Streda 7. 6.
Róbert
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.03.2023 20:00 | Správy | Zahraničné správy

Vraždiaca sestrička: Jej cieľom boli novorodenci! Otrasné, čoho sa mala počas práce dopúšťať

Zdravotná sestra omdlela v práci po tom, čo zabila dve deti zo skupiny trojčiat, zaznelo na súde. Je obvinená z toho, že počas práce na novorodeneckom oddelení v nemocnici Countess of Chester zabíjala novorodencov. Údajne zavraždila sedem detí a pokúsila sa zabiť ďalších desať.

Lucy Letby údajne vpichla vzduch novonarodenému chlapcovi, nazývanému Dieťa O. Následne sa mala rovnakým spôsobom zamerať aj na jeho brata, Dieťa P. Tomu sa stav zhoršil a štyrikrát potreboval oživovanie, než ho vyhlásili za mŕtveho, informuje The Sun.

Počas jedného pokusu o resuscitáciu Letby pichli do prsta a musela ísť na rutinné krvné kontroly, povedal súd. Tam upadla do bezvedomia a domov ju odviezol lekár, s ktorým mala predtým flirtovať.

Na súde čítali aj ich výmenu správ, v ktorej jej doktor ponúkol odvoz, keď priznala svoje odpadnutie. V správach sa mu za to poďakovala, zatiaľ čo on ju ubezpečil, že ju nemohol po takom dni nechať kráčať po tme samu. 

Ich konverzácia následne pokračovala, keď jej doktor napísal: "Čo robíš? Nemôžem sa na nič sústrediť." Letby odpovedala, že sa jej chce plakať a doktor priznal, že on si v aute už poplakal. 

Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas, TK

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou FPD Media, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.



Odporúčame z TIVI.sk


Odporúčame z TIVI.sk
Polícia vyzýva vodičov, aby pri prejazde zvýšili pozornosť.
Hrozivo vyzerajúca nehoda v Bratislave: Zrážka osobného vozidla s MHD! Na tomto úseku si dajte pozor
Na snímke hokejisti HC Košice sa tešia z víťazstva a zisku majstrovského titulu.
Foto
Oceliari angažovali kouča so skúsenosťami z NHL: V Košiciach bude pôsobiť víťaz Stanleyho pohára
Vlak sa údajne vykolajil a prevrátil na bok.
AktualizovanéFoto
Strašidelná jazda pri Rimavskej Sobote: Vlak sa vykoľajil a následne prevrátil spolu s cestujúcimi!
V súčasnosti sú jedinými majiteľmi realitky Zuzana a Vlasta.
Belohorcová s manželom v nemilosti pre realitný biznis: Vyšachovaní z tenerifskej smotánky?!
Doplnky stravy nemajú žiadny prínos pre zdravie a sú iba systémom zarábania peňazí, odkazuje špičkový vedec. (ilustračná foto)
Doplnky stravy ako obrovský biznis? Špičkový vedec už nedokázal mlčať: Takto vás ťahajú za nos!
Na archívnej snímke z 21. decembra 2021 generálny tajomník Organizácie Spojených národov (OSN) António Guterres.
Guterres o zničení Kachovskej priehrady: Krutá pravda o vojne na Ukrajine
Zasadnutie Bezpečnostnej rady
Bezpečnostná rada OSN má nových členov: Slovinsko v priamom súboji s Bieloruskom
Vodiči košického dopravného podniku sa v utorok 14. februára 2023 zapojili do ostrého štrajku.
Košický dopravný podnik má už toho plné zuby: Odborári majú svoje požiadavky, v hre je aj štrajk
Radosť Sobolenkovej z postupu do semifinále Roland Garros.
Foto
Bieloruská tenistka ukázala odvahu: Otvorene skritizovala vojnu na Ukrajine i prezidenta Lukašenka
Slavomír Surový
Černákov exšofér trvá na svojej nevine: Krivda mu nedá spávať, obrátil sa na súd!
(ilustračné foto).
Biznis s európskymi peniazmi: Neskutočné, koľko miliónov sa podvodníkom podarilo spreneveriť v minulom roku
Nemecký kancelár Olaf Scholz
Vznikne jednotná európska armáda? Jednoznačné vyjadrenie kancelára Scholza