Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Porotcovia súťaže Miss leta 2018

Táto porota bude vyberať finálových 10 dievčat

Karolína Chomisteková

Karolína Chomisteková

Je víťazkou súťaže Miss Slovensko 2013. Okrem titulu Miss Slovensko 2013 vyhrala aj ceny Miss Gosh, Miss Pierot a Miss Press. Podarilo sa jej postúpiť medzi TOP 20 najkrajších žien sveta na MISS WORLD a aktuálne je riaditeľkou súťaže Miss Slovensko.

Dominika Grecová

Dominika Grecová

Pochádza z Humenného a víťazkou súťaže Miss leta sa stala v roku 2017. Automaticky postúpila do semifinále súťaže Miss Slovensko 2018 a neskôr aj do finále jej 23. ročníka, v ktorom zvíťazila. Medzi jej záľuby patrí cestovanie, šport, móda, ale aj rybolov, ktorému sa venuje spolu so svojim priateľom. Dominika bude Slovensko reprezentovať na medzinárodnej súťaži Miss World. Študuje právo na Univerzite Komenského v Bratislave.

Marek Fašiang

Marek Fašiang

Síce vyštudovaný právnik, ale inak podnikateľ a herec. Od detstva sa venuje dabingu. Aktuálne je známy najmä vďaka postave v seriály Oteckovia.

Juraj Bača

Juraj Bača

Hosťujúci herec Slovenského Národného Divadla, divadla Nová scéna a divadla Aréna. Finalista ankety OTO 2017. Zo seriálovej tvorby najviac zarezonovali seriály Panelák, Búrlivé víno a naposledy to bola slovenská adaptácia úspešného seriálu komisár Rex, z ktorého príprav vzniklo aj niekoľko vlogov. Juraj momentálne pracuje na prípravách na svoj prvý celovečerný film.

Tomáš Horváth alias Traper

Tomáš Horváth alias Traper

Tomášovi nepovie nikto inak ako Traper. Kde a za akých okolností vznikla jeho prezývka, zostáva zahalené rúškom tajomstva. V každom prípade Traper zastáva v redakcii najčítanejšieho slovenského denníka Nový Čas pozíciu Art Directora. V kolektíve je známym znalcom a kritikom ženskej krásy, preto mu post porotcu v súťaži Miss leta 2018 právom prináleží.