Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
11°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.08.2019, 19:15 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Johnson si stojí za svojim: Ak EÚ nechce tvrdý brexit, musí prestať trvať na írskej poistke

32 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sven01
24.8.2019 23:31 | |
+2 -1
Reagovať
psy stekaju a karavane ide dalej...aka dohoda? odhlasovali ste si odchod z EU...31 oktobra alebo kedy, je odchod a vybavene. co to je za politikov? ani nahodou niesu v pozicii aby si mohli diktovat podmienky...vratia sa tamkde odjakziva patrili keby nerozkradli celu afriku a ich nerastne bohatstvo a otrokov takje to zebrota. v podstate nemaju nic. kto tam chce ostat tam ostane a kto nie pojde prec... sa politici v eu nejako moc trapia tym co bude po odchode. a co by bolo, bude piatok 1. novembra.
Dedko7
24.8.2019 22:12 | |
+1 -4
Reagovať
EU Merkel dufali ze Majova napokon vypise druhe referendum vacsina bude PROTI vystupu e eu ,nestalo sa.Jednoducho,pani eu.maju strach ze eu pomaly ale isto sa zacne rozpadavat,Orban strajkuje"Salvini ""strajkuje"Turecko vystraja Zeman rype a rype aj poliakom sa zacina nepacit to aj ono.Preto merkel koncci,nevie ako dalej,makaron?ma iba plne vedro rieseni,take by som mal aj ja.Utecenecku krizu uz vyriesil?/makron/.Uboziatko spicaty nostek ratafak.
Blby.idiot
24.8.2019 23:13 | |
+5 -1
V druhé referendum dúfalo aj 65% Britov, ktorí sa cítili byť podvedený a opklamaný dnešným premiérom, ktorého nevolili ľudia, ale zberba lordov v snemovni, ktorá je odtrhnutá od reality a dúfa, že budú môcť ryžovať na vlastných obchodoch pod záštitou vyje bancov z Fasningtonu, ktorí rozohrali špinavú hru so sankciami a farebnými revolúciami po celej planéte...
666444
24.8.2019 22:06 | |
+6 -2
Reagovať
Anglofaski kolonialni otrokarski fašisti nikdy s nikym nejednali seriozne a slusne!!
Dedko7
24.8.2019 22:06 | |
+4 -4
Reagovať
Je to presne ako s tymi nezmyselnymi sankciami na Rusko eu.sankcionovala a sankcionovala do nemoty,strasili nas ako doplatia rusi aj my!!vsetky clenske staty ako bude padatôekonomika ako skrachuje"Rusko no,,,doplatime na to vsetci a?nic sa nedeje eu.nejako od sankcii odsupila nejako je ich,uvaluje ich menej a menej.
Munus
24.8.2019 22:39 | |
+4 -6
...a dopadlo to celkom inak - Rusi sa zobudili, začali makať a Rusko prosperuje. Našli si iných obchodných partnerov
Dedko7
24.8.2019 22:02 | |
+1 -9
Reagovať
Johnos ma pravdu,dokedy bude eu.diktovat britoanii?kazdy navrh kazde riesenie s ktorym prisla Majova bolo pre vykopavky diktatora mercela neprijatelne,urobita tak a tak podla mna,nas "panov"eu.Jonson povedal dost!!!spravne schvalujem jeho postoj.
Blby.idiot
24.8.2019 23:10 | |
+7 -1
Dedko, radšej zober dvacku a choď sa strieskať do šenku, lebo evidentne nevieš čo trieskaš! Návrhy zubatej Teresy May neodmietala nemecká imigrantská primadona Merkel, ale britská snemovňa lordov, ktorím sa nepáčilo ako ich Johnson v referende so zubatou Teresou oklamali! Namiesto vyrokovania regulérnych podmienok odchodu sa naťahovali na hlúpostiach a zbytočnostiach až kým ostatným členom EU nedošla trpezlivosť! Vidno ako si sledoval celý priebeh Brexitu!!!
Dedko7
24.8.2019 23:23 | |
+1 -6
Ze eu.dosla trpezlivost?si robis srandu?eu je vacsi diktator ako komunisti Rusko.Ty mas pravdu ja mam pravdu,co teraz? 🤗
Angelus
24.8.2019 21:59
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
BIade1111
24.8.2019 21:32 | |
+7 -1
Reagovať
Ten Johnson je troll? EU ci chce ci nechce tvrdy brexit? Zrazu EU chce brexit? To je troll. Zbalte sa uz konecne a nenatahujte to.
20WEST
24.8.2019 20:41 | |
+14 -4
Reagovať
Už nech idu do p-iče
rjabaskala221
24.8.2019 21:34 | |
+4 -6
a EU za nimi
100ziarnik
24.8.2019 20:22 | |
+5 -15
Reagovať
Pri takých sprostých lierálnych predstaviteľov eu je pre britský národ jednoduchšie odísť hoci aj s tvrdým Brexitom. Lebo ten nemá žiadnu poistku. Múdrim Britom ide o oslobodenie od EU. A príde čas, ked to urobia aj dalšie štáty. A medzi nimi aj Slovenská republika. Kde sa potom zašíjú tie protislovenské progresívne rite?
Munus
24.8.2019 22:48 | |
+0 -6
...načo je taká poistka, ktorá de facto je vlastne rozbuškou? Británia je krajina, ktorá si nenachá na krku visieť rozbušku. Sa čudujem Mayovej, že to nezbalila skôr a mohla zostať aj premiérkou.EÚ len špekuluje, ako rozdeliť a oslabiť Britániu
brit30
24.8.2019 20:13 | |
+20 -6
Reagovať
Keď som vošiel v Londýne do metra nikde som angličana nevidel,
viera49
25.8.2019 10:46 | |
+0 -0
Angličania jazdia autami.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Špeciálny
Komentár Daga Daniša: Pozor na triky Smeru s prokuratúrou Aktuality.sk
Newborn baby
Najpreferovanejšie mená pre deti v Česku: Žiadna zmena! Prvé priečky opäť ovládli dvaja favoriti
Hashem Abedi
Brat útočníka, ktorý sa odpálil na koncerte Ariany Grande v Manchestri: Som nevinný!
Ministerka
Lekári kritizujú Kalavskej zákon o reforme nemocníc, ministerstvo hovorí o nepochopení
Minister práce,
Andruskó chce na Richtera vytiahnuť špinu: Minister konečne prehovoril! A povedal toho dosť...
Peter Sagan.
Konečné poradie po sezóne: Ako dopadol Sagan v rebríčku UCI World?
Monika Jankovská
Je to definitívne: Smer hodil Moniku Jankovskú cez palubu!
Premiér: Boris
Johnson pozastavil prijímanie zákona o brexitovej dohode: Libra sa otriasa v základoch
Na snímke zľava
Aktualizované
Brankár Slovana na výlete: Súperovho hráča poslal nemilosrdne k zemi
Sprava šéf
Miroslav Lajčák sa v USA stretol s Mikeom Pompeom, pozval ho do Bratislavy
Peter Pellegrini
Foto
Vláda schválila pre okres Sobrance viac ako 1,42 milióna eur: Peniaze si rozdelí vyše 90 projektov
Podarí sa
Po víťazstve kruté vytriezvenie: Johnson v dôležitom hlasovaní prehral, vypíše predčasné voľby?!
Na radosť hráčov
Foto
Po triumfe nad Slovanom prišlo vytriezvenie: Košice prekvapivo podľahli Novým Zámkom