Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 21. 11.
Elvíra
10°C  Dážď so snehom  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.09.2019, 15:15 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Hubové šialenstvo! Z fotiek od čitateľov sa vám budú zbiehať slinky: Plné stoly aj kufre hríbov

111 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Tetrov27
2.9.2019 18:14 | |
+90 -7
Reagovať
na k0k0t im je toľko hub
PCL_85
2.9.2019 16:56 | |
+61 -7
Reagovať
v Rakusku chytaju Talianov, co maju viac ako 2kg hub, to plati aj pre Rakusanov ?, ak hej tak potom krajina na urovni
ondro.ondrovic
2.9.2019 18:28
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
paparazzi133
2.9.2019 16:36 | |
+47 -9
Reagovať
Chamtivá Barbora ! Len všetko pre seba...
FANUSIKSK
2.9.2019 16:12 | |
+29 -6
Reagovať
Mohli si ich aspon občistiť-ja by som rád ale u nás nerastú !!!
DnesPekne
2.9.2019 17:11
FANUSIKSK
2.9.2019 18:46 | |
+15 -4
Humusák DnesŠpatne kroch,kroch ,kvi kvi,bú ,mú ,bé asi nemám dobrý akcent chcel som ti odpovedať v tvojej reči,lebo ľudskej nerozumieš !!!
20000hrmenych
2.9.2019 16:10
P1111111
2.9.2019 16:04 | |
+55 -20
Reagovať
Si pozrite na tie fotky.Huby sa zberaju tak,že sa odrezávaju,aby dalej rastlo.To hovado čo tam sa ešte chváli,by sa mal skor hanbit.Z***.
PCL_85
2.9.2019 16:57 | |
+17 -6
nic v zlom, ale vraj to"odrezanie" ja tak trocha hoax historicky, ale ....
limbova25
3.9.2019 12:12 | |
+15 -3
Práve, že nie, huba sa opatrne vyberie aj s podhubím, a jamka sa zasype zemou a zakryje lístím...
steve415
2.9.2019 16:01 | |
+66 -4
Reagovať
Fotka číslo 11. Janka ty teliatko, huby sa čistia na mieste. Máš v tom koši teda riadny bordel.
trebato
3.9.2019 07:44 | |
+25 -5
Ty to nechápeš,takto ju "ženie nenažratosť" aby ju niekto nepredbnehol,hamky,hamky,čo najvic,čo najskůr a LEN JA A RÝCHLO.Vytrhat a behom domov,pri troche štastia otočí aj dva tri krát.
Ciglfeld1948
2.9.2019 15:53 | |
+27 -6
Reagovať
Hubacka,odbacat,rajciny,kamerovat,ty kokso,brutálne,to su skvosty slovenskej dnesnej reci.Ked uz nejaky ko.t,novinársky elev neovlada gramatiku rodneho jazyka,tak tento narod,je na tom biedne
pl-wlm999
2.9.2019 16:00 | |
+2 -24
juuuuuuj nádherné,ja neviem zbierať huby ,,,ale mam známu,tá ,ked vyjde do lesa,ta to neskutočné aké množstvo húb donesie jej pred očami rastú,,,,,,,,kde pôjde a chodí v okolí KE,BJ,TATRY,PO,no všade ma šťastioe,,plný kufor v aute plné auto zasýpané košiarmi húb,,,,,,,,nikdy nepríde naprázdno,,ja nenajdem nič,,darmo pôjdem,,
pl-wlm999
2.9.2019 16:01 | |
+21 -7
ved aj ona suší a pred vianoanocami predáva nikde ani nejde na trh,,má už svojicjh zákazníkov a všetko jej to pôjde jak cukor pred sviatkami,,,,,,,
nalim57
2.9.2019 16:38 | |
+9 -8
Aj pedáľovať patrí medzi skvosty. POKIAĽ ŽIJE JAZYK , ŽIJE AJ NÁROD, AK JAZYK UMRIE, TAK UMIERA AJ NÁROD A S NÍM AJ JEHO DUCH. Človek bez koreňov má viacero výhod - nemá sebavedomie, - hrdosť, - je manipulovateľný, - ovládateľný, - nerepce, - poslúcha, - drží hubu a krok a maká!!! AŽ ÚPLNE OSPROSTIE. Toto však nepatrilo Vám Ciglfeld1948, ale všetkým čo zapredávajú a prznia materinský jazyk.
andronicvs
2.9.2019 17:14 | |
+2 -7
nalim, celkom by ma zaujímalo, ako sa dá "zapredávať materinský jazyk"...
Pepo858
2.9.2019 15:48 | |
+42 -8
Reagovať
V okolí BA rastie tak velky K.o.k.o.t tak netrepte ze rastu vsade
old-debo
2.9.2019 15:47 | |
+77 -7
Reagovať
Nenažranosť má i takúto podobu.Skôr sa nečudujem cigáňov,lebo tí to zbierajú pre zárobok, ale načo je niekomu toľko hríbov? Dá sa zopár zavariť,vysušiť, zjesť,ale nie také kvantum.Malo by sa zaviesť také nariadenie, ako som napr.Minule som čítal, že je to tuším v Taliansku, že si môže jedna osoba nazbierať len určitú váhu.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Jaroslav Naď.
Jaroslav Naď po výsluchu na NAKA: V spise som videl evidentné klamstvá Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Emilia Clarke v seriáli Hra o tróny stvárňovala Daenerys.
Emilia Clarke ľutuje nahé scény v Hre o tróny: Tvrdí, že k nim bola donútená
Hustý dym zakryl svetoznámu panorámu v Sydney.
Austráliu bičujú požiare: Sydney zahaľuje už tretí deň mrak hustého dymu
Migranti plavbou po mori často riskujú vlastné životy (ilustračné foto).
Polícia na Cypre zadržala 120 sýrskych migrantov: Priplavili sa na člne
Železničná stanica v Partizánskom
Hrôza na stanici v Partizánskom: Sedemkrát trestaný muž napadol mladú ženu
Haščák
Foto
Takmer prekonal staručký rekord: Haščáka podpichujú, že má formu na NHL!
Rodičia ostali ako obarení: Pod prosbou o pomoc pre syna našli bezcitný nápis, toto odkázali autorovi
Rodičia ostali ako obarení: Pod prosbou o pomoc pre syna našli bezcitný nápis, toto odkázali autorovi
(ilustračné foto).
Výrobcovia biopalív jasne vyhlasujú: Nový benzín neškodí motorom
Preschool Education
Foto
Učiteľka zbiera výroky svojich malých žiakov: TOP 10 hlášok, ktoré vám zlepšia deň
Oliver si po rokoch na výslní užíva zaslúžený oddych.
Humorista a scenárista Oliver Andrásy: Telky mu dali košom
Hamuliakovo, 20.11.2019 o 11.45 hod.: Trnka si v stredu odbehol na nákup banánov.
Bývalý generálny prokurátor Trnka má problém: Disciplinárka za rozhovor v televízii
Na štadióne v Tirane striekala voda na fanúšikov.
Premiéra na novom štadióne im nevyšla: Prehrali a ešte aj TOTO divákom pripravili
Prezidentka Zuzana Čaputová
Čaputová vymenovala šesť sudcov všeobecných súdov: Vo funkcii budú bez časového obmedzenia