Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
15°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.07.2019, 09:55 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Eliška na exotickej dovolenke omdlievala, zvracala a krvácal jej žalúdok: Záchranná akcia cez Facebook

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Odzemok
4.7.2019 09:40 | |
+1 -6
Reagovať
umh chudobny cesi lietaju na bali ..????--to som teda nevedela ze maju na to chudobny cesi.............
EbemTiHrob
3.7.2019 10:50 | |
+12 -18
Reagovať
mám A1 RH negatív, ak treba pustím žilou :)
Feroo338-1
3.7.2019 11:01 | |
+14 -11
Tak sadni do lietadla a let na Blali. :)
Feroo338-1
3.7.2019 11:01 | |
+6 -8
sorry: Bali
EbemTiHrob
3.7.2019 11:20 | |
+14 -9
Ferko, vedel si že v dnešnej dobe sa krv dá poslať a to celkom rýchlo kamkoľvek vo svete a bez toho, aby som tam išiel ako odporúčaš?
Feroo338-1
3.7.2019 11:25 | |
+8 -13
Ano, dobre viem, ze technicky je to mozne, ale nemusi to byt lacnejsie ako letenka. Navyse, nemas 100% istotu, ze sa krv dlhou cestou neskazi a tu ide predsa o zivot, tak naco riskovat. Preto radsej pre istotu odporucam transfuziu priamo na mieste.
EbemTiHrob
3.7.2019 11:29 | |
+16 -6
krv sa cestou neskazí??? myslel som si že krvné banky to robia bežne, bol by si prekvapený kam všade krv našich darcov putuje
radovanpe
3.7.2019 10:48 | |
+52 -8
Reagovať
Priznám sa, že trochu by som si rozmyslel, kam za takýchto okolností cestujem, ale zasa je pochopiteľné, že si chceli splniť sen... Veľmi držím palce, prajem veľa zdravia, energie a sily do ďalších dní...
prasiak58
3.7.2019 10:11 | |
+25 -12
Reagovať
no nic moc po rakovine pankreasu...
babickaNemcovych
3.7.2019 10:06 | |
+113 -7
Reagovať
Tak aspoň jedno pozitívum, na čo sú dobré sociálne siete. Prajem skoré uzdravenie.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Inter potreboval
Foto
Škriniarov Inter proti Dortmundu zvíťazil, Slavia potrápila Barcelonu
Man in prison
Pred spravodlivosťou utekal 3 roky: Jeden z najhľadanejších britských zločincov dostal doživotie
Súboj mladíkov
Súboj futbalových mladíkov zvládla lepšie Chelsea: Ajax zaplakal, bič plieskal na konci!
Británii sa
Členské krajiny EÚ súhlasia s odkladom brexitu, nový dátum zostáva záhadou
Tomáš Tatar počas
Obrovská smola pre rozbehnutého Tatara: Zranenie na tréningu znamená škrt cez rozpočet!
Jodie a jej
Žene počas cisaráku prestala účinkovať epidurálka: Čo nasledovalo, je čisté peklo
Jankovská má
Minister Gál reaguje na rozhodnutie ohľadom Jankovskej: Veľavravné slová
Policajt
Policajt pritlačil ožratú ženskú k oknu: Čo následne urobila s jeho penisom, nemá obdoby
Reway si musí
Réway si sype popol na hlavu: Jágr mi dal nádhernú prihrávku, mal som skórovať
Miley Cyrus
Foto
Vytiahla zbrane najsilnejšieho kalibru: Miley Cyrus ukázala holé bradavky
People walk in
Vodiči, pozor! Vo viacerých okresoch Slovenska sa ráno môžu vyskytnúť hmly
Meg šla
Foto
Tínedžerka sa odfotila v šatách, ktoré si zobrala na párty: Reakcia jej babičky valcuje internet