Štvrtok 19. 5.
Gertrúda
28.12.2021 06:00 | Šport | Hokej

Dúbravka vymazal takmer na nulu Ronalda a spol.: Newcastle získal cenný bod!

Futbalisti Newcastlu United remizovali v pondelňajšom stretnutí 19. kola najvyššej anglickej súťaže s Manchestrom United 1:1.

Domácich poslal už v 7. minúte do vedenia Allan Saint-Maximin, ale slovenského brankára Martina Dúbravku prekonal v 71. minúte striedajúci Edinson Cavani.

Newcastle zabodoval po troch prehrách za sebou a zostal na predposlednej devätnástej priečke. Manchester po troch úspechoch nezvíťazil, figuruje na siedmej pozícii.

Premier League - 19. kolo:

Newcastle United - Manchester United 1:1 (1:0)

Góly: 7. Saint-Maximin - 71. Cavani/M. Dúbravka (Newcastle) odchytal celé stretnutie/