Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dominika Grecová
Miss leta 2017
Hľadáme
TOP BABY!
Staň sa Miss leta 2018! Pošli svoje fotky do najväčšej letnej súťaže a vyhraj fantastické ceny. Zaregistruj sa ešte dnes!

Chceš byť Miss leta?

MÁŠ OD 15 DO 28 ROKOV? SI ATRAKTÍVNA A RADA SA FOTÍŠ? Prihlás sa do najväčšej letnej súťaže Miss leta 2018 a vyhraj super ceny. Uploadni svoje top fotky a súťaž v troch kategóriách o postup do finále. Fotky môžeš pridávať od 6. 6. 2018 do 23. 8. 2018. Čím skôr sa zaregistruješ, tým máš väčšiu šancu získať viac hlasov.

Súťažiť môžeš v troch kategóriách: Miss Selfie, Miss Bikiny a Miss Crazy. Celkový počet hlasov na tvojom profile sa sčítava. Pridaj čo najviac fotiek a zvýš tak svoju šancu na výhru.

Novinka!

Začni baliť kufre! Pre finalistky Miss leta 2018 pripravujeme sústredenie v slnečnom Turecku s Happy Travel.

Zaregistruj sa

Prihlás sa
čo najskôr

Zapoj sa do 30. 6. 2018 a ako odmenu ti pripíšeme 100 štartovacích hlasov. Získaj náskok pred ostatnými dievčatami.

ceny ceny ceny

Hraj o bomba ceny!

Získaj atraktívne SUV PEUGEOT 2008 na jeden rok. Nakúp sexi kúsky v Tezenis alebo sa ponor do omamného oparu vôní z FAnn parfumérie.

Nestačí? Vyhraj aj atraktívne hodinky od Klenoty Aurum, kozmetikou Revlon a starostlivosť o vlasy Rowenta. Pre dokonalejší vzhľad pre teba máme voucher do Opera Clinic.

ceny hlasujúci ceny hlasujúci ceny hlasujúci

Získaj postup do semifinále súťaže krásy Miss Slovensko 2019. Jedna z vás postúpi priamo do užšieho výberu najkrajších 24 žien Slovenska.

Tak ako sa to podarilo minulý rok

Dominike
Grecovej

Dominika získala nielen titul Miss leta 2017, ale sa stala aj novou Miss Slovensko 2018.

ceny hlasujúci ceny hlasujúci ceny hlasujúci

Hlasuj za tú svoju a vyhraj

Daj hlas svojej favoritke online alebo prostredníctvom SMS. Vyplň súťažný formulár a budeš zaradený do žrebovania o dovolenku s Happy Travel a množstvo ďalších cien.