Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.09.2019, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Policajti v službe si poriadne zavarili: Jana ich pristihla robiť... to snáď nemyslia vážne!

743 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Ello_Nice
27.9.2019 19:26 | |
+0 -0
Reagovať
dufam ze tito chuligani a im podobny policajti uz niesu medzi slusnimi ludmi
Darlene111
27.9.2019 07:50 | |
+7 -1
Reagovať
Ale vsak to je uplne normalne,nie raz a nie v jednej krajine som videla sko si policajti isli kupovat jedlo a napoje do kiosku alebo fast foodu aj v supermarkete som ich videla nakupovat jedlo...aj oni su predsa ludia a mozu byt za tie hodiny v sluzbe hladni...nikto sa na tom nikde nepozastavoval....iba na Slovensku.....ak by ich videla pit v sluzbe alkohol tak sa ma na co stazovat....alebo sa predieraju rusnou ulicou so zapnutou hukackou a niesu volani k zasahu....ale toto????
AgiLika
26.9.2019 11:59 | |
+5 -1
Reagovať
Ja v tom nevidim,,nic katastrofalneho,,,su dolezitejsie veci v zivote,,o tom piste ,,aj tak ste tu zbytocne,,
AlienX
24.9.2019 10:30 | |
+9 -4
Reagovať
Preco nie? Za vlády zlepenca v štáte kde obyčajné ķurvy robia najvyššie štátne radkyne morálka klesá na uplné dno. Aspoň nestrelili nevinné decko na zadnej sedačke auta... Tu vidíme príklad keď sú vždy inde ako tam kde ich práve treba. Keď ochranka ústavných činiteľov môže sťahovať ficovu *** na vládnom aute aj oni si povedali že to urobia na štátnom aute a iba tupec toto môže zrovnávať so zamestnancom nejakej súkromnej firmy. Toho platí majiteľ..týchto tu, my všetci...
marcellondon
24.9.2019 07:07 | |
+14 -3
Reagovať
Kupovali a potom isli vysadit do lesa pretoze ludia zbieraju cucoriedky a medvede nemaju co jest a dobijaju sa do ludskych obydli a robia velke skody na majetku.
APRIL81
23.9.2019 22:25 | |
+30 -7
Reagovať
Ciatelka Jana by nam mohla poslat fotku z prace ako maka lebo bude asi jedina v statnej sprave
hilara11
23.9.2019 20:53 | |
+34 -4
Reagovať
No a čo keď si nakupovali..nech hodí prvý kameňom kto je bez viny....
dodo3107
23.9.2019 20:35 | |
+20 -5
Reagovať
jana ,ty zmen psychiatra...ten stary ti nic nepomaha
jastarsi
23.9.2019 06:42 | |
+67 -12
Reagovať
aj policajti su ludia zamyslime sa nad sebou ci aj my niekdy nieco pre nas neurobime cez pracovnu dobu
manislava13
23.9.2019 07:51 | |
+50 -14
veľmi dobrý postreh..polovica zamestnaných ĺudí,keď nie viac,si nakupuje počas pracovného dňa, kadečo vybavuje a rieši...ale každý bude kritizovať a poukazovať na policajtov...národ slovenský je národ hlupákov,blbečkov...a to som ešte vo vyjadrovaní slušná...
Ded_Santa_Moroz
25.9.2019 06:02 | |
+3 -2
Tých 10 čo ti dalo mínus asinikdy nič také neurobili a poctivo pracujú v kuse celých osem hodín. Ani na internete si v praci nič súkromného nepozrelo
Ello_Nice
22.9.2019 20:26 | |
+0 -3
Reagovať
,,,:-))
Santorini
23.9.2019 13:36 | |
+13 -4
Slávka ja pridávam, národ U D A V A C´O V !!!!!!! Darmo štebáci tu zanechali stopu v niektorých
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Men's shoes on
Foto
Za dizajnérsky prešľap pýtali 605€: Desivé topánky sa okamžite stali terčom vtipov
Bývalý americký
Exprezident Carter má po zákroku: Lekári mu odporučili, aby zostal na pozorovaní
Demonštrant
EÚ má toho už dosť: Demonštrantov a políciu v Hongkongu vyzýva na zdržanlivosť
Od začiatku roku
Bosnianska polícia je v koncoch a situácia je vážna: Tlak migrantov je príliš silný
Americký
Spŕška kritiky z úst Donalda Trumpa: O obchodnej politike EÚ si myslí svoje
Kráľovský pár
Tak toto tu ešte nebolo: Španielsky kráľ Filip VI. začal historickú návštevu Kuby
Prezidenti
Putin nevylúčil stretnutie so Zelenským v Kazachstane, má len jednu podmienku
Jurgen Klopp.
Klopp sa na seminári UEFA vyjadril k horúcej téme: Čo si myslí o technológii VAR?
Moderátorka
Foto
Moderátori Diana Hágerová a Roman Juraško to už netaja: Veľká novinka!
Na snímke sprava
Foto
Slovan predĺžil šnúru víťazstiev: S Novými Zámkami to však belasí nemali ľahké
(ilustračné foto).
Autobusár sa pokúsil znásilniť tínedžerku, tá ho dobodala na smrť: Súd rozhodol o jej osude
2019: Vľavo je
Foto
Hugh Grant a Guy Ritchie napodobnili predkov: Ich otcovia slúžili v rovnakej jednotke