Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2019, 17:31 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Babyboom v slovenskom šoubiznise neutícha: Známa herečka je opäť tehotná

23 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
rrqq
10.9.2019 15:17 | |
+0 -0
Reagovať
Ak by NČ a podobné média takémuto šoubiznisu nerobili nerobili patričnú reklamu tak by sme o nich ani pomaly nevedeli že vôbec kdesi dýchajú a mrkajú ... Mnohých ľudí takýto verejný exhibicionizmus vôbec nezaujíma. Je zaujímavé že svätá cirkev a podobné spolky toto nechávajú bez povšimnutia!!!
judrxyz
10.9.2019 08:06 | |
+11 -6
Reagovať
kva o tekej herečke som ešte nepočul - ale v dnešnej divokej dobe asi každá naprcaná je herečka
luca11
9.9.2019 23:42 | |
+17 -2
Reagovať
Dnes uz hereckou alebo prezidentom krajiny moze byt hoci kto.....Aj ja som hral v Taliansku v jednom celovecernom serialy na pokracovanie Passo dal cielo.Mojou ulohou bolo nerozpravat ale doprevadzat ako carabinier danu osobu.....Reziser mi urcil saty....Za cely den natacania som dostal 70 eur plus obcerstvenie catering. Mal som stastie hlavny hrdina bol Terenc Hill ktory v poslednej casti odcestoval do Himalaji a viac sa nevratil.....Co povedat su to ludia ako mi ako ty.Stretol som signoru Autieri na pesej zone.V telke je nadherna no na pesej zone ako kazdy iny nic moc.
felicitee
10.9.2019 10:43 | |
+2 -4
nie hocikto, kto zvládne štúdium, ale najprv musí urobiť skúšky a osvedčiť sa, preukázať, že má vlohy. Na umelecké školy prijímajú málo ľudí. Keď išiel môj mladší syn na VŠMU, prijali 7, on mal 18 a mal 25ročného spolužiaka, ktorý sa predtým zopárkrat nedostal. Keby si napísal, že inžinierom môže byť hocikto to áno, lebo berú aj bez skúšok..rovnako na ekonomickú...a tí potom pracujú aj v supermarketoch ako predavači..
rrqq
10.9.2019 15:12 | |
+0 -1
Herečkou je alebo môže byť fakt hocikto aj bez vzdelania ale prezident musí byť vždy zvolený a to je veľký rozdiel. Aj ty môžeš byť zvolený za prezidenta, bež nabudúce kandidovať a ktovie? Možno uspeješ. Potom ťa tiež budú oslovovať ako že hocikto!!!
popradskymato
9.9.2019 21:01 | |
+21 -22
Reagovať
To je akože KTO?!? A to sa chváli alebo sťažuje?? Na čo šuká, keď nevie??
Rebelka2018
9.9.2019 20:40 | |
+28 -15
Reagovať
A tato ufonova zena je odkedy herecka ?Zabudli napisat ze je krasna az mrazi.
ZuzkaFK
9.9.2019 19:53 | |
+44 -6
Reagovať
Známa herečka??????
Miro900
9.9.2019 19:30 | |
+5 -10
Reagovať
Aspoň má fajnové nárazníky
Alf12345
9.9.2019 18:53 | |
+33 -19
Reagovať
Akože aj Cifrova čaká niečo od Sajfu? No, chúďa dieťa ak sa bude podobať na neho.
AntiPolicajt
9.9.2019 19:43 | |
+11 -4
Jaj, to táto Cifrová? Ja že to tá playmate či čo to bola.
pavol.kumpan
9.9.2019 22:06 | |
+4 -5
Alf, po tebe keď sa niečo narodí, tiež to bude asi vyzerať zaujímavo 🙃
pavol.kumpan
9.9.2019 22:40 | |
+2 -1
Ak ma náhodou niekto nepochopil, ALF na ktorom sme ako deti vyrastali 🙃
dobry.pes
9.9.2019 18:51 | |
+43 -9
Reagovať
Nabudúce napíšte do nadpisu "Málo známa herečka" ... keď už.
kendi00
9.9.2019 19:33 | |
+16 -20
Zato,ze zijes v jaskyni nikto nemoze.
AntiPolicajt
9.9.2019 18:24 | |
+55 -12
Reagovať
Kto?? Bavím sa na tých ich priezviskách 😆, že si nechávajú aj to za slobodna, lebo si myslia, že sú strašne slávne.
kendi00
9.9.2019 18:39 | |
+15 -14
Tvoje priezvisko by si manzelka nedala,hanbila.by sa.
AntiPolicajt
9.9.2019 19:41 | |
+4 -3
kendi, xixi 😄😆
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Prokurátor podal obžalobu na Kočnera a spol. v prípade vraždy Kuciaka Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Náves kamióna
Foto
Hrôzostrašná smrť v plameňoch: Po nehode kamiónu zaživa uhorel český vodič († 37)
Opraty podľa
Spevák Drobný bol s Gottom († 80) dlho na nože, no na pohreb prišiel: Odkaz vdove Ivane
K zrážke došlo
Pri Galante sa zrazil kamión a dodávka: Na mieste zasahuje aj vrtuľník
Zoltán Andruskó
Andruskó uzavrel dohodu o vine a treste: Prokurátor podal na súd návrh na jej schválenie
Cyber Attack
Krádež tajných informácií: Ruskí hackeri napadli iránsku skupinu, cez ktorú špehovali iné štáty
Peter Sagan.
Foto
Taliansky portál prišiel so šokujúcou správou: Saganov koniec v Bore?
Muslim rebel
V Sýrii ostali tábory a väznice pre džihádistov bez dohľadu: Ruský minister obrany varuje pred veľkou hrozbou
Foto
Babička sa dostala do formy až po sedemdesiatke: Uvidíte jej fotky pred premenou, nebudete veriť vlastným očiam
Z odstaveného
Opacha z Poľska hyzdí parkovisko: Kedy odstránia vrak spod Tatier?
Peter Altmaier
Kedy sa dozvieme verdikt o odklade brexitu? Nemecký minister Altmaier ponúkol odpoveď
Princovia William
Princ Harry prehovoril o problémoch vo vzťahu s bratom: Čo sa deje medzi mnou a Williamom
Marián Kočner
Aktualizované
Posun vo vyšetrovaní vraždy Kuciaka a Kušnírovej: Prokurátor podal obžalobu na Mariana Kočnera