Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.08.2019, 19:08 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Druhé výročie vraždy Kuciaka († 27) rozpútalo vášne: Vojna o Námestie SNP!

121 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Vialavor
24.8.2019 10:33 | |
+2 -0
Reagovať
to slusne Slovensko je asi prdnute, oni si uz vymysleli druhe vyrocie keciaka, lenaby mohli kvikat na namesti tie nezmysly?
Jani992
23.8.2019 17:47 | |
+3 -1
Reagovať
```AKO TO TAK VSETKO CITAM```UNIKA TU PODSTATA VECI```MARTINKA A JANKO ODPOCIVAJTE V POKOJI```ZIADNE NAMESTIE```ZIADNI POLITICI VAM UZ ZIVOT NEVRATIA```KLANIAM SA VASEJ SKROMNOSTI A PAMIATKE```NA NAMESTIE NEPOJDEM
Jani992
23.8.2019 15:44 | |
+7 -0
Reagovať
```BARDY JE SPOLUZODPOVEDNY ZA SMRT MLADEHO NOVINARA JANA KUCIAKA AJ JEHO PRIATELKY MARTINY KUSNIROVEJ```PRI NEBEZPECNYCH TEMACH Z MAFIANSKYCH ZOZNAMOV MAL ZABEZPECIT MLADYM NOVINAROM OCHRANU```NAPR``ANONYMNE PISANIE ALEBO PSEUDONYM```BARDY JE SEF AKTUALIT A NEOCHRANUJE SVOJICH PODRIADENYCH```
Winnstone11
23.8.2019 09:41 | |
+6 -6
Reagovať
Vražda je vražda, odsudzujem ju, a vrahov treba potrestať podľa zákona. Avšak keby sa bol Kuciak živil napríklad ako učiteľ, ekonóm, lekár, technik, historik, právnik či prírodovedec, a nie vypisovaním sprostostí, tak je tu živý stále. Je spoluvinníkom svojej smrti, pre mňa nie je žiadna nevinná obeť, nechýba mi a neľutujem ho.
Jedon
23.8.2019 09:08 | |
+6 -2
Reagovať
Súdruhovia naprieč politickým spektrom , apelujem na Vás!!!Postavte prosím už tomuto najväčšiemu hrdinskému páru slovenských dejín obrie súsošie aspoň týchto rozmerov 16,5 m výšky, 13 m šírky a 23 m dĺžky...je to vždy o 1 meter viac ako socha Stalina na Letenskej pláni..Čo sú naši hrdinovia niečo menej ako Generalissimo?!...
edwardo129
23.8.2019 09:04 | |
+8 -0
Reagovať
Strašne, vrhajú sa nato,ako supy na korisť
sam42
23.8.2019 08:59 | |
+9 -1
Reagovať
To sú ale slušný ľudia,veď losovali ako rímsky vojaci o plašt Ježiša Krista.Mozu sa hanbiť,
taurus20
23.8.2019 08:15 | |
+10 -2
Reagovať
som zvedavy kedy bude blahorečenie sv.Kuciaka s jeho konkubinou.
aamater
23.8.2019 00:02 | |
+19 -17
Reagovať
Vám už načisto hrabe z toho Ku_ciaka. Alebo je to iba dobrá príležitosť štvať proti vláde? To som zvedavý aký bude mať priebeh toto zhromaždenie? Ak sa naplní moja predtucha, že je to namierené iba proti vláde, tak to je vrcholom hyenizmu aký sme kedy mali možnosť sledovať. Verím, že ma opoziční politici nesklamú a urobia si z tohoto zhromaždenia politický míting. Úbohé rodiny pozostalých sa budú musieť zase raz tváriť ako im záleží na zmene vlády. Poviem vám, tak toto bude riadna tragikomédia. A sa čudujem pozostalým, že na niečo takéto vôbec pristúpia.
kinleyt
23.8.2019 06:35 | |
+10 -13
ty odpad, co roky voli vraha Meciara a dnes volis vraha FICA, patris do basy ku Kocnerovi!
aamater
23.8.2019 06:52 | |
+7 -4
kinleyt Odpad je tvoja celá rodina ty buze. Rant.
bobor8
23.8.2019 07:52 | |
+2 -5
smerácke porisko ty makáš i v noci?
Esperanza
22.8.2019 23:36 | |
+19 -9
Reagovať
Už pomaly druhé výročie vraždy, ale stále nevieme kto si objednal smrť Kuciaka a jeho priateľky. Možno by bolo rozumnejšie počkať si na výsledky vyšetrovania a až potom ísť vykrikovať na námestia, nie? Určite by som neriskovala trapas, že budem dopredu obviňovať niekoho a nakoniec pravda bude niekde úplne inde. Na dôveryhodnosť Kočnerovej Threema sa nedá jednoznačne spoľahnúť, dávkujú nám len promile zo všetkých info a ani srnka netuší, koľko pravdy na tom je. Však nedávno sa Tódová na svojom účte rozčulovala a pohoršovala, že aj mnoho jej kolegov má problém uveriť všetkému čo ona zverejňuje z komunikácie toho pablba Kočnera a tej kravy Zuzsuovej.
bobor8
23.8.2019 07:52 | |
+2 -3
typická argumentácia Fica a ty si ho prebrala.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Connor si siahol
Parlament prijal nový zákon: Ako štát pomôže autistom?
tenis
Foto
Cibulková vysvetľuje, prečo sú tréningy s ňou také drahé: Peniaze od boháčov dávam mladým talentom!
Adam bol dlhé
Dlhoročný tajomník prehovoril o trpkom konci u Gotta († 80): Prečo som mu poslal výpoveď!
Líder strany
Exminister Drucker otvorene vyhlásil: Ďalšie milióny pôjdu súkromníkom
José, koľko gólov
José Mourinho sa učí po nemecky, bude koučovať tím z Bundesligy?
Medzi Igorom
Matovič zverejnil ďalšie detaily o Glváčovi: Vedel o Kočnerovom človeku v SIS?
Slovenský vírnik
Ondrej sa na túto chvíľu pripravoval 10 rokov: Jediný na Slovensku vyrába originálny stroj! Pozor, toto nie je vrtuľník
Veronika Remišová
Remišová podáva podnet na finančnú políciu: Chce dať preveriť majetok Jankovskej
Ruský prezident
Šéf ruskej mediálnej skupiny na rovinu: Vladimir Putin si hľadá nástupcu
Sagan
Foto
Tajomný odkaz na sociálnej sieti: Čo dôležité sa chystá Sagan oznámiť?
Milan Lučanský
Lučanský o rozpustení tímu Kuciak: Obavy môžu mať osoby, ktoré sa schovávali v štátnom sektore
Priostruje sa:
Ohrozia napäté vzťahy v koalícii schvaľovanie štátneho rozpočtu? Takto to vidí SNS a Most-Híd