Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 16. 10.
Vladimíra
17°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.06.2019, 11:00 | TOP Čas

Diskusia: Žena zverejnila fotku z Černobyľu, ľudia ju za tú pózu odsúdili: Necítiš sa?!

43 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
petkokarpina
17.6.2019 13:01 | |
+0 -0
Reagovať
vystriekal by som sa jej do hubý aj do dierok
Metelescu-Blescu
13.6.2019 08:29 | |
+18 -5
Reagovať
tak to je neuctive, ano? a co bol postup nasej komunistickej verchusky, ktorej nevadilo ani ak sa v tom case u nas deti hrali na pieskoviskach zamorenych jadrovym spadom a ludia bez vystrah zili pod atomovym mrakom? a co postup sovietskeho vedenia, ktore tri dni po nehode, nutilo ludi pochodovat v zamorenom priestore na masovych prvomajovych oslavach a fotili to tam do zblaznenia pre propagandu? a tu sa niekto vzrusuje nad akousi fotkou o tridsat rokov. ved podla nich o nic neslo, bezna mala nehoda bez nasledkov. tak nam to vtedy tvrdili, ze...?
Ramini_Larison
13.6.2019 07:36 | |
+19 -2
Reagovať
Kde vidíte ženu? Ja tam vidím len akúsi strelenú šľapku.
vodic11111
13.6.2019 06:24 | |
+13 -1
Reagovať
Pripomina mi to twinsku. Tiez neviem o kom je rec,ale zadok ma pekny.
jcb4
13.6.2019 04:01 | |
+12 -7
Reagovať
Mne to tak trochu pripomína Hirošimu a tam bolo o mnoho viac mŕtvych,čo bolo nie nehodou,ale účelom demokratov s poza oceánu.Je veľký rozdiel medzi nehodou a úmyslom,tak to kvalifikuje aj trestný zákon.
tcpip
13.6.2019 01:37 | |
+15 -2
Reagovať
"This photo is disrespectful to the people who lost their lives. How insensitive can you be?" Prelozit ako "Necitis sa?!" To chcelo kus umeleckej duse... alebo translator, ktory sa neciti. He, he.
PCL_85
13.6.2019 00:21 | |
+9 -12
Reagovať
a mozno videla rusky dokument, kde sa vlastne nic nestalo, tak potom?
Hjurem
12.6.2019 22:20 | |
+23 -24
Reagovať
Este sa pre istotu aj vyzliekla a dvihla hlavu akoby sa chcela nadychat toho najcerstvejsieho vzduchu. Na tej druhej fotke si asi vravela: Na radiacia tu som, zober si ma. Alebo co tym chcela dokazat, ako je strasne nad vecou a nicoho sa neboji? Niektori ludia su pre fotku dnes schopni urobit cokolvel. Smutne.
Anonymný nick
12.6.2019 22:35 | |
+32 -10
Truba tam je dnes mensia radiacia ako v cakarni na CTecku 😂🤣
zaphod
12.6.2019 22:42 | |
+23 -9
Hjurem, celkom by ma zaujimalo aky je rozdiel ci dycha zamoreny vzduch clovek obleceny a clovek vyzleceny :-) Keby som sa Ta spytal o akej radiacii v okolo Cernobylskej elektrarne hovoris, asi by som neuspel , vsak?
SVKmike
12.6.2019 23:23 | |
+16 -9
Cernobyl a pripyat ma fascinovali dávno pred tým ako to bolo v móde, kvôli po*ranemu seriálu je teraz každý odborník... A niektori sa ešte prezehnavaju že "vďaka bohu že je to len seriál" alebo "neviem co by bolo keby sa to fakt stalo" a ty hjurem asi patríš do tejto sorty tiež... Mohla by si vedieť ze ako sa píše exkurzie sú povolené, na iste miesta, no prečo asi? :) cesty a asfaltové plochy sú väčšinou bezpečné :) pretože po nehode na nich niečo striekali prave proti radiacii... Problém je z prírodou, trávou, pôdou, vodou atď... Mohla by si tiež vedieť ze tam neďaleko žijú ľudia... Áno žijú, na vlastné riziko, ale žijú... A za tretie, kde sa fotila? V bezpečnej zóne... Takže pre istotu... Splietas h0vadiny... Ona ma v hlave vákuum, o tom bez debaty... Ale ty pre istotu pravdepodobne aj n4sr4t3
SVKmike
12.6.2019 23:26 | |
+10 -12
Zaphod... Ďalší odborník... Rádioaktívny vzduch? Woooow... A on len tam potom stojí hej? Keď zafuka vietor, tak radiacia ma svoj limit, hej? :D kriste pane, kde sme to došli..
Hjurem
13.6.2019 01:22 | |
+8 -24
Nehrajte sa tu na mudrcov jeden, druhy aj treti, lebo pisete hluposti. Odbornici na smiech. Ja hodnotim vo svojom komente fotku, nie silu ci pozostaky radiacie. Ta fotka mi pride rovnako nevhodna, ako keby sa v niektorom byvalom koncentracnom tabore odfotila na lopate od pece. A este k tebe SVKmike. Nas.rate mas ty vo svojich tyzden nemenenych trenkach. Jedina pravdiva veta co si napisal je ta, ze ludia tam stale ziju na svoje vlastne riziko. Presne tak. Riziko. Ktore tam vzdy je a este dlho bude. A ak by si sa tam nahodou vybral na exkurziu aj ty, tak sa priprav na to, ze tam podpises nejeden papier, ze tam vatupujes tiez NA VLASTNE RIZIKO. Uz aj to svesci o tom, ake je to tam strasne bezpecne. Tak tam chod a zober aj zenu a deti. Zoberies??
SVKmike
13.6.2019 05:39 | |
+1 -9
Hjurem, fakt? Tak skus po sebe aj čítať... O ničom nevravíš, len o radiacii... A ku mne, bla bla, vidím ze som trafil, nepodarilo sa ti ma uraziť, len si ma utvrdila v mojom názore =) a čím viac píšeš, tým väčšie pixoviny... Si zisti o tom dačo preboha, pred tým než začneš grcat v diskusii =) vy ste všetci tu už zamoreni....
duncozavracaj
12.6.2019 21:31 | |
+17 -15
Reagovať
Kam to spejeme...
Slovan1945
12.6.2019 20:47 | |
+23 -22
Reagovať
Obyčajná Ukrajinska ku*r*va, takych je milion na instagrame...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Jirko Malchárek,
Flašík, Malchárek, Mikloš a ďalší reagujú na uniknutú nahrávku Gorila Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Child hand using
Foto
Muž si prečítal báseň v denníku svojej manželky: Tie slová mu obrátili život naruby
Zápas medzi
Zápas duchov v Pchongjangu: Derby hrali bez ľudí, novinárov i televízie
Marian Kotleba
Prekvapivé vyhlásenie šéfa ĽSNS: Kotleba vyzýva Harabina na spoločný postup vo voľbách
Matoviča
Matovič zaťal do živého: Fico sa priznal, že načierno financoval kampaň svojej strany
V mnohých
Porovnanie platov u nás a v zahraničí: Zarobí predavač viac ako učiteľ?
Vyšetrovateľ
Exvyšetrovateľ korupčnej kauzy Kyselica: Zverejnenie nahrávky môže prípadu Gorila pomôcť aj uškodiť
Ľubomír Galko
Polícia zatajila Národnému bezpečnostnému úradu podozrenia o Jankovskej, tvrdí Gako: Je to megaškandál
Kate a William
Detaily zásnub Kate a Williama po rokoch odhalené: Princ pokľakol na verande chatky, toto hrdličky prezradili!
Jurčo
Foto
Útočník Tomáš Jurčo je späť v NHL: S hviezdnym Draisaitlom kecáme aj o Košiciach
(ilustračné foto).
Južné Filipíny zasiahlo silné zemetrasenie: Ľudia v panike vybiehali z nákupných centier
Prezidentka
Nahrávka nenechala chladnú ani Čaputovú: Na koberček si zavolá Sakovú, Lučanského a tým to nekončí
Na lídra OĽaNO sa
Foto 629
Nečakaný koniec Ficovej tlačovky! Matovičov vpád a strkanica v priamom prenose