Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 10.
Vendelín
16°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip

ZOH PJONGCANG 2018

Články

Program

Hokej

Medailová Bilancia

DÁTUM
ČAS
ŠPORT
DISCIPLÍNA
ZLATO
STRIEBRO
BRONZ
10.02
08:15
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Ženy 7,5km + 7,5km skiatlon
Zlato
Ch. KALLA
Striebro
M. BJOERGEN
Bronz
K. Parmakoski
10.02
11:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie - krátke trate
Disciplína
Muži 1500m
Zlato
LIM Hyojun
Striebro
S. KNEGT
Bronz
S. ELISTRATOV
10.02
12:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Ženy 3000m
Zlato
C. ACHTEREEKTE
Striebro
I. WUST
Bronz
A. DE JONG
10.02
12:15
Šport
Biatlon
Disciplína
Ženy - šprint 7,5km
Zlato
L. DAHLMEIER
Striebro
M. OLSBU
Bronz
V. VITKOVA
10.02
13:35
Šport
Skoky na lyžiach
Disciplína
Muži - stredný mostík
Zlato
A. WELLINGER
Striebro
J. FORFANG
Bronz
R. JOHANSSON
11.02
02:00
Šport
Snoubording
Disciplína
Muži - slopestyle
Zlato
R. GERARD
Striebro
M. PARROT
Bronz
M. MCMORRIS
11.02
07:15
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Muži 15km + 15km skiatlon
Zlato
S. KRUEGER
Striebro
M. SUNDBY
Bronz
H. HOLUND
11.02
08:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Muži 5000m
Zlato
S. KRAMER
Striebro
T. BLOEMEN
Bronz
S. PEDERSEN
11.02
10:50
Šport
Sane
Disciplína
Muži
Zlato
D. GLEIRSCHER
Striebro
C. MAZDZER
Bronz
J. LUDWIG
11.02
11:30
Šport
Akrobatické lyžovanie
Disciplína
Ženy - akrobatický zjazd
Zlato
P. LAFFONT
Striebro
J. DUFOUR-LAPOINTE
Bronz
Y. GALYSHEVA
11.02
12:15
Šport
Biatlon
Disciplína
Muži - šprint 10km
Zlato
A. PEIFFER
Striebro
M. KRCMAR
Bronz
D. WINDISCH
12.02
02:00
Šport
Snoubording
Disciplína
Ženy - slopestyle
Zlato
J. ANDERSON
Striebro
L. BLOUIN
Bronz
E. RUKAJARVI
12.02
02:00
Šport
Krasokorčuľovanie
Disciplína
Súťaž družstiev
Zlato
Kanada
Striebro
Rusko
Bronz
USA
12.02
11:10
Šport
Biatlon
Disciplína
Ženy - stíhacie preteky 10km
Zlato
L. DAHLMEIER
Striebro
A. KUZMINA
Bronz
A. BESCOND
12.02
11:30
Šport
Akrobatické lyžovanie
Disciplína
Muži - akrobatický zjazd
Zlato
M. KINGSBURY
Striebro
M. GRAHAM
Bronz
Daichi HARA
12.02
13:00
Šport
Biatlon
Disciplína
Muži - stíhacie preteky 12,5km
Zlato
M. FOURCADE
Striebro
S. SAMUELSSON
Bronz
B. DOLL
12.02
13:30
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Ženy 1500m
Zlato
I. WUST
Striebro
M. TAKAGI
Bronz
M. LEENSTRA
12.02
13:50
Šport
Skoky na lyžiach
Disciplína
Ženy - stredný mostík
Zlato
M. LUNDBY
Striebro
K. ALTHAUS
Bronz
S. TAKANASHI
13.02
02:00
Šport
Snoubording
Disciplína
Ženy - U-rampa
Zlato
Ch. KIM
Striebro
L. JIAYU
Bronz
A. GOLD
13.02
07:00
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Muži - Alpská kombinácia
Zlato
M. HIRSCHER
Striebro
A. PINTURAULT
Bronz
V. MUFFAT-JEANDET
13.02
09:30
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Muži - klasický šprint
Zlato
J. H. KLAEBO
Striebro
F. PELLEGRINO
Bronz
A. BOLSHUNOV
13.02
09:30
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Ženy - klasický šprint
Zlato
S. NILSSON
Striebro
M. C. FALLA
Bronz
Y. BELORUKOVA
13.02
11:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie - krátke trate
Disciplína
Ženy 500m
Zlato
A. FONTANA
Striebro
Y. VAN KERKHOF
Bronz
K. BOUTIN
13.02
11:30
Šport
Sane
Disciplína
Ženy
Zlato
N. GEISENBERGER
Striebro
D. EITBERGER
Bronz
A. GOUGH
13.02
12:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Muži 1500m
Zlato
K. NUIS
Striebro
P. ROEST
Bronz
K. MIN SEOK
13.02
12:05
Šport
Curling
Disciplína
Zmiešané dvojice
Zlato
Kanada
Striebro
Švajčiarsko
Bronz
Rusko
14.02
03:30
Šport
Snoubording
Disciplína
Muži - U-rampa
Zlato
S. WHITE
Striebro
A. HIRANO
Bronz
S. JAMES
14.02
10:00
Šport
Severská kombinácia
Disciplína
Muži 10km, stredný mostík
Zlato
E. FRENZEL
Striebro
A. WATABE
Bronz
L. KLAPFER
14.02
11:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Ženy 1000m
Zlato
J. TER MORS
Striebro
N. KODAIRA
Bronz
M. TAKAGI
14.02
13:30
Šport
Sane
Disciplína
Dvojice muži
Zlato
T. WENDL/T. ARLT
Striebro
P. PENZ/G. FISCHLER
Bronz
T. EGGERT/S- BENECKEN
15.02
02:30
Šport
Krasokorčuľovanie
Disciplína
Športové páry
Zlato
SAVCHENKO/MASSOT
Striebro
W. SUI/C. HAN
Bronz
M. DUHAMEL/E. RADFORD
15.02
03:30
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Muži - zjazd
Zlato
A. L. SVINDAL
Striebro
K. JANSRUD
Bronz
B. FEUZ
15.02
05:45
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Ženy - obrovský slalom
Zlato
M. SHIFFRIN
Striebro
R. MOWINCKEL
Bronz
F. BRIGNONE
15.02
06:45
Šport
Snoubording
Disciplína
Muži - snowboard cross
Zlato
P. VAULTIER
Striebro
J. HUGHES
Bronz
R. HERNANDEZ
15.02
07:30
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Ženy - voľný štýl 10 km
Zlato
R. HAGA
Striebro
Ch. KALLA
Bronz
K. Parmakoski
M. BJOERGEN
15.02
09:15
Šport
Biatlon
Disciplína
Ženy - individuálne preteky 15km
Zlato
H. OEBERG
Striebro
A. KUZMINA
Bronz
L. DAHLMEIER
15.02
12:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Muži 10000m
Zlato
T. BLOEMEN
Striebro
J. BERGSMA
Bronz
N. TUMOLERO
15.02
12:20
Šport
Biatlon
Disciplína
Muži - individuálne preteky 20km
Zlato
J. T. BOE
Striebro
J. FAK
Bronz
D. LANDERTINGER
15.02
13:30
Šport
Sane
Disciplína
Štafety tímov
Zlato
Nemecko
Striebro
Kanada
Bronz
Rakúsko
16.02
01:30
Šport
Skeleton
Disciplína
Muži
Zlato
YUN Sungbin
Striebro
N. TREGUBOV
Bronz
D. PARSONS
16.02
03:00
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Muži - Super-G
Zlato
M. MAYER
Striebro
B. FEUZ
Bronz
K. JANSRUD
16.02
04:15
Šport
Snoubording
Disciplína
Ženy - snowboard cross
Zlato
M. MOIOLI
Striebro
J. PEREIRA DE SOUSA
Bronz
E. SAMKOVA
16.02
05:15
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Ženy - slalom
Zlato
F. HANSDOTTER
Striebro
W. HOLDENER
Bronz
K. GALLHUBER
16.02
07:00
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Muži - voľný štýl 15km
Zlato
D. COLOGNA
Striebro
S. H. KRUEGER
Bronz
D. SPITSOV
16.02
12:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Ženy 5000m
Zlato
E. VISSER
Striebro
M. SABLIKOVA
Bronz
N. VORONINA
16.02
12:00
Šport
Akrobatické lyžovanie
Disciplína
Ženy - akrobatické skoky
Zlato
H. HUSKOVA
Striebro
X. ZHANG
Bronz
F. KONG
17.02
02:00
Šport
Krasokorčuľovanie
Disciplína
Muži
Zlato
Y. HANYU
Striebro
S. UNO
Bronz
J. FERNANDEZ
17.02
03:00
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Ženy - Super-G
Zlato
E. LEDECKA
Striebro
A. VEITH
Bronz
T. WEIRATHER
17.02
05:00
Šport
Akrobatické lyžovanie
Disciplína
Ženy - slopstyle
Zlato
S. HOEFFLIN
Striebro
M. GREMAUD
Bronz
I. ATKIN
17.02
10:30
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Ženy - štafeta 4x5km
Zlato
Nórsko
Striebro
Švédsko
Bronz
Rusko
17.02
11:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie - krátke trate
Disciplína
Muži 1000m
Zlato
S. GIRARD
Striebro
J-H. KRUEGER
Bronz
Y. SEO
17.02
11:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie - krátke trate
Disciplína
Ženy 1500m
Zlato
M. CHOI
Striebro
J. LI
Bronz
K. BOUTIN
17.02
12:15
Šport
Biatlon
Disciplína
Ženy - hromadný štart 12,5km
Zlato
A. KUZMINA
Striebro
D. DOMRACHEVA
Bronz
T. ECKHOFF
17.02
13:45
Šport
Skeleton
Disciplína
Ženy
Zlato
L. YARNOLD
Striebro
J. LOELLING
Bronz
L. DEAS
17.02
14:30
Šport
Skoky na lyžiach
Disciplína
Muži - veľký mostík
Zlato
K. STOCH
Striebro
A. WELLINGER
Bronz
R. JOHANSSON
18.02
05:15
Šport
Akrobatické lyžovanie
Disciplína
Muži - slopstyle
Zlato
O. BRAATEN
Striebro
N. GOEPPER
Bronz
A. BEAULIEU-MARCHAND
18.02
05:45
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Muži - obrovský slalom
Zlato
M. HIRSCHER
Striebro
H. KRISTOFFERSEN
Bronz
A. PINTURAULT
18.02
07:15
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Muži - štafeta 4x10km
Zlato
Nórsko
Striebro
Rusko
Bronz
Francúzsko
18.02
12:00
Šport
Akrobatické lyžovanie
Disciplína
Muži - akrobatické skoky
Zlato
O. ABRAMENKO
Striebro
Z. JIA
Bronz
I. BUROV
18.02
12:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Ženy 500m
Zlato
N. KODAIRA
Striebro
S-H. LEE
Bronz
K. ERBANOVA
18.02
12:15
Šport
Biatlon
Disciplína
Muži - hromadný štart 15km
Zlato
M. FOURCADE
Striebro
S. SCHEMPP
Bronz
E. H. SVENDSEN
19.02
12:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Muži 500m
Zlato
H. LORENTZEN
Striebro
CHA Min Kyu
Bronz
GAO Tingyu
19.02
12:15
Šport
Boby
Disciplína
Dvojboby
Zlato
Kanada
Nemecko
Striebro
Bronz
Lotyšsko
19.02
13:30
Šport
Skoky na lyžiach
Disciplína
Muži - súťaž družstiev
Zlato
Nórsko
Striebro
Nemecko
Bronz
Poľsko
20.02
02:00
Šport
Krasokorčuľovanie
Disciplína
Tanečné páry
Zlato
T. VIRTUE/S. MOIR
Striebro
PAPADAKIS/CIZERON
Bronz
M.SHIBUTANI/A.SHIBUTANI
20.02
02:30
Šport
Akrobatické lyžovanie
Disciplína
Ženy - U-rampa
Zlato
C. SHARPE
Striebro
M. MARTINOD
Bronz
B. SIGOURNEY
20.02
11:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie - krátke trate
Disciplína
Ženy - štafeta 3000m
Zlato
Južná Kórea
Striebro
Taliansko
Bronz
Holandsko
20.02
12:15
Šport
Biatlon
Disciplína
Zmiešaná štafeta - ženy 2x6km, muži 2x7,5km
Zlato
Francúzsko
Striebro
Nórsko
Bronz
Taliansko
20.02
13:45
Šport
Severská kombinácia
Disciplína
Muži 10km, veľký mostík
Zlato
J. RYDZEK
Striebro
F. RIESSLE
Bronz
E. FRENZEL
21.02
03:00
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Ženy - zjazd
Zlato
S. GOGGIA
Striebro
R. MOWINCKEL
Bronz
L. VONN
21.02
05:15
Šport
Akrobatické lyžovanie
Disciplína
Muži - skicross
Zlato
B. LEMAN
Striebro
M. BISCHOFBERGER
Bronz
S. RIDZIK
21.02
11:00
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Ženy - šprint tímov, voľný štýl
Zlato
USA
Striebro
Švédsko
Bronz
Nórsko
21.02
11:30
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Muži - šprint tímov, voľný štýl
Zlato
Nórsko
Striebro
Rusko
Bronz
Francúzsko
21.02
12:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Ženy - stíhacie preteky tímov
Zlato
Japonsko
Striebro
Holandsko
Bronz
USA
21.02
12:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Muži - stíhacie preteky tímov
Zlato
Nórsko
Striebro
Južná Kórea
Bronz
Holandsko
21.02
12:40
Šport
Boby
Disciplína
Ženy
Zlato
Nemecko
Striebro
USA
Bronz
Kanada
22.02
01:30
Šport
Snoubording
Disciplína
Ženy - big air
Zlato
A. GASSER
Striebro
J. ANDERSON
Bronz
Z. SADOWSKI SYNNOTT
22.02
03:30
Šport
Akrobatické lyžovanie
Disciplína
Muži - U-rampa
Zlato
D. WISE
Striebro
A. FERREIRA
Bronz
N. PORTEOUS
22.02
05:10
Šport
Ľadový hokej
Disciplína
Ženy
Zlato
USA
Striebro
Kanada
Bronz
Fínsko
22.02
05:45
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Muži - slalom
Zlato
A. MYHRER
Striebro
R. ZENHAEUSERN
Bronz
M. MATT
22.02
07:00
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Ženy - Alpská kombinácia
Zlato
M. GISIN
Striebro
M. SHIFFRIN
Bronz
W. HOLDENER
22.02
11:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie - krátke trate
Disciplína
Ženy 1000m
Zlato
S. SCHULTING
Striebro
K. BOUTIN
Bronz
A. FONTANA
22.02
11:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie - krátke trate
Disciplína
Muži - štafeta 5000m
Zlato
Maďarsko
Striebro
Čína
Bronz
Kanada
22.02
11:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie - krátke trate
Disciplína
Muži 500m
Zlato
WU Dajing
Striebro
HWANG Daeheon
Bronz
LIM Hyojun
22.02
11:20
Šport
Severská kombinácia
Disciplína
Tímy 4x5km, veľký mostík
Zlato
Nemecko
Striebro
Nórsko
Bronz
Rakúsko
22.02
12:15
Šport
Biatlon
Disciplína
Ženy - štafeta 4x6km
Zlato
Bielorusko
Striebro
Švédsko
Bronz
Francúzsko
23.02
02:00
Šport
Akrobatické lyžovanie
Disciplína
Ženy - skicross
Zlato
K. SERWA
Striebro
B. PHELAN
Bronz
F. SMITH
23.02
02:00
Šport
Krasokorčuľovanie
Disciplína
Ženy
Zlato
A. ZAGITOVA
Striebro
E. MEDVEDEVA
Bronz
K. OSMOND
23.02
11:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Muži 1000m
Zlato
K. NUIS
Striebro
H. LORENTZEN
Bronz
KIM Tae-Yun
23.02
12:15
Šport
Biatlon
Disciplína
Muži - štafeta 4x7,5km
Zlato
Švédsko
Striebro
Nórsko
Bronz
Nemecko
24.02
02:00
Šport
Snoubording
Disciplína
Muži - big air
Zlato
S. TOUTANT
Striebro
K. MACK
Bronz
B. MORGAN
24.02
03:00
Šport
Zjazdové lyžovanie
Disciplína
Súťaž družstiev
Zlato
Švajčiarsko
Striebro
Rakúsko
Bronz
Nórsko
24.02
05:30
Šport
Snoubording
Disciplína
Ženy - paralelný obrovský slalom
Zlato
E. LEDECKA
Striebro
S. JOERG
Bronz
R. HOFMEISTER
24.02
05:45
Šport
Snoubording
Disciplína
Muži - paralelný obrovský slalom
Zlato
N. GALMARINI
Striebro
LEE Sangho
Bronz
Z. KOSIR
24.02
06:00
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Muži - hromadný štart 50km
Zlato
I. NISKANEN
Striebro
A. BOLSHUNOV
Bronz
A. LARKOV
24.02
07:35
Šport
Curling
Disciplína
Muži
Zlato
USA
Striebro
Švédsko
Bronz
Švajčiarsko
24.02
12:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Ženy - hromadný štart
Zlato
N. TAKAGI
Striebro
KIM Bo-Reum
Bronz
I. SCHOUTEN
24.02
12:00
Šport
Rýchlokorčuľovanie
Disciplína
Muži - hromadný štart
Zlato
LEE Seung-Hoon
Striebro
B. SWINGS
Bronz
K. VERWEIJ
25.02
01:05
Šport
Curling
Disciplína
Ženy
Zlato
Švédsko
Striebro
Južná Kórea
Bronz
Japonsko
25.02
01:30
Šport
Boby
Disciplína
Štvorboby
Zlato
Nemecko
Striebro
Nemecko
Bronz
Južná Kórea
25.02
05:10
Šport
Ľadový hokej
Disciplína
Muži
Zlato
OAR
Striebro
Nemecko
Bronz
Kanada
25.02
07:15
Šport
Bežecké lyžovanie
Disciplína
Ženy - hromadný štart 30km
Zlato
M. BJOERGEN
Striebro
K. Parmakoski
Bronz
S. NILSSON