Súťažná

Porota

Silvia Lakatošová

Silvia

Lakatošová

Je víťazkou súťaže Miss Československa 1993. V roku 1994 sa umiestnila na Miss Universe na 4. mieste. V súčasnosti sa venuje vlastnej agentúre IN Agency, ktorá organizuje súťaž Miss Universe Slovenske republiky.

Štefan Skrúcaný

Štefan

Skrúcaný

Vyštudoval herectvo na Divadelnej fakulte VŠMU. Okrem herectva sa aktívne venuje moderovaniu a spevu. V televízii Markíza vystriedal zábavné satiristické relácie ako Telecvoking, O tri štart, Vox papuli a Knock Out. Aktuálne v televízii JOJ moderuje vlastnú hudobno-zábavnú šou s názvom Všetko, čo mám rád.

Jana Jurčenko

Jana

Jurčenko

Patrí k stáliciam slovenskej módnej scény. Jej meno patrí na slovenskej módnej scéne k tým najzvučnejším. Módna návrhárka Jana Jurčenko má módu v krvi, rovnako ako talent, vďaka ktorému dokáže zhmotniť i najodvážnejšie predstavy módnych nadšencov. Je oficiálnou ambasádorkou kozmetickej značky Image Skincare Slovakia.

Silvia Kucherenko

Silvia

Kucherenko

Vďaka plastickým operáciám sa stala symbolom umelej krásy, neuveriteľne žiadanou a najdrahšou modelkou najmä v Turecku. Už niekoľko mesiacov je hviezdou relácie Nového Času - Svet podľa Kucherenko, kde každý týždeň odkrýva veľkú časť svojho súkromia.

Dušana Lukáčová

Dušana

Lukáčová

Je 1. vicemiss súťaže Miss Slovensko 2011. Vyštudovala žurnalistiku. Popri práci editorky v denníku Nový Čas sa venuje aj svojej vášni - je inštruktorkou pole dance.

Obvinená Alena Zsuzsová Vražda Jána Kuciaka: Zsuzsová sa na súde niekoľkokrát hlásila o slovo
Policajti našli celkom 15 vrecúšok s drogou (ilustračné foto). V jednej z európskych krajín rastie počet laboratórií na výrobu pervitínu: Nové centrum drogových kartelov?
V Španielsku sa pomaly zmierňujú opatrenia. Ľudia konečne vyšli do ulíc. Dobré správy zo Španielska: Hranice pre turistov chcú otvoriť už čoskoro!