Utorok 5. 12.
Oto
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.09.2023 10:00 | Prominenti | Nový Čas Víkend
FotoVideo

Milan Dubec sa okrem investovania stihol aj zabaviť: Odľahlo mu, že toto v Jame levovej neukázali!

Mediálny magnát, developer, vizionár v IT oblasti, človek, ktorý od svojich tínedžerských čias tvrdo pracuje a v hlave má neustále kopec nápadov. Práve preto mu mimoriadne sadla úloha investora v novej šou Markízy Jama levova. S Milanom Dubcom (42) sme sa rozprávali aj o jeho televíznom tanci či smelých plánoch v Žiline.

Fotogaléria
6
fotiek v galérii

Dlhé roky ste zvyknutý verejne vystupovať, no toto je predsa len šou podľa zahraničnej licencie na našej najsledovanejšej televízii. Nakoľko vás to vystresovalo?

Môj najväčší stres nebolo ani tak účinkovanie pred kamerami, ale skôr, aby mi neunikla žiadna dobrá príležitosť. Respektíve, aby som náhodou neskočil po nejakom biznise, ktorý sa nakoniec nebude dať zrealizovať.

 

Isté napätie z vás bolo cítiť, vaši kolegovia sa miestami akoby viac bavili, možno to brali skôr ako šou, kým vy ste mali v hlave kalkulačku.

Myslím, že budú ďalšie časti, v ktorých som bol možno viac uvoľnený ja a čísla v hlave behali kolegom... Povedzme, že tam bola zmiešaná atmosféra, niekedy uvoľnenejšia, ale keď išlo do tuhého, vtedy sme to naozaj brali všetci vážne.

 

Občas ste sa pristihli, že sa aj bavíte?

Bolo veľa momentov, keď sme sa bavili.

Napríklad, keď ste tancovali?

Ja som tak rád, že Markíza nedala, ako tancujem. (smiech) Tanec v telke naozaj nie je to, čo som mal na wish liste. Bavil som sa pri iných príležitostiach. Veľakrát sa stalo, že my investori sme si v zákulisí rozoberali a vysvetľovali súboje o investíciu. Divák neuvidí všetko. Bolo tam aj vážne súperenie a niektorí z nás boli sklamaní z rozhodnutia.

Bolo to tam cítiť, aj keď to z vašej strany mohlo byť hrané.

Nehrali sme nič. Predstavte si, že máte päť podnikateľov, ktorí zamestnávajú stovky ľudí, v princípe sú zvyknutí, že sú vždy v nadradenej pozícii a málokto im odporuje. A zrazu v televízii medzi sebou súperia. Bol to občas veľký súboj eg. A nikto z nás nie je zvyknutý takéto súboje prehrávať.

 

Nemôžeme prezrádzať, s koľkými podnikateľmi ste spravili obchod, no povedzte aspoň, nakoľko dohodnuté spolupráce po skončení nakrúcania fungujú.

Momentálne je to tak, že sa stretávame s jednotlivými firmami, zlaďujeme zmluvy a zisťujeme, či sa potvrdí všetko, čo nám povedali. Lebo pred kamerami sme nemali šancu overiť si, či všetko z ich strany sedí. Investujeme do firiem nielen svoje peniaze, ale aj svoj čas a chceme si byť istí, že každá jedna firma bude mať veľkú šancu na úspech.

Zopakoval by si podobnú skúsenosť opäť? A čo jeho odvaha, skúsil by sa prihlásiť v časoch, keď začínal? Čo je podľa neho základ podnikania?

Viac sa dočítate v Novom Čase víkend.

 

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas víkend, Peter Derňár

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Ústredná vojenská nemocnica SNP v Ružomberku
Rebríček zdravotných zariadení za rok 2023: Kde sú najlepšie a najhoršie nemocnice!
Mladý sluha bol k Winnie veľmi pozorný.
Babička dostala k 101. narodeninám sexi chlapa: Mladík splnil seniorke jej jediné želanie
Vladimír Putin (ilustračná foto).
Vladimir Putin sa zastal svojich ľudí: Ak Lotyšsko nezmení svoj postup, obráti sa to proti nim
Napriek obrovskej snahe záchranárov jej nebolo pomoci.
Foto
Hrôza pred Vianocami: Mamu († 26) brutálne usmrtil žralok! Stisne vám srdce, ako k útoku prišlo
V južnej časti Pásma Gazy podľa WHO funguje 12 nemocníc.
Vážny príkaz pre WHO od armády: Má 24 hodín na to, aby opustila juh Pásma Gazy!
Historická veža je stará 900 rokov.
Foto
Šikmú vežu v Bologni ochránili pred zrútením: Keď to uvidíte... Bizarné riešenie!
Hybridné pracovné miesto naberá na popularite
(ilustračná foto).
Pri zatýkaní na nich namieril zbraň a vystrelil: Dvaja policajti nakoniec zraneniam podľahli
Daniel Krakovský
Daniel Krakovský z iniciatívy slovenských maloobchodníkov nerozumie rozhodnutiu vlády: Čo je veľa, to je veľa!
Poradca Bieleho domu pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan.
Poradca Bieleho domu to povedal na plné ústa: Nebyť USA, vojna na Ukrajine by vyzerala inak
(ilustračná foto).
Polícia upozorňuje na kritický úsek: Cesta je ťažko prejazdná, vyhnite sa jej
(ilustračná foto).
Nemecko nepočíta so zlepšením vývoja ekonomiky v budúcom roku: Čo bude ďalej? Podniky sú zúfalé!