Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 8. 12.
Marína
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.10.2019, 12:45 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Situácia na bratislavskej strednej škole sa vyhrotila: Vzbura študentov aj učiteľov

16 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
old-debo
15.10.2019 20:23 | |
+0 -2
Reagovať
Študenti si nemôžu rozhodovať o svojich profesoroch.Je to absolútny nezmysel.
aludka
14.10.2019 21:59 | |
+7 -2
Reagovať
disciplina nejaka musi byt aj ked tie deti si myslia ze su umelci .
Slobodnamamina101
14.10.2019 19:01 | |
+8 -1
Reagovať
Chodila som na tú školu a súhlasím s celým článkom! Je to pravda a čudujem sa že sa nezmenilo vedenie už dávno!!! Konečne to vyšlo aj takto verejne na povrch!
old-debo
15.10.2019 20:28 | |
+0 -1
Tak potom aspoň mne, ak nie všetkým, vysvetli, čo je to ten umelecký priemysel a ako si Ty po absolvovaní tejto školy prospešná v spoločnosti?
magdalenadruha
14.10.2019 15:17 | |
+2 -0
Reagovať
na kazdom sprochu je pravdy trochu
magdalenadruha
14.10.2019 15:15 | |
+0 -1
Reagovať
??
007iwb
14.10.2019 14:40 | |
+1 -6
Reagovať
treba sa dobre ucit cely zivot. vyuzit kazdu prilezitost. aby sa clovek mohol dobre predat. dnes v vela prilezitosti, kde sa zarabaju tisice.
gigi5
14.10.2019 18:12 | |
+5 -2
No,ale na to učenie treba aj kvalitnú školu,A na Slovensku narobili miesto kvality,kvantitu, a potom to takto vyzerá. Táto škola nie takouto miernou úrovňou. Nechápem načo je Slovensku také kvantum kadejakých pofidernych podpriemerných škôl z ktorých vychádzajú tupi žiaci. Prečo radšej nezredukuju školy,nezrušila slabé školy,a nech ostanú len školy,čo majú úroveň.Vtedy nech zvýšia učiteľom platy hoci aj o 100%,ale zvyšovať platy,keď úroveň školy je mizerná,to kvalitu vyuky nezvýši. Navyše kedysi ak sa človek chcel dostať na danú skolu musel zabojovať,a dokázať,že na ňu má,sa tam dostať. Nie ako teraz,keď tam zoberú každého,kto sa prihlási. Najviac ma rozosmial v TV Pellegrini,keď vyzýval,aby sa deti hlásili na ucnovky. Však stať vytvoril takéto nablble pravidlá,a teraz tu ide akýsi Pellegrini vyzyvat deti a rodičov aby išli na ucnovky?
gigi5
14.10.2019 18:14 | |
+8 -2
Takýchto podpriemerných škôl,ktoré každoročne chrlia duté decká je na Slovensku viac než dosť.
StevoT.599
14.10.2019 14:33 | |
+9 -9
Reagovať
Upokojiť to môže jedine Truban.
gigi5
14.10.2019 17:58 | |
+2 -3
Ty sa už daj liečiť,lebo za všetkým vidíš Trubana. Asi už máš delirium tesnenie.
edwardo129
14.10.2019 13:08 | |
+20 -14
Reagovať
Čo tak zrušiť žiakov ,to čo za anarchia .Najhoršie je ,že pravica hodila školy na obce a potom je z toho guľáš
pa224
14.10.2019 13:15 | |
+15 -6
Figu borovu o tej skole viete ale pindat budete. Vsak? Mojho potomka som v prvom rocniku po 2 mesiacoch velmi rychlo "sikoval" na inu skolu.
sickwokmove
14.10.2019 13:03
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
osol66
14.10.2019 13:00 | |
+21 -16
Reagovať
drzim im palce!
pa224
14.10.2019 13:29 | |
+12 -6
Dufam, ze Vam nevadia hlupi minuskovaci. Vecsinou sa tu budu odbavovat ti, ktori o pomeroch na tej skole nic nevedia. Ja som to zistil po prvych dvoch mesiacoch (ako som pisal vyssie) a decko okamzite -zo dna na den- prestupilo inde.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kamera zachytila moment výbuchu plynu v prešovskom paneláku
Kamera zachytila moment výbuchu plynu v prešovskom paneláku Aktuality.sk
Concerned aged couple shocked by information online
Absurdné slová starostky: Obyvateľom sa zakazuje umierať v soboty, nedele a cez sviatky!
Judge Holding Documents
Dráma v súdnej sieni: Muž bol presvedčený o svojej nevine, pokúsil sa otráviť
Zamestnávateľ, ktorý poskytne byt si ľahšie nájde kvalitných pracovníkov.
Dobrá správa z parlamentu: Dá vám vaša firma nájomný byt?
Interrogation Room
Maltská polícia vypočúvala Schembriho: Je spojený s vraždou investigatívnej novinárky
Detská radosť: Malú Elišku v mikulášskej nádielke najviac potešil čokoládový Mikuláš.
Mikuláš, čo v tom vreci máš? Aké tajomstvá skrýva mikulášsky balíček
Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Miroslav Lajčák.
Lajčák rečnil na strategickom fóre Château Béla: Situáciu vo svete netreba podceňovať
Nálety sa v uplynulých týždňoch zintenzívnili.
Nálety si v Sýrii vyžiadali najmenej 18 mŕtvych: Medzi obeťami sú ženy a deti
Rakety vystrelené z pásma Gazy na územie Izraela.
Z pásma Gazy vystrelili tri rakety: Zachytili izraelský systém protivzdušnej obrany
Ján Kozák ml.
Tréner DAC to po prehre so Slovanom nezvládol: Aj tak ťa nahradí Weiss, provokoval Kozáka
Americký prezident Donald Trump.
Trump reaguje na prepustenie väzňa z Iránu: Ďakujem za veľmi férové rokovanie
Moria a oceány sú zamorené plastovým odpadom (ilustračné foto).
Klimatológovia bijú na poplach: Oceány prichádzajú pre klimatické zmeny o kyslík
Manchester United.
Foto
United triumfovali v bitke o mesto: Manchester je červený!