Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 17. 9.
Olympia
18°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.08.2019, 14:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Kuriózna príčina nehody: Vodička spanikárila pre včelu, po čelnej zrážke zhorelo auto do tla

23 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Y.U.R.I.S
17.8.2019 00:44 | |
+0 -0
Reagovať
Všetko bolo márne včela v aute zhorela
moderato
14.8.2019 22:30 | |
+2 -0
Reagovať
A včela je v poriadku?
sinkanzen
14.8.2019 17:39 | |
+3 -1
Reagovať
To určite včela 😃😃😃
DnesPekne
14.8.2019 15:26 | |
+4 -4
Reagovať
a potom vraj včely sú užitočné... :-)))
ajajha
14.8.2019 15:10 | |
+8 -1
Reagovať
Mala radšej povedať, že to bol sršeň veľký ako vrabec a nie,že úbohá včela ju ohrozila.
spaniel7
14.8.2019 14:56 | |
+6 -9
Reagovať
preto pri jazde odporúčam len ventilátor či klímu a nie otvorené okná.
1culdo1
14.8.2019 14:31 | |
+12 -4
Reagovať
to ne naj priechodnejsia vyhovorka ked.nieco sposobite na ceste za toto vam papiere nevezmu a zhodit sa to da na vcelu vravi sa.tomu nepredvydatelna okolnost a policia to riesi uplne inak
hlavacf
14.8.2019 14:27 | |
+7 -15
Reagovať
Nebuďte si všetci takí istí, čo by ste v danom okamihu urobili.
pablo64
14.8.2019 14:39 | |
+9 -4
Urcite by som sa ohanal a strhol volant do protismeru :) Kasat na vcelu , nech si pichne , ved nezomriem po tom ... no chvalabohu že prezila ,ponaucenie do buducna
per_scop
14.8.2019 16:52 | |
+7 -1
Predstav si že sa mi podobné stalo, mal som mierne otvorené okno, rýchlosť asi 70 km/h, medzi Rusovcami a Rajkou, vletela mi dovnútra osa, rovno za krk a za tričko a 3x ma pichla, kým som zastavil na krajnici a "vytriasol" ju von. Ale že by som spanikáril to nie. V autosedačke som mal dieťa, kým som zastavil, stále som v podvedomí čakal ďalšie bodnutie - neviem ako to povedať, jednoducho ako keď viete, že vám idú pichnúť injekciu. Takže žiadne strhnutie volantu, žiadne flekovačky, aj v takýchto prípadoch je potrebné zachovať chladnú hlavu. Ale áno sú aj iní ľudia, zavrú oči, strhnú volant...
fated
14.8.2019 14:26 | |
+18 -6
Reagovať
to mate preto, lebo davate vodicak uplne kazdemu... aj takemu, co doslova nevie pisat ani citat... kompetentnych by som zaloval za vseobecne ohrozovanie, ze takto nezodpovedne rozdavaju vodicske opravnenia bars komu, kto si ho zaplati... a toto mi jazdi po cestach kazdy den... aj preto je nehodovost taka, aka je...
more_roma_1
14.8.2019 14:24 | |
+42 -4
Reagovať
Budem krutý,ak napíšem svoj názor,že takej sliepke by som nariadil odobrať VP a už nikdy ho jej nedať.? :-) Taká pojašená,hysterická,nevyrovnaná osoba podla mňa nemá čo robiť s autom na ceste. Dobre,že zbrklá,pojašená sliepka nezabila niekoho nevinného v inom aute.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Vláda nemá väčšinu v parlamente. Matovič chce pakt s SMK (podcast) Aktuality.sk
Marika Gombitová
Mariku Gombitovú k narodeninám prekvapili: Ten darček musela dlho predýchavať
Generálny
Stoltenberg je po útokoch dronmi extrémne znepokojený: Prečo Irán podporuje terorizmus?
Ruský prezident
Putin ponúkol Saudskej Arábii pomocnú ruku: Majú pre nich niečo, čo im ochráni územie
Český premiér
Babiš chce riešiť uznanie Kosova s ministrami: Zeman o zrušení diskutoval so srbským prezidentom
Opozičný líder
Začali sa rokovania s vládou bez Guaidóa: Všetci chcú ukončiť politickú krízu
Zachránené
V bojnickej zoo sledujú operence, ktoré vyliečili: Kam idú naše bociany na zálety
(ilustračné foto).
Tribunál v Haagu obvinil muža z terorizmu a vraždy: Na svedomí má smrť premiéra
Taiwan and China
Taiwan prestala uznávať ďalšia krajina: Čína má z toho obrovskú radosť
Útok neprežili
Odvolanie rozhovorov s Talibanom má dohru: V Afganistane zomrel americký vojak
Do Biarritzu
Trump čaká na definitívne dôkazy o útoku dronmi v Saudskej Arábii: Nechcem vojnu, ale na odvetu sme pripravení
Britský premiér
Johnson po stretnutí s Junckerom: Európska únia má už plné zuby brexitu
K útokom sa
Foto
Vojenská koalícia Saudskej Arábie: Drony použité pri útoku pochádzali z Iránu