Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.06.2019, 20:33 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Banskou Bystricou sa prehnal intenzívny lejak: SHMÚ varuje pred vyčíňaním počasia

4 príspevky

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Zapar
20.6.2019 22:34 | |
+7 -2
Reagovať
Zaplavené cesty by neboli, keby bola funkčná kanalizácia. Niekto ju musí mať na starosti a nesmie byť zanesená a nesmie na nej rásť tráva. Kedysi chodili zamestnanci a čistili kanály aby boli funkčné. Dnes sa spraví cesta a starostlivosť o ňu končí.
old-debo
20.6.2019 22:43 | |
+3 -8
Čo znamená kedysi? Kedysi pršalo raz za tri mesiace i polroka.Hrmenie, blesky , búrka boli vzácnosť.Ja som dáždnik vôbec nenosil.Dnes je lejak skoro každý deň, tak nedrístajte o nejakej zapchatej kanalizácií, alebo o rúbaní stromov.Zvykajte si, že záplavy budú bežné.To množstvo zrážok nezdržia ani stromy a ani neodvedie čistá kanalizácia.
Intermediary
20.6.2019 20:51 | |
+8 -20
Reagovať
A Kotlebov domček kúpený za štátne a neskôr stranícke peniaze nevytopilo? Mohlo by!
old-debo
20.6.2019 22:35 | |
+3 -3
Tak to je trochu bokom od B.B.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Na rovinu Gordulic
NA ROVINU s komikom Gorduličom: Kočner ma prinútil šifrovať, mám aj Threemu Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Na balíky z pošty majú niektorí ľudia čakať aj týždne.
Slováci sú pred Vianocami totálne zúfalí: Nechodia nám balíčky z pošty! Chýbajú kuriéri?
Zlatan Ibrahimovič znovu perlil.
Ibrahimovič sa vráti na Apeninský polostrov: Za koho bude hrať?
Robert Fico (vľavo) a Peter Pellegrini
Premiér Pellegrini o obvinení Fica: Prokurátor má na to asi dôvod
Renáta Názlerová
Foto
Jojkárka Názlerová nosí hrdo svoje kilá: Ukázala svoje krivky v plavkách
Prezidenti Volodymyr Zelenskyj (vľavo) a Vladimir Putin.
Ukrajina bude od Ruska vyžadovať uzavretie prímeria: Inak oddelia Donbas múrom
Romelu Lukaku
Fanúšikovia sa hnevajú: Taliansky denník to pred šlágrom poriadne prestrelil
Crying girl in kindergarten
Veľmi smutné priznanie Slovenky, ktorá pracuje v škôlke: Bojím sa, čo za generáciu vyrastie
Na štadióne vo Fukušime sa má hrať bejzbal a softbal.
Problémy organizátorov OH 2020: Pri štadióne namerali silnú radiáciu
Speváčka Rita Ora
Foto
Rita Ora a syn svetoznámeho herca tvoria pár: Zbalila zajačika
Líder kandidátky Demokratickej strany (DS) Jozef Rajtár (vpravo) a člen predsedníctva DS Ľubomír Galko
Poslanec Rajtár čelí trestnému oznámeniu: Zvažuje, že požiada políciu o zabezpečenie ochrany svojej rodiny
Cargo ship  entering the harbor
Grécky ropný tanker prepadli piráti: Uniesli 19 členov posádky
Prezidentka Čaputová na summite NATO v Londýne
Začala konať: Prezidentka napadla predĺženie moratória na prieskumy na Ústavnom súde