Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aj toto

leto bude hot!

Staň sa Miss leta 2019!
Pošli svoje fotky do najväčšej letnej súťaže a vyhraj super ceny. Zaregistruj sa ešte dnes!

Chceš byť

Miss leta?

Máš medzi 15 - 28 rokov? Si odvážna, kreatívna a rada sa fotíš? Prihlás sa do najväčšej letnej súťaže Miss leta 2019 a vyhraj skvelé ceny. Uploadni svoje najhorúcejšie fotky od 17.6. do 22.8. a súťaž v dvoch kategóriách o postup do finále. Čím skôr sa zaregistruješ, tým máš väčšiu šancu získať viac hlasov.

Súťažiť môžeš v dvoch kategóriách: Miss Selfie a Miss Bikiny. Celkový počet hlasov z dvoch kategórií sa sčítava. Pridaj čo najviac fotiek a zvýš tak svoju šancu na výhru!

Zaregistruj sa

Prihlás sa

čo najskôr

Čím skôr sa zapojíš, tým viac hlasov môžeš získať.

ceny hlasujúci ceny hlasujúci ceny hlasujúci
Z Miss leta
do Miss Universe

Získaj postup do semifinále súťaže krásy Miss Universe SR. Po ukončení hlasovania si riaditeľka súťaže Miss Universe SR Silvia Lakatošová, vyberie jednu súťažiacu, ktorá získa postup do semifinále Miss Universe 2020.

ceny ceny ceny

Hraj o

skvelé ceny!

Získaj úžasnú dovolenku s Happy Travel pre 2 osoby all inclusive v Turecku, vychutnávaj si pol roka jazdu v SEAT ARONA, Nakúp si trendy kúsky v e-shope topankovo.sk alebo sa ponor do omamného oparu vôní z FAnn parfumérie Očarujúcejšia budeš s dekoratívnou kozmetikou od značky Revlon. Pre všetky výherkyne sú pripravené originálne ručne robené šperky značky Leferty.

ceny hlasujúci ceny hlasujúci ceny hlasujúci

Hlasuj

a vyhraj

Daj hlas svojej favoritke prostrednictvom SMS alebo online. Vyplň súťažný formulár a budeš zaradený do hlasovania o skvelé ceny od topankovo.sk, FANN parfumérie a značky REVLON.