Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 20. 8.
Anabela
31°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.08.2019, 03:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Zvolenčanov vystrašil podozrivý úkaz na hladine rieky: Testy odhalili pôvodcu peny na Hrone

47 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jozo1004
14.8.2019 12:32 | |
+1 -1
Reagovať
AK sa zistilo ze to je prirodneho charaktrru z listov, tak pripeceni zeleni chodte sudit stromi ze pustili listy. LEbo vy zeleni ste uplne pomateni... chodte sa pozreit do rakuska, ked su preteky vodnych clnov, donesu tak nakladne auta plne ryb a nasypu do vody, aby im okyslicilo vodu a potom ich vylovia a odnesu naspat kde nechodia clny ja vysokohorske jazera. TO len tu na Slovsnku pripeceni zeleni vsetko zakazuju a ptom sa cuduju ze hynu ryby a su chore a su sinice. Ked je zakazane cokolvek robit na vode lebo zeleni a ochranri... najvacsia hrozba prirody je zeleni a orchanari co nevedia uz co oddobroty.
andronicvs
14.8.2019 14:44 | |
+0 -0
Vies aj vysvetlit, co si myslel tymto vyrokom? "chodte sa pozreit do rakuska, ked su preteky vodnych clnov, donesu tak nakladne auta plne ryb a nasypu do vody, aby im okyslicilo vodu a potom ich vylovia a odnesu naspat kde nechodia clny ja vysokohorske jazera." Lebo mi nie je celkom jasne, ako dokaze pritomnost ryb vo vode "okyslicit vodu"...
igor___simko
14.8.2019 15:21 | |
+0 -0
on to myslel, ze vodne clnky a ich vrtule s olejom prebublinkuju vodu nachytaju naspat ryby co tam predtym nahadzali a potom sa vratia ku psychiatrom rovnako ako on
jozef.c629
14.8.2019 11:44 | |
+1 -0
Reagovať
U nás v noci napršalo.Nie je to nebezpečné?
doM693
14.8.2019 11:57 | |
+0 -0
padali aj listy?
Odzemok
14.8.2019 11:11 | |
+5 -1
Reagovať
Podla nasich zelenych je vsetko v poriadku a v sulade so zakonmi len v rieke Hron uhynulo 1000 rakov a bieda nasho zivotneho prostredia sa ukazuje cim dalej tym viac uhynom ryb --rakov aj vciel..........
Metelescu-Blescu
14.8.2019 11:38 | |
+0 -1
a bezpecnostna rada statu zasadat nebude? ako pri dlazobnych kockach od sorosa. ani vlada, ako ked mal tomanovej pes zastavene vetry? no ja by som to nebral na taku lahku vahu! co ak zase soros zaplatil zidojasterov, aby nam tu otravili nase svojstojne a svojprtove rieky? preceda sa uz vyjadril? tlacovka nebude?
doM693
14.8.2019 12:25 | |
+0 -0
raky uhynuli v Hriňovej, to je Slatina - prítok Hrona
doM693
14.8.2019 10:54 | |
+5 -1
Reagovať
skutok sa nestal, pena nie je pena
ks.cekop
14.8.2019 10:24 | |
+5 -4
Reagovať
...takže ak tam vypustil niečo "náš človek" zo SMERu-LSD, tak je pena vlastne prírodná a liečivá... ...no comment!
doM693
14.8.2019 10:53 | |
+4 -0
BBSK nie je Smer, to je úžerníkov kôň
papier412
14.8.2019 11:03 | |
+3 -0
doM693 a je to sektar
papier412
14.8.2019 11:11 | |
+1 -0
doM693 aká je to viera že nadávajú na všetko kresťanské kríž, pannu mariu kto vie čo im urobila, na liturgiu, na knihy s ktorý sa číta pri svätej omši. to je potom viera antikristova keď na všetko svedske kresťanské svete nadávajú. hovoria že na svete nie je nič svete, že žiadny človek nie je svety čo niekedy žil. aj na to neveria nadávajú, že je niekde liečiva voda, pri tých pútnických miestach čo sú vybudované, liečivých vod je veľa aj kúpeloch, tak potom aj na tie v kúpeloch neveria že sú liečive že ľudom pomáhajú, takže ľudia do kúpeľov chodia zbytočne.
Lifi6
14.8.2019 10:24 | |
+10 -0
Reagovať
Na Zemplínskej šírave som nafotil niekoľko smetisk vytvorených darebákmi chatármi, rybármi, a inej pliagy ktorá si dovezie plný kufor zradla, ale pri odchode obaly, plechovky, fľaše nechajú po sebe v tráve, kroví, ako dementny retardovaný národ. Čo je toto za imbecilov?? A životné prostredie?? Bez reakcie, bez záujmu!!
Adolf.Hipster.88
14.8.2019 10:16 | |
+2 -4
Reagovať
sucasna vlada vylieva spinu a nekokaze normalne riadit Slovensko
FANUSIKSK
14.8.2019 10:47 | |
+2 -1
Aj tebe na hlavu !
Odzemok
14.8.2019 09:58 | |
+15 -0
Reagovať
Hlavne ze mame inspekcie zivotneho prostredia--more aktivistov ohrany prirod --ktory beru velke platy za nic a v Hrinovej uhynie Vdaka slovakom 1000 riecnych rakocv...!!!!!!--Sme jeden hnusny hlupy narod na hlavu --ktory si nevazi svoju prirodu --ani zivocichy zijuce v nej a ani zivotne prostredie..!!!!!!--Sme zaostale sproste op--ice---...!!!!!!!
Demelza
14.8.2019 09:23 | |
+18 -0
Reagovať
tak tomuto by neuveril ani doment na protialkoholickom lieceni....
FANUSIKSK
14.8.2019 08:56 | |
+8 -10
Reagovať
Ja som to už tvrdil včera,buď to je pena z opozičných húb alebo povyše mali orgie medzi sebou DnesŠpatne,Pipišzkošic,Leopard a Jurotrulo,pod dohľadom slušňáka Stankeho,samozrejmä,že z toho nemohli pokapať ryby !!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Jaroslav Haščák
Kočnerova Threema: Vystrašil som Haščáka, kúpi zmenky Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Monika Hilmerová
Romantika bez detí: Hilmerová priznala, čo si s Bekrom doprajú aspoň raz za rok
Giuseppe Conte
Taliansky premiér Conte predloží svoju demisiu: Čakajú krajinu predčasné voľby?
Finančník
Odhalenie z Threemy: Zaplatil Ruskovho právnika Haščák?!
Kardiochirurg
Zomrel kardiochirurg Rudolf Kramář († 89): Podieľal sa na prvej transplantácii srdca v ČSSR
Fitnes monitory
Veľký test športových hodiniek a náramkov: Za dobrý výrobok nemusíte vyhadzovať tisíce
Na snímke Paul
Rasistické urážky na adresu Pogbu: Manchester United začal konať
Modelka stále
Nešťastná Peštová: Od bolesti jej je do plaču, prišiel tiež nepríjemný zákaz
Holenie pred
Foto
Chlapík si chcel pred prvým rande oholiť rozkrok: Uvidíte, čo má teraz medzi nohami, strasie vás
Riaditeľ Štátnej
Zlé správy od veterinárov: Africký mor je zatiaľ neliečiteľný, vakcína bude najskôr o päť rokov
Kompetentní
Veľká novinka v Česku: Mýto sa bude platiť aj na cestách prvej triedy
(ilustračné foto)
Nenechajte sa obrať o úspory! Dvaja seniori už naleteli na nový podvod a prišli o tisíce eur
Conor
Majiteľ baru poslal odkaz McGregorovi: Tvoja whisky patrí do záchodu, nie si skutočný reprezentant