Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.08.2019, 13:30 | Tip od Vás | Vaše horúce tipy

Diskusia: Sexi premena Adriany Polákovej: Z obľúbenej moderátorky je poriadna kosť!

39 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tiipek222
13.8.2019 15:57 | |
+16 -18
Reagovať
Adka bola vzdy sexi...mna sa paaci....?
karolina322
13.8.2019 15:55 | |
+16 -7
Reagovať
Vzdy bola pekna a symposka ako aj jej kolegynky z telerana. Sice teraz uz velmi nepozeram, maju celkom konkurenciu na jojke. Tie ich rana sa mi viac pacia. Niesu take chaoticke ako na markize...a hlavne!!!..nevaria tam
viloroztvoril
13.8.2019 15:47 | |
+15 -13
Reagovať
potrebuje aspon dvoch naraz
steve777777
13.8.2019 15:41 | |
+26 -15
Reagovať
ano, kost so silikonmi LOL hlavne ze v hlave ma nasrate.
Millwall7
13.8.2019 18:47 | |
+8 -10
Ty kde vidíš silikón ty trubka???
simeroni
13.8.2019 15:01 | |
+19 -18
Reagovať
Pani Poláková nemáte pravdu že ak chce žena schudnúť musí pre to niečo robiť . Já mám skúsenosti že žena môže schudnúť aj v posteli len tam musí pravidelne chodiť a hlavne nie sama .A dokonca v tomto prípade sa dá povedať že je to chudnutie príjemné čo sa o iných spôsoboch povedať nedá.
XXSXSM
13.8.2019 14:52 | |
+29 -23
Reagovať
ako ju ja neznasam, premilena neuprimne...a schudnut sa da aj redukcnymi jedlami typu Nutrifood, Ketodieta a podobne, sama to mam odskusane a aj desiatky zien v mojom okoli, tak nekejkej, aj ty si takto schudla, ked rozdavali vkus, na teba sa uz neuslo, ozaj, a co tvoja cukraren, podivne ticho okolo tvojho podnikania
123jakub321
13.8.2019 15:02 | |
+21 -6
je to jednoducha matika.. prijem do pomeru s vydajom... mozes jest aj len zmzlinu a nepirberes ak vydas dostatocnu energiu... nepotrebujes kadejake skvele napoje znackove a diety o 15 krokoch kde kazdy dalsi krok je drahsi a drahsi suplement... netreba bat lenivy a treba cvicit a hybat sa nie papat doplnky a cakat zazraky bez driny
XXSXSM
13.8.2019 15:08 | |
+10 -20
jakubko, dieta moje, mam 67 vazim 55kg ako v moji 25 rokoch, uz chcem vidiet teba v mojich rokoch s naucenymi pouckami a pravidlami.ozaj, a babka vazi kolko, ta bude mojou rovesnickou
123jakub321
13.8.2019 15:13 | |
+18 -3
ja sa hlboko ospravedlnujem ...ja som nenarazal na vas konkretne ale vo vseobecnosti... samozrejme vekom to die tahsie a tahsie...ale urcite dietne prasky nie su cesta
fencyn
13.8.2019 16:00 | |
+7 -5
Nie je to len jednoduchá matika teda príjem a vydaj kalórii... jedlo ma byt aj prostriedok na zlepšenie / udržanie co najlepšieho zdravotného stavu a jesť cely deň len zmrzlinu je blbosť, lebo aj keď prijmes primerane množstvo kalórii tak neprijmem všetky potrebné živiny, takze tuto jednoduchú matiku môže myslieť vážne len jednoduchý človek
Marfia
13.8.2019 14:26 | |
+35 -5
Reagovať
Pamatam si na jedno telerano, kde presviedcala, ze staci pit smoothie a netreba ani jest. Oponoval jej tam kuchar ktory tam akurat bola, ale nedala sa presvedcit. A ze podla nej netreba verit na rozne napoje? Alebo zeby prisla na to, ze to neucinkuje?
kralovna-beatrix
13.8.2019 14:24 | |
+4 -17
Reagovať
no ved dobre Adrika:)...len ci to nebude tou zamilovanostou najskor...to ze si opeknela
tajomnica6
13.8.2019 14:10 | |
+20 -20
Reagovať
Držím palce, Adriana :) si šikovná baba..
007iwb
13.8.2019 14:05 | |
+9 -21
Reagovať
hladam mladsiu. co dobre zaraba. taka zdravotna sestra by bodla.
Okbor
13.8.2019 14:19 | |
+24 -4
Chystáš sa umriet či potrebuješ opatrovateľku...dedo,dedo..
bugmenot2
13.8.2019 15:38 | |
+12 -2
Takých mladších je plno, objednaj si dlhodobý pobyt v nejakom švajčiarskom, nemeckom, talianskom sanatóriu a mladšia zamestnankyňa sa o teba bude starať. Také opatrovníčky aj dobre zarábajú, lebo pobyt v inštitúcii nepatrí medzi najlacnejšie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Mama a dcéra:
Protekčné dieťa? Moderátorka Iveta Malachovská otvorene o dcérinom fleku v RTVS!
Hráč FC Lugano
Ohavný čin vo Švajčiarsku: Okradol klubového kolegu, ten skončil takmer nahý
Expolitička
Rozhoduje sa o osude Jankovskej: Minister Gál žiada najprísnejší trest
Richard Rybníček,
Väčšina slovenských miest bude musieť zvýšiť dane a poplatky: Podľa Rybníčka za to môžu nové zákony
Nórska celebrita
Foto
Sexi hviezdička túžila po väčšom zadku: Lacnú operáciu v Turecku poriadne oľutovala
Connor si siahol
Parlament prijal nový zákon: Ako štát pomôže autistom?
tenis
Foto
Cibulková vysvetľuje, prečo sú tréningy s ňou také drahé: Peniaze od boháčov dávam mladým talentom!
Adam bol dlhé
Dlhoročný tajomník prehovoril o trpkom konci u Gotta († 80): Prečo som mu poslal výpoveď!
Líder strany
Exminister Drucker otvorene vyhlásil: Ďalšie milióny pôjdu súkromníkom
José, koľko gólov
José Mourinho sa učí po nemecky, bude koučovať tím z Bundesligy?
Medzi Igorom
Matovič zverejnil ďalšie detaily o Glváčovi: Vedel o Kočnerovom človeku v SIS?
Slovenský vírnik
Ondrej sa na túto chvíľu pripravoval 10 rokov: Jediný na Slovensku vyrába originálny stroj! Pozor, toto nie je vrtuľník