Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 12. 11.
Svätopluk
7°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.09.2019, 14:00 | TOP Čas

Diskusia: Slovenka spísala TOP najhlúpejších otázok mamičiek: Z jej odpovedí spadnete zo stoličky

104 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
skajo3000
9.9.2019 15:28
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Pipas-Reqal
9.9.2019 15:26 | |
+25 -8
Reagovať
Odpovede v "duchu"
Pipas-Reqal
9.9.2019 15:25 | |
+21 -19
Reagovať
Nepochopili ste vtipu...
TestBugatti
9.9.2019 15:25
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
iRasto
9.9.2019 15:17 | |
+57 -17
Reagovať
Pekna hlupana aj ked si myslim ze cely clanok je vymysleny , lebo uz nevedia o com pisat
scotts
9.9.2019 15:16 | |
+36 -4
Reagovať
pani, paniiiii! preco drzite to dieta dole hlavou? ved mu spadne ciapka. nebojte sa, je pribita!
luca11
9.9.2019 15:13 | |
+19 -4
Reagovať
Hlavne aby boli zdrave a zvysok je nepodstatny.
Terradyn
9.9.2019 15:11 | |
+75 -28
Reagovať
Bud je toto vyplod redakcie NC alebo ta mamicka ma hlavne problem sama so sebou a s takymto sarkazmom jej vychova musi vyzerat ukazkovo... taku by som k svojmu dietatu ani nepustil sadnut... s touto filozofiou vychova psychopata. Clovek sa chce pekne prihovorit a ona takto...
janafox
9.9.2019 15:09 | |
+57 -13
Reagovať
Dobra krava! Otazka - “ papa maly” tak keby vedela, ze napriklad ja mam problem krmit syna, ktory neje aj cely den, jedlo si nepyta, Musim ho nutit, monitorovat vahu tak asi je to normalna otazka pre niektore matky. A Poznam viacero s takym problemom. Moj syn ma skoro 4 roky, neje poriadne od 10 mesiacov, niektore dni su lepsie ine horsie, ale prva otazka mojo muza ked pride domov z prace je ci jedol a kolko.
007iwb
9.9.2019 15:15 | |
+11 -10
kezde dieta jedava rozne. spi rozne. mozno mu to staci, kolko zje. alebo vyskusat rozne jedla a najst co mu chuti.
janafox
9.9.2019 15:50 | |
+14 -7
Dik za radu, ale asi ti mohlo dojst ze za 4 roky sme vyskusali vsetko. Neje ani to co mu chuti, oproti detom svojho veku je mensi a vazi malo. Preto ho monitorujeme a preto je otazka ohladne jedla normalna u nas
fencyn
9.9.2019 14:59 | |
+70 -5
Reagovať
človek uz nevie co sa opýtať.... ja sa zasadne tieto otázky nepýtam práve že dôvodu, že asi ich počúvajú matky často a sesternica sa mi posťažovala, že jej vadí práve to, že sa nepytam ... že je cela šťastná, že ma dieťa a ja sa tvarim, že ma to nezaujíma...tak teraz neviem... napíšte niekto zoznam vhodných otázok nech nikoho neurazim :D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Ladislav Bašternák
Bašternákovci môžu prísť o luxusné majetky. Čudné prevody preverí súd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Millerovci majú
Foto
Lyžiar Miller má po tragédii opäť dôvod na radosť: Dvojnásobný prírastok do rodiny
(ilustračné foto).
Žena prežívala po sexe neskutočné muky: Život ohrozujúci nález v manželových spermiách!
V prípade únosu
Kauza uneseného cudzinca spred hotela v Bratislave: Prokurátor podal žalobu na dvoch ľudí
V Michalovciach
V Michalovciach mohla o luxuse iba snívať: Toto vás odpáli! Kucherenko ukázala, odkiaľ vyšla
Čaputová si
Prezidentka Čaputová si v Prahe pripomenula Nežnú revolúciu: Jej slová by si mal prečítať každý
Don Nachbaur
Foto
Zvolen má trénera z LA Kings, pre obrancu Ivana Švarného to bolo prekvapenie
Turecký prezident
Sankcie za aktivity pri Cypre zdvihli Erdoganovi tlak: Turecký prezident hrozí islamistami
Michael
Bývalý Schumacherov manažér vypenil: Skrýva Michaelova žena pravdu o stave legendy?
(ilustračné foto)
Zarážajúce zistenie: Štvrtina Európaniek počas tehotenstva pije alkohol
Policajti
Kontrola na D1 plná prekvapení: Cestný pirát sa rútil rýchlosťou 174 km/h, pohľad na dieťa v inom aute ich odrovnal
Vtipná reakcia
Vtipná reakcia Jennifer Aniston na odovzdávaní cien: Rozosmiala celé hľadisko
Slovenská
Osobnosti o konci Cibulkovej: Mečíř neskrýva sklamanie, Hrbatý vytiahol niečo extra