Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.08.2019, 15:24 | Šport | Futbal

Diskusia: Belasí si môžu kráľovsky prilepšiť: S PAOK bojujú o takúto sumu

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Herkules201
26.8.2019 17:10 | |
+0 -0
Reagovať
Toto su vsetko zname veci. Dotycny redaktor fetuje!
aloevera18
23.8.2019 16:58 | |
+10 -4
Reagovať
CARDIFF-najvacsi hejter internetu,inac fanusik Ziliny,ktory nema rad vsetko tykajuce sa Slovana-Bratislavy.
cardiff2006
23.8.2019 15:49 | |
+10 -18
Reagovať
Zasmial som sa vete Slovensko - Grecká konfrontácia. Veď na jednej strane len Greif a na druhej Stoch, tak to vyznie smiešne.Gréci mali v základe 5 Grékov.Som zvedavý, či sa ich majiteľ chce nechať pri tích drahých hráčov pripraviť o 3 melóny s mužstvom keď na jeho ihrisku tlačili trištvrte zápasu.
CnoBaH
23.8.2019 16:00 | |
+17 -8
všímam že od rána horlivo hejtuješ Slovan. ( nie iba tu ale aj na iných portáloch) tvoj život asi naozaj za veľa nestojí..
cardiff2006
23.8.2019 16:27 | |
+6 -14
Môj život nemusíš riešiť zažil som toho určite viac než ty.Napíš čo zle alebo,čo som si vymyslel v mojom príspevku hore.Aspoň jednu vec? Ináč berieš nejakú mzdu ale asi nie takú ako posily.Ja vám tie peniaze prajem hádam pôjdu na výchovu MLADÝCH TALENTOVANÝCH SLOVANISTOV.
JAZVA0
23.8.2019 16:44 | |
+6 -4
Cardiff taký suverén by som nebol môžu doma prestrielať 20:0 držanie lopty 80na 20 ale to ešte neznamená že vyhrajú Slovan ich doma k ničomu nepustil aj keď PAOK už doma vyše roka neprehral, to neznamená že to zvládnu Slovan dá štastný prvý gól a su nahratý, taký suverén by som nebol je tam 1.4 kurz na PAOK a už dnes to hrajú za veľké, ja sa tomu vyhnem už Slovan nepodcením
voloda1511
23.8.2019 16:50 | |
+3 -4
A vidim ze ta to aj poriadne poznacilo.
CnoBaH
23.8.2019 17:46 | |
+10 -1
ja neriešim tvoj príspevok hore, ja konštatujem že od rána celý deň hejtuješ. asi ťa veľmi nahneval výsledok včerajšieho zápasu
CnoBaH
23.8.2019 17:51 | |
+12 -1
ale som aj rád že tu píšeš lebo niekedy vypúšťaš také perly ako nikto iný.. hitom dňa je tvoj príspevok ako Slovan zaplatil chuligánom aby poškodili vlastný klub :)
Anonymný nick
23.8.2019 15:44 | |
+13 -13
Reagovať
Konšpiračná teória ako remeň. PAOK tych chudakov v odvete zožere aj s bránami.
freefull
23.8.2019 19:11 | |
+4 -2
Komplexáci ako ty si asi neuvedomujú, že ak sa snažia neustále ponižovať Slovan a všetkých presviedčať, že sú to nejaký tretotriedny chudáci, tak nestrapňuješ Slovan ale seba a svoj vlastný klub, však? Si uvedomuješ, že ak Sú Slovaniti chudáci tak tým svoj tým odsúvaš do kanála, pretože nestačili ani na tých chudákov? Vaše nadávanie na Slovan má asi rovnakú hodnotu ako keby sa bezdomovec vysmieval milionárovi, že je chudák:D Uvedom si konečne, že sa nemôžem vysmievať niekomuže je v nejakej činnosti chudák ak je v tej činnosti o dve triedy lepší ako ja. Si neuvedomuješ, že ak ty ako fanúšik TT, ZA alebo ociakého iného klubu na Slovensku sa smeješ zo Slovana tak sa strápňuješ rovnakou mierov ako keby si sa vysmieval Mike Tysonovi v dobe jeho najväčšej slávi, že je chudák ktorý nevie boxovať, len čo by si sa vrátil, z nemocnice po tom čo by ti dal KO v prvej minúte prvého kola? Takto strápňovať sám seba a svoj klub :D
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Video: Fico utiekol pred otázkami novinárov po jeho obvinení z extrémizmu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Súčasná skládka komunálneho odpadu je už plná a neprijíma ďalší odpad.
V Jasove sa vyjadrili k skládke nebezpečného odpadu: Odmietajú časovanú bombu azbestu a farieb
Na snímke nový prezident SZĽH Miroslav Šatan.
Slovenský hokej s najvyšším rozpočtom v histórii, pribudnú aj nové plochy
Viete o koho ide?
Foto
Štýlový už zamlada: Spoznávate na fotke hviezdu Oteckov?
Kailee McMullen zavraždil vlastný otec.
Otec usmrtil dcéru († 22) výstrelom do tváre: Z SMS, ktorú mu napísala 3 mesiace pred tým, vás strasie
Dobré fondy EÚ - obnova vozového parku električiek v Bratislave
Peter Sagan vlastní sedem zelených dresov z Tour de France.
Foto
Chystá sa slovenský cyklista zavesiť bicykel? Sagan o možnom konci kariéry
Islamskí novinári sa snažia podporiť svojich kolegov.
Islamskí fanatici protestujú proti známemu denníku: Šéfredaktora žiadajú obesiť
Slovenská plavkyňa Andrea Podmaníková.
Slovákom sa v Glasgowe nedarí, ďalej postúpila iba Podmaníková
Žena bojuje so zákernou chorobou.
Mamička tvrdí, že jej život zachránili silikóny: Nález v sprche všetko zmenil
Agresori vnímajú ženy akoľahšie obete
Nevyšetrená smrť Violy († 34 ) vyvoláva u žien strach z neočakávaného útoku: Takto sa ubránite pred agresorom
Michal Hudák a Marián Čekovský v relácii Inkognito
Hádači neudržali jazyk za zubami: Čo že to robí Voštinár v šatni?
Hygienici varujú pred nebezpečnými výrobkami.
Foto
Pozor na tieto nebezpečné výrobky! Boli v nich zistené nepovolené látky