Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 21. 7.
Daniel
25°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.06.2019, 10:59 | Správy | Politika

Diskusia: Pellegrini o situácii v Smere: Fico je v regiónoch, ja sa venujem riadeniu krajiny

77 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Anonymný nick
13.6.2019 01:24 | |
+0 -1
Reagovať
fraska tato vlada je fraska
populus
12.6.2019 13:01 | |
+7 -8
Reagovať
Veriť vo Fica a Smer už môže len skutočný úbožiak? Pelegríny je len Ficov pobehujúci šašo bez vlastného názoru ktorý by sa nebál prezentovat bez konzultácie s Ficom?
edwardo129
12.6.2019 14:13 | |
+5 -4
Smer je najsilnejšia strana ,úbožiaci sú tí čo tu sedia a vypisujú nezmysli od rána do večera
bobor5
12.6.2019 14:51 | |
+1 -5
edwardo, najsilnejší znamená najlepší? i komouši boli najsilnejší a na ch u j a..
lililieLI900
12.6.2019 15:51 | |
+3 -0
smeráci teraz nie su práve v tom akože OK:všetko v úoriadku,ale sa budu musieť pomeriť a ťahať za jeden povraz ,lebo ak sa rozdelia prehraju voľby ak budu spolu vyhraju ich,,,,,,,Fico by sám už neprešiel a pelegriny ani toľko ani jeden by nema l postačujúcí počet hlasov a to oni nespravioa,aj,v neláske a hádok ,ale nerozdelia sa a vyhraju voľby napozeráte sa ,,že vyhraju voľby :"!!vládnúť bude smer,sns,most s tych preohromných strán sa nikto do vlády nedostane,ved ani do parlamentu by sa nemali,,,,,,,,,,,,ináč nie som volička smeru ani nebudem,ale tak dopadnu naše slovenskoeuropské voľby ))))))))))))))
qwit
12.6.2019 21:44 | |
+1 -1
skutocny uboziak je ten ktory veri akemukolvek politikovi...vsetko s mierou a hlavne starat sa sam o svoju buducnost ci rodinu a necakat nic od politikov
PoriadokMusiByt
12.6.2019 13:00 | |
+5 -2
Reagovať
Smer-sd=34%,SNS-8,Most hid=5 a bez problémov bude táto vlada vládnuť ďalej!
populus
12.6.2019 13:02 | |
+3 -4
Hlupákom budú vládnuť zas a zas birmovaní komunisti? A čo komunisti sa budú učiť Katechizmus a Katolíci *Marxa a Engelsa ako vstúpili na nebesia v Moskve s *Leninom?
bB11bbbbbBK
12.6.2019 13:10 | |
+6 -2
ved jasne,že bude vládnúť aj nadalej táto vláda kto by tak iný?s kresťanskej opozície je nič a azda si nebudeme voliť,odkundesov ktorí chcu ničť rodiny a demokráciu,,,,,,,,
edwardo129
12.6.2019 14:14 | |
+2 -0
PoriadokMusiByt .. nečuduj sa ,ak niekomu stúpiš na kure oko začne bliakať ,najmä vtedy ,ak stratí argumenty
bobor5
12.6.2019 14:52 | |
+0 -1
edwardo, tak som ochotný uvažovať nad normálnymi percentami, no čo dal sú fantazmagorie
populus
12.6.2019 12:59 | |
+2 -5
Reagovať
Problém bude v tom či po zhodení fica a Smeru bude treba obnoviť trest smrti podla vzoru USA a Ruska za zločiny proti ľudu a štátu? A tiež akým spôsobom sa bude tvoriť senát , čo porota asi podla senátov tvorených v USA? Podla Tureckého by boli okamžite zavretí a podla čínskeho aj popravení?
luky032
12.6.2019 12:38 | |
+4 -3
Reagovať
Definovať koloniálny štát možno, možno aj ako štát ktorý nemá vlastný priemysel a ktorého zdroje využívajú cudzie koloniálne mocnosti. Podľa všetkého cieľom Mikloža bolo vytvoriť z pôvodne rozvinutej priemyselnej krajiny novú kolóniu bez vlastných zdrojov, ktorá žije len z daní lacnej pracovnej sily a teraz môžme plakať a prosíkať sa nejakým korejcom nech nám zbudujú továreň a zisky nech si zoberu na zvyšenie životnej urovni korejčanov
bobor5
12.6.2019 12:43 | |
+4 -3
ešte daj 5x kolonia, prosím hlupáku.
jozef.t2017
12.6.2019 12:43 | |
+7 -5
Birmovany komunista je tu už skoro 12 rokov, už chcel utiecť do Grasalkovičovho paláca, na Ústavný súd do Košíc. Pri poslednej diskusii v ktorej nebol sám, ale so Sulíkom mu Sulík povedal pôjdete do basy. Fico vie, že mu ide o všetko.Smer už prehral župné voľby, komunálne a aj eurovoľby. Fico musí konať, lebo bez moci žiť nevie a má strach,že pojde do basy
bB11bbbbbBK
12.6.2019 13:16 | |
+3 -2
ja chcem naspä ťdzurindu a mikloša mne je ejdno kto ma bude platiť,len ench ma mporácu a vyplatu,za socializmu čo kto s toho mal,že všetko patrilo štátu?a kolko sa zarabalo?davali bonusy,lebo štát ovládaval všetkot?o iste je aj teraz,,,,,,,fabriku nikto nevzal a nepreniesol ju preč zo slovenska,práveže ju dal do chodu,lebo bola bezcenná a do šrotu súca mne je úplne jedno a nevadí mi komu patrí a kto je jej pánom,hlavne,že funuje a ľudia maju prácu,,,,,,,,
petkokarpina
12.6.2019 12:35 | |
+8 -5
Reagovať
hnusná smerácko koaličná zlodejská čvarga
luky032
12.6.2019 12:32 | |
+6 -6
Reagovať
Čo všetko vlastne pravica predáva . Samozrejme, že predajú všetko, veď oni predsa potrebujú veľa, veľa peniažkov. A keď nebude už čo predávať a na čom bohatnúť, tak potom budú vyciciavať národ. Zvýšia sa dane na všetkom, platy pôjdu dole, veď niekde sa len predsa tie peniaze pre nich musia nájsť.
bobor5
12.6.2019 12:33 | |
+9 -5
Fico to zatiaľ len úspešne vytuneloval - do vrecák smerákov..
luky032
+4 -4
bobor už nie čo cigán stihol všetko čo sa nehybe....
bobor5
12.6.2019 12:40 | |
+4 -4
ale nie, našlo by sa Cargo, Lesy, len momentálne čo ma napadá.. stovky milionov v čudu..
cododat1
12.6.2019 12:32 | |
+5 -3
Reagovať
smer mal za tie dlhe roky robit tak aby nemal strach z volieb a nemuseli teraz oblbovat ...
jozef.t2017
12.6.2019 12:30 | |
+4 -4
Reagovať
Po 12 rokoch stále diskutujú o programe ? Okrem toho ( tunelovať, defraudovať ) či balíčky na oblbnutie nemajú žiadny iný.NBS odhadla sekeru v rozpočte SR na rok 2019 na 700.000.000 Eur. Takto funguje ekonomika, ktorej sa darí ?
cododat1
12.6.2019 12:34 | |
+4 -2
dari sa ale komu ? smerakom a ich mecenasom ,oligarchom , bezny clovek sa ma na velke H
luky032
12.6.2019 12:22 | |
+9 -2
Reagovať
Nikto doteraz nevie zdôvodniť predaj elektrárni vrátane Gabčikova .6iadnainvesticia ,elektrifikácia ukončena po celej krajine ,pravica samozrejme to preda a následne sme pocitili navyšnie cien "Kúpna cena Slovenských elektrární bola 32 miliárd slovenských korún, a o pár mesiacov na to došlo k prehodnoteniu majetku a zrazu to nebolo 32 ale 52 miliárd korún. Tak, kde je tých 20 miliárd korún, o ktoré sme boli všetci oklamaní pri privatizácii Slovenských elektrární
bobor5
12.6.2019 12:31 | |
+3 -6
tak to vrátenie Gabčíkova to bola zase Ficova trefa, mnohomilionové nutné investície a zisk 1 melko, rátam, že minulý rok to úspešne smeráci rozkradli do straty. jasaj blbečku..
luky032
+7 -1
bobor. ty si blbec LGBTI ani nevieš,že Gabčikovo prináša 10 % elektriny do národného hospodárstva
bobor5
12.6.2019 12:41 | |
+3 -5
a čo tým chcel smerácky blbeček povedať? že síce so stratou ale štátne?? dobréééé
bB11bbbbbBK
12.6.2019 13:23 | |
+1 -5
nevedia zdvôvodniť,lebo veľmi rady by navaľali na dzurindu a mikloša,dáke zlodejiny ,len nemaju dôkazy ,lebo žiadne nie su,lebo dzurinda nie je žiadne boháč ani oligarcha ako naši vládní oligarchovia su,preto sa dzurinda chodí vysmiatý ,lebo aj ma s čoho sa smiať ,že do basy ho nikto neposadil ani najväčší špecialsti svet ana slovensku keby mohli dôkazy by vyhrabali aj s odo zeme,ale nemôžu ,lebo žiadne podvody od dzurindu nie su !!!!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Účastníci
Na Dúhový Pride prišli tisíce ľudí, za tradičnú rodinu pochodovali stovky účastníkov Aktuality.sk
Medzinárodná
Američan, Rus a Talian... To nie je vtip, ale posádka letiaca na Medzinárodnú vesmírnu stanicu
Juraj Široký má
Slovan napriek dlhom rozmýšľa nad ďalšou sezónou: Belasí už majú týchto prvých hráčov!
Dúhový pochod
Ombudsmanka na Dúhovom pochode prehovorila o slobode a rovnosti: Na Slovensku nedodržiavame niektoré práva
V Británii zasadol vládny krízový výbor: Chcú deeskalovať napätie vo vzťahoch s Iránom
Víťazi Ligy
Vydarená provokácia: Fanúšikovia Liverpoolu sa vysmievajú rivalom z Manchestru
Lightning
Meteorológovia varujú, môžu prísť búrky: Teploty sa vyšplhajú na 33°C
Žilina vybavila
Slovenská liga odštartovala vo veľkom štýle: Žilina si v Michalovciach zastrieľala
Bitka v bare, akú
Bitka v bare, akú ste nevideli: Žena doriadila muža až do krvi
Ibrahimovič
Zlatan svojim chovaním zatienil skvelý výkon: Vulgárne nadával súperovmu trénerovi
(ilustračné foto).
Iracké sily likvidujú zvyšky Islamského štátu: Operácia sa nazýva Vôľa k víťazstvu
Peter Sagan.
Sagan prežil turbulentnú etapu: Pre tím to bol dobrý deň, pre mňa nie najlepší
(ilustračné foto).
Polícia obvinila dvoch mužov z Rimavskosobotského okresu: Predávali sušinu ďalším osobám