Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
2°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.08.2019, 12:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Táslerova manželka Anna: Ako sa liečim z rozchodu? Otvorene o vzťahoch a samote

51 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
sinkanzen
13.8.2019 09:20 | |
+2 -2
Reagovať
Sandokaaaaaaan 😁😁😁😁
sinkanzen
13.8.2019 09:21 | |
+6 -6
Čo je váš do toho , z coho žije , väčšina máte hole rite a žijete na úver , heh
tommy513
13.8.2019 01:45 | |
+11 -6
Reagovať
Môj názor? Podľa mňa chcel on rodinu, lenže ona sa chce radšej fľakat po zahraničí a týmto článkom si robí svoje PR Neviem či je, ale určite bude ďalšia blogerka a týmto si len k sebe fanúšikov privoláva
spaniel7
12.8.2019 21:08 | |
+30 -7
Reagovať
Jehp zena je pte takeho hnusniaka prilis pekna.
romys
12.8.2019 19:26 | |
+21 -23
Reagovať
Supeeeer, tak si to Anička vychutnávaj nafurt sama. Vydrž, kto by ťa chcel vydržiavať
alibaded
12.8.2019 18:30 | |
+19 -17
Reagovať
a anička z čoho žije? z táslerových peňazí? dokedy?
gigi5
13.8.2019 09:02 | |
+4 -4
To je snad jej vec, z coho zije, a Teba do toho nic nie,kedze ju nechovas Ty.
eMZetPeeRiX
12.8.2019 16:12 | |
+32 -9
Reagovať
Zbavila sa ho a ešte je aj za charakternú.
gigi5
13.8.2019 09:04 | |
+5 -2
Urobila dobre. Ved ked clovek pozera na vystupenia Tslera, ma pocit, ze je na drogách. Skace ako opica, stary, vykrmeny chlap.
karolina322
12.8.2019 15:58 | |
+29 -18
Reagovať
Ked je jej teraz tak dobre tak preco o tom vypisuje. No, dobre jej nieje a cudujem sa jej. Mala toho chlapa odignorovat a netrepat ako jej tento stav vyhovuje. Ja jej to neverim aj ked je mi to celkom jedno
gigi5
13.8.2019 11:42 | |
+2 -2
Asi jedno ti nie je, ked sa do toho miesas. A kazda, co nejde podla zauzivaneho modelu: skoncit skolu-vydat sa- mat dieta, tak nesplna tvoje predstavy, resp. je divna??? Vazena, doba sa zmenila,a ak si si nevsimla, zijeme v 21.storoci, a kazdy ma pravo zit, ako jemu to vyhovuje.Ci chcela, alebo nechcela dieta, je to jej vec. A Ty nemas pravo nad nou vynasat sudy, a uz vonkoncom tvrdit, ze jej nie je dobre. Ver, ze jej je dobre. Aka to uz je len rozkos robit v manzelstve sluzku. Tam si urob aj 20 vlastnych deti, a staraj sa o ne, a nie o nu. A co ked Tasler nemoze mat deti?
ajajha
13.8.2019 13:10 | |
+0 -0
gigi5, si ty fajný schizofrenik. "kazdy ma pravo zit, ako jemu to vyhovuje". "A Ty nemas pravo nad nou vynasat sudy". Vieš čo chceš? Či len tak poletuješ ako dobre hodená handra.
kimbo8
12.8.2019 14:43 | |
+66 -9
Reagovať
Zo slecny Vernej bude casom pani neverna...
cardiff2006
12.8.2019 14:38 | |
+82 -9
Reagovať
bican,tasler,durovcik,kollar,opstarnuti podnikatelia a politici dobry zdroj primu pre mlade ku...i v braatislave aby hrali uspesno-samostatne zeny.
alibaded
12.8.2019 18:41 | |
+23 -3
habera, patejdl, studénková, kuly, jano baláž z elánu, richard muller... menuj aspoň jedného slovenského umelca, ktorý nemá za sebou aspoň jeden rozvod?!
alibaded
12.8.2019 18:42 | |
+16 -3
farkašová...
kobra4
12.8.2019 14:33
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
gigi5
13.8.2019 11:44 | |
+1 -2
Prizivnik si Ty, ked si si urobil zo zeny sluzku.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kalkulačka: Vypočítajte si zvýšenie dôchodku v roku 2020 Aktuality.sk
Slovenský futbalista Nikolas Špalek sa v budúcej sezóne predstaví s Bresciou Calcio v najvyššej talianskej súťaži.
Špaleka potešil premiérový gól aj kolektívny výkon Brescie: Najdôležitejšie sú tri body
Top secret folder.
USA mali na jeseň tohto roku vyhostiť dvoch čínskych diplomatov: Sú podozriví zo špionáže
FANÚŠIKOVIA V ŠOKU: Sagan už vidí koniec kariéry.
Sagan šokoval fanúšikov svojím úprimným vyhlásením: Už vidím koniec
Handcuffs
Francúzsko deportuje do Argentíny bývalého dôstojníka: Je podozrivý z účasti na masakrách
Svoj názor dali jasne najavo.
Francúzski odborári avizujú celoštátny protest: Bojujú proti penzijnej reforme
Malý imitátor Rogera Federera.
Malý fanúšik tenisu opakuje z televízie každý pohyb: Je jasné, kto je jeho najväčší vzor
Na hasení plameňov sa podieľalo viac ako 200 hasičov.
V Bangladéši horela továreň na výrobu ventilátorov: Zomrelo najmenej desať ľudí
Demolačný stroj dorazil k poškodenej bytovke na Mukačevskej ulici.
S likvidáciou prešovskej bytovky sa začne v pondelok: Ľudia z okolitých domov musia opustiť byty
Kevin De Bruyne zostrelil Arsenal.
Naháňačka za Liverpoolom a Leicestrom pokračuje: De Bruyne zo City zničil Arsenal
close-up of person counting stack of paper cash in wallet
O koľko sa vám zvýši dôchodok? Teraz si to môžete vyrátať na kalkulačke od Sociálnej poisťovne
Švédky ovládli MS.
Vo florbale sa nič nemení: Švédky ovládli šampionát siedmykrát za sebou!
Anna Karina († 79)
Francúzska kinematografia prišla o legendu: Zomrela Anna Karina († 79)