Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 24. 10.
Kvetoslava
12°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.08.2019, 11:55 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Madonna oslavovala tri noci: 61. narodeniny legendy sa zvrhli na poriadnu párty

15 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Jedon
24.8.2019 09:16 | |
+3 -2
Reagovať
už iba prefetovaná psychopatka..ako speváčka skončila tak pred 15 rokmi..bol som pred dvoma rokmi na koncerte.keby tam nemala pomocných vokalistov bola by to úplná katastrofa--šou super jej spievanie nula bodov.
OrliePierko8
22.8.2019 12:52 | |
+7 -0
Reagovať
...a prečo len 3 noci? Však mohla aj 3 týždne!
smartikon
22.8.2019 00:27 | |
+10 -9
Reagovať
Madonna uz skoncila so svojim kralovanim.V tychto posl.dvoch rokoch sa ludom skorej zhnusila akoby ju mali stale na piedestale.To jej obliekanie aj ta hudba sa posunula niekde uplne inde.Madonna uz stratila pojem Madonny.Vyzera odpudivo a strasne.A svetu dala jasne najavo ze spievat nevie,Vid Eurovizia tohtorocna.Tam v priamom prenose urobila fatalnu chybu na live spev.. a po velkej kritike ludstva.. rychlo v studiu upravila znovu tu live nahravku like prayer a pustila do sveta euroviziu ale s upravenou studiovou nahravkou.Takto sa len zosmiesnila pred celym svetom!!!.Na yoytube su dve nahravky z jednou piesnou a jednym videom Eurosong cont...2019.Jedna falosba jak *** a druhu dokonale vylepsila:-))
b311ink0
21.8.2019 18:34 | |
+8 -6
Reagovať
cela sa zvrhla
jamur
21.8.2019 14:46 | |
+22 -13
Reagovať
Pride mi odpudiva
LEOPARD111
21.8.2019 14:29 | |
+14 -4
Reagovať
tak ja tu nemôzem spat kvôli susedovmu kohutovi a ona si len tak oslavuje tri noci .
d_karol
21.8.2019 13:40 | |
+23 -9
Reagovať
neni problem aj nafetovany clovek sa bavka aj ked ma 82 rokov
PupokSveta
21.8.2019 12:08 | |
+23 -19
Reagovať
Klobúk dole
XXSXSM
21.8.2019 12:28 | |
+18 -10
pred jej umenim, ci zjavom
PupokSveta
21.8.2019 12:52 | |
+29 -11
Vo veku 61 oslavovať tri dni, snáď budem aj ja taky vitálny v jej veku
sedemserem
21.8.2019 13:16 | |
+17 -13
PupokSveta, a to odkedy sa vitalita posudzuje podľa toho, ako dlho človek vydrží mulatovať a chľastať ?
XXSXSM
21.8.2019 13:34 | |
+5 -7
PupokSveta to zalezi len od teba, ja ma o 6 rokov viac ako ona, a nik mi neveri
PupokSveta
21.8.2019 14:59 | |
+7 -1
XXS tak to klobúk dole aj pred Tebou, v dobrom zavidim
Bbrbloo
21.8.2019 15:22
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
XXSXSM
21.8.2019 16:02 | |
+5 -11
bbrblavy, dlho si zatinal dnes zuby a drzal papulu, nahraval som ti cely den na smec a ty si sa konecne chytil, este budes len pozerat, ktore vsetky vysetrovacie organy a ine institucie ta maju na muske, toto je len zaciatok tvojho konca
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Inter potreboval
Foto
Škriniarov Inter proti Dortmundu zvíťazil, Slavia potrápila Barcelonu
Mark Zuckerberg
Zuckerberg obhajoval v Kongrese svoj nový projekt: Drsná reakcia jedného z politikov
Saudsko-arabský
Saudskoarabský kráľ Salmán vymenoval nového ministra zahraničných vecí
Carlos Mesa
Búrlivé prezidentské voľby v Bolívii: Opozičný kandidát vyzýva ľud na zintenzívnenie protestov
V stredu
Foto
V českej obci Perná vybuchol rodinný dom: Hlásia dvoch zranených, jeden je v ohrození života
Na snímke
Slovenská hádzaná privíta nové tváre z Bosny: Hovoria perfektne slovensky, hrať budú čoskoro
Big rig semi
Po kamióne s 39 mŕtvolami narazili britskí policajti na ďalší pochybný nákladiak: Zarážajúci nález
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou
Tomáš Tatar počas
Obrovská smola pre rozbehnutého Tatara: Zranenie na tréningu znamená škrt cez rozpočet!
Jodie a jej
Žene počas cisaráku prestala účinkovať epidurálka: Čo nasledovalo, je čisté peklo