Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
2°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.08.2019, 13:57 | Správy | Domáce správy

Diskusia: OĽaNO reaguje na únik informácií z policajného zboru k Bödörovi: Znepokojivý fakt

121 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
luky032
20.8.2019 11:08 | |
+2 -1
Reagovať
toto je vyjadrenie odborníka a s tým sa dá iba súhlasiť: Pokiaľ bude vyšetrovateľ naďalej tolerovať Lipšicove a Kvasnicove robenie politiky cez únik informácií, bude existovať reálna obava, či sú vyšetrovatelia a prokurátori tejto vraždy naozaj nestranní. Z uznesenia som sa totiž dozvedel, že Lipšic a Kvasnica, chceli nazerať do spisu už v marci, respektíve apríli 2018 teda len mesiac po vražde. Vyšetrovanie bolo v tom čase v štádiu, kedy nebolo vznesené obvinenie žiadnej osobe, a kedy sa zvyčajne takéto nazretie odmieta. Na pokyn prokurátora im však bolo umožnené nazeranie do spisu a vyhotovovanie kópií
jozo1004
20.8.2019 00:27
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
FANUSIKSK
19.8.2019 22:03
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
krechnak70
19.8.2019 21:05 | |
+3 -2
Reagovať
Inak Farizej Fico a Kalinak su nepriatelia kosa nostry.No velkej mafii to nevadi bere lahsiu ceau ako bezdomovxi a tak aj skoncia aj z Ficom.😀🐗
krechnak70
19.8.2019 21:09 | |
+1 -1
🐗🐗🐗🐗🐗🐗bankove konta prevody a tajne sluzby co nenehaju nic nahode.Ak viem od koho ku komu isli prachy a kolkp viem i za co a posteazim si moznosti.Korzika to rob La cez vobakov a preto jej nic nehrozilo.VOLAKEDY...
krechnak70
19.8.2019 20:40 | |
+2 -1
Reagovať
Inak ja nie som italo mafia.Z tou zberbou som nikdy nic nemal.🐗
krechnak70
19.8.2019 20:34 | |
+2 -2
Reagovať
Ja som mrtvy podla mistiky ***ov.Prepichli mi gumu na aute a ja im dam ohen na tu skur.venu mafiansku hlavu vy spinave stetky.
krechnak70
19.8.2019 20:45 | |
+1 -0
🐯po pravde itala si na mna najal zid a ja v pravy cas som sa DEBILOVY SNAZIL PREDAT INFORNACIE.NO PRACHY SU DOBRA MOTIVACIA A MOZNO I SEX.JA SAMOZEM UZ DNES ODPMtit len smrtov.To bola vasa volba a ja som len figurka.HOCI NAJVISIA.
krechnak70
19.8.2019 20:12 | |
+1 -2
Reagovať
Kuciak bol hacker a vypocul cez telefon ktory som udal na mojej azet stranke rozhovory u rodschildov.Stetku treba udrbat.Macron je Rodschildov kon.Svina co zaobchaza zo statnou sluzbov viacerich krajin sa nikdy nepostavy ako chlap.Iba ako stetka cez policiu a omerta je v pixi tyz***.Hras sa na zachrancu pritom si planoval svinstvo.ALEXANDER TY DEFKA.😀😀😀A Therri tvoja prava zbytocna ruka.Navise si ho isto nejak potrestal a to ani neviem ako.No teba ty s*** syn z trochov prachov a zo zbranov dostanem.Ci?
krechnak70
19.8.2019 20:14 | |
+1 -1
Asi tak vy *** a ak je pravda co si myslim.Spravim vsetko preto aby som i ja i ty skapal ty ***.
krechnak70
19.8.2019 20:29 | |
+0 -1
Inak ja by som si byt s***nym fizlim vyroky nejakeho ***a nebeal k srdcu. Navise ja ho TIEZ NEMAM.🐗🐯
krechnak70
19.8.2019 20:36 | |
+1 -4
Ozaj Ty coxot stale ti stoji.Aj cez fravitacne hodinky kripla ktoreho si tiez podjebal ty z***?
krechnak70
19.8.2019 20:49 | |
+1 -0
Dvacat rokov zivota a nejaky *** kalinak posluhovac hajzlov...No co posles policiu ty dement?O kolko ma este okradnes od stracgu?Ty asi nechapes ze aj takvdaka tvojim aktivitam peide ku konfliktu.Ze SWAINE.
1amuletka
19.8.2019 20:04 | |
+5 -0
Reagovať
krechnak - Prečo nejdeš medzi ľudí do ulíc a tam sa porozprávaj, nie tu sám so sebou
krechnak70
19.8.2019 20:22 | |
+0 -5
Vies preco.Lebo stetky ako ty ma bavia.Vyvolali vojnu medzi tymi ktory ma pouzivali ako odpad a taky ako ty si uzivali.A teraz vas pochytame a budete skakat od radosti.
krechnak70
19.8.2019 20:26 | |
+0 -3
Ozaj a preco tela ako ty sa o mna stara?Naser si ***.
krechnak70
19.8.2019 20:38 | |
+0 -1
Mas uroven ty s*** syn.😀😀😂neuveritelnu len ta zabit ty hovado.😂😂😂😂
krechnak70
19.8.2019 21:01 | |
+0 -2
Lenze ja som medzi ludmi i v krimonale i v civile.Navise zo mna robiatakkzvany levy:fizli.zlocinci a celebrity a ty budes tiez ich obwt.Ja chcem vymazat vsetko.chcem toho hlavnwhi🐯🏠🏠🏠🏠
krechnak70
19.8.2019 19:48 | |
+0 -0
Reagovať
Ozaj preco som pracoval u spravodajskej *** vo franci a pomizli z zaznami z uradu prace co co spojovali taluansku mafiu zz rodschildmi.Vies mne su pracy v pixi nie som taluan ani financnik a vase problemy ma nezaujmaju.Ale v pravde omerty ak my doda opacna strana vsetok matwri tak pridem si po twba ty ***.Nwch ma to stoji hoci i zbutocny zivot.Zabijem nasepkavaca podrazakov lwgion etrangere.HONOR DE LEGIONERE.
krechnak70
19.8.2019 19:50 | |
+1 -0
Vsak ty vies zumpa kto je boh.🐯
krechnak70
19.8.2019 19:51 | |
+0 -0
Mne neujdete neslapem na prachoch.Ani neudavam lode. Z nakladom.Ales clafs banda ***ov?
krechnak70
19.8.2019 19:53 | |
+0 -0
Ale dokazem z dobrym pravnikom znicit svunu za oar hodinTuto comprendo?
krechnak70
19.8.2019 19:57 | |
+0 -0
Ja nie som spijon len obet rodschildov.Schwarze ma chranil.A mafia konala ako Rodschildi prikazali. 🐯
krechnak70
19.8.2019 20:00 | |
+0 -0
Nebudem plakat ani za prachmi ani za zivotom.Najdem si niekoho kto ta nenavidi A JA TA ODPRACEM.NEMAM CIEL ANI BUDUCNOST.SOM MOSLIM A RODSCHILDOVSKA LUZA JE MOJ NEPRATEL.FASISTI.
krechnak70
19.8.2019 20:01 | |
+0 -0
Odporucam prebehnut ine ***.Su rovnake ako vy.A ja som tu uz zbytocny.
krechnak70
19.8.2019 19:32 | |
+0 -1
Reagovať
Uz vies *** ze nevihras?Nuz nic musim niekoho zabit a vypovedat?UROBIM TO .JA TA ZNICIM AKO TY MNA BEZ AKEJ KOLVEK MOZNOSTI SA BRANIT.Dam ti tocky ty krimunalnik.No hybaj dve zbrane a my dvaja.Si *** a j.e.b.em. na emocie.🐗🐯
krechnak70
19.8.2019 19:38 | |
+1 -2
Kusnierova ty poznas objednavatela vrazdy ako lipsic.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Rudolf Vasky a Martin Daňo
NAKA obvinila Daňa a Vaského za prečin výtržníctva Aktuality.sk
Oboch zadržala polícia.
Posun v prípade Daňa a Vaského: Vyšetrovateľ vzniesol obvinenie!
Corbyn po odvolení v parlamentných voľbách.
Corbynovi synovia mu naďalej veria: Jeho čas podľa nich ešte len príde
Češky stratili zápas aj vytúžené finále behom chvíle.
Češky ešte 102 sekúnd pred koncom viedli o štyri góly: Famózny obrat, do finále idú Švajčiarky
Protesty počas klimatického sumitu OSN v Madride.
Neveria v úspech klimatických rokovaní "Voňavý odkaz" demonštrantov v Madride
Slovenský futbalista Herthy Berlín Ondrej Duda.
Nekompromisné rozhodnutie nového trénera Herty: Dudovi a Pekaríkovi sa skrátia sviatky!
Boris Johnson.
Johnson uisťuje voličov: Svoju dôveru v nás neoľutujete
Na protestoch v Iraku pálili vlajky USA.
V Iraku sa protestovalo: Na námestí pálili vlajky aj fotky Trumpa
Dead sea salt shore
Mŕtve more stratilo prvenstvo: Toto je najnižšie miesto na svete
V Tatrách odchytili jelene, ktoré boli príliš zvyknuté na kontakt s ľuďmi.
Foto
Tatranské jelene skončia v Česku: Odchytili ich, lebo už neboli plaché
Windy day
V nedeľu pozor na silný vietor: Pre tieto okresy platí výstraha
Vľavo bývalý minister vnútra SR Tomáš Drucker a vpravo premiér Peter Pellegrini.
Drucker sa tvrdo pustil do Pellegriniho: Je to iba papierový rečník!
Picture of a sunny day overlooking Charles Bridge in Prague
Foto
Zrážka vozidla MHD s autom v Prahe: Hasiči hlásia zranených