Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 17. 11.
Klaudia
10°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.08.2019, 20:38 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Aktivistka, ktorá je už vyše roka v base, odmietla slobodu: Zarážajúce, čo mala na oplátku spraviť

13 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
OrliePierko8
8.9.2019 15:30 | |
+0 -0
Reagovať
No, je to zarážajúce a zarážajúce je aj to, že vo svete, kde sa toľko omieľajú ľudské práva, sú tieto až nenormálne pošliapavané a tí, ktorí ich pošliapavajú, často stoja na popredných pozíciách štátov, únií a iných zoskupení a najviac sa nimi oháňajú. Viď mučenie väzňov na Guantanáme, viď zavraždenie saudského novinára Chášukdžího, viď pošliapavanie práv európanov neriadenou migráciou, viď využívanie detí na chlípne chúťky mocných, viď odstraňovanie protisystémovo zmýšľajúcich nepohodlných ľudí a tých, ktorí poukazujú na nedostatky, novinárov, politikov atd.
igor.yebuchin
14.8.2019 09:23 | |
+2 -2
Reagovať
Co je na tom zarazajuce? Toto praktizoval uz kedysi bolsevik, ako napriklad, ked komunisticky spion Minarik utiekol z Mnichovskej centraly Slobodnej Europy do CSSR. Tiez vystupoval v TV a robil bu bu bu...:))
jaquar77
13.8.2019 21:49 | |
+13 -4
Reagovať
roomankokoloomanko je jeho cca 300 účet začínal ako GAPA z osady pri Arnutovciach a jeho "diskusie" spočívajú v tom že každého uráža lebo ako cigan sa cíti nedocenený a tiež sa vtiera do diskusie svojimi detinskými poznámkami
roomankokoloomanko
13.8.2019 20:49 | |
+19 -34
Reagovať
pekna zena, mudra a odvazna. take na Slovensku nenajdete, zato zlatokopky ktore maju problem vyslovit suvislu vetu, na kazdy prst desať.
jaquar77
13.8.2019 21:07 | |
+30 -13
CIGAN roomankokoloomanko nemýľ si Slovensko s vašou osadou ty SPODINA
helewole
13.8.2019 21:16 | |
+10 -15
Mínuskári romanka a pluskári jaguara máte medzi ušami brzdovú kvapalinu
roomankokoloomanko
13.8.2019 21:30 | |
+6 -10
jaquar77, na teba reagujem uz len z lutosti , na aktualitach si ako dzusik chcel kazdemu davat po hlave s ocelovou lopatou ked niekto nadaval na tvoje usa . tu na n.c. si si nasiel jaguara, ella_nise, mna , a pod inymi nikmi dalsich ktorych terorizujes. mi co mame iq 110 a viac vieme ze si zavisly a chory od hadok . takze ja tebou ani nepohrdam, ani sa nehnevam, ani nesmejem. lutujem ta a beriem ta ako cloveka ktoremu treba pomahat tak, ze reagovanim na teba uspokojim tvoje nutkanie robit zle vo verbalnej rovine. dufam ze tvoja agresia neprerastie v nieco ovela horsie. hodne zdaru, jaquar77.
roomankokoloomanko
13.8.2019 21:34 | |
+4 -7
helewole to s tym pluskovanim je tak , ze jaquar77 ma velmi vela uctov na rozne t.c. a maily tym ze sa prepina napr. na elio_nise (je prihlaseny cez inkognito karty) dokaze dat viac plusiek po sebe. skus si niekedy vsimnut ked je prihlaseny ...
helewole
13.8.2019 21:38 | |
+6 -6
Díky Romanko....niečo som tušil ale neriešil som to....
roomankokoloomanko
13.8.2019 21:43 | |
+5 -5
v pohode, je to rozbijac diskusii.
jaquar77
13.8.2019 21:44 | |
+7 -7
CIGAN roomankokoloomanko opäť žobroní o pozornosť a namýšľa si že niekto tie jeho kydy číta :-)) odpal ty S.R.A.D.L.A.V.A SPODINA
roomankokoloomanko
13.8.2019 21:45 | |
+3 -9
... A ja mu vzdy ako "cigan" rad nazeniem vodu na mlyn. co s nim s chudakom chorym ? no nic , rano treba vstavat ... tak dobru
roomankokoloomanko
13.8.2019 21:47 | |
+3 -9
Aj tebe dobru jaquar77, rob nieco s tou dysgrafiou .
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Advokát Lipšic: U Kočnera sa našli ďalšie nahrávky Aktuality.sk
Arcibiskup Bernard Bober hovorí, že odkaz Anky je aktuálny i dnes.
Kult svätej Alžbety bol v meste Košice po stáročia: Za patrónku ju vyhlásili až teraz
Futbalisti Slovenska po zápase s Chorvátskom.
Foto
Reprezentanti si sypú popol na hlavu: Slová plné smútku, sklamania a nešťastia
Princ Andrew.
Žena obviňuje princa Andrewa z vynúteného sexu: On si na ňu nespomína
Chorvát Bruno Petkovič (vľavo) strieľa hlavou gól na 2:1.
Foto
Slováci nezvládli kľúčový zápas: Premrhaný náskok, zlyhanie Maka a jednoznačná prehra!
Najťažšie boli prvé dni a prvé mesiace. Denne som
Nór odsúdený za špionáž v Rusku: Zatiaľ je na bezpečnom mieste v Litve
(ilustračné foto)
Meteorológovia varujú pred silným vetrom: Výstraha platí pre tieto okresy
Stredoeurópske fórum
Príhovor prezidentky SR Zuzany Čaputovej k 30.výročiu Nežnej revolúcie
Stredoeurópske fórum
Prezidentka vníma v slovenskej spoločnosti zmes emócií: Dnešná doba je krízou dôvery
Nikola Vlašič sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1.
Foto
Chorvátsko - Slovensko ONLINE: Po prestávke prišiel smrtiaci úder Chorvátov
Archív
Niekdajší študenti UK si zopakovali pochod spred 30 rokov: Zúčastnilo sa ho približne 200 ľudí
Zápas Ligy národov Belgicko-Island.
Neporaziteľnosť Belgicka nemá konca: Bratia Hazardovci si z Ruska spravili trhací kalendár
Kvalifikačný zápas majstrovstiev Európy 2020 Slovensko proti Walesu.
Azerbajdžan Slovákom nepomohol: Wales si po pohodlnom víťazstve odváža dôležité body