Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 5. 12.
Oto
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
09.06.2019, 13:21 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Návrh zákona o legitimizovaní okupácie z roku 1968 je búrka v smetnom koši: Pellegrini povedal, čo si myslí

133 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
aamater
10.6.2019 05:01 | |
+3 -4
Reagovať
Pelle_grini sa mal za šírenie tej poplašnej správy poriadne obuť do novinárskych prostitútov a odkázať im nech nerobia medzi ľuďmi paniku, je to tuším už trestný čin!!! A to samé by mal odkázať aj podaktorým opozičným politikom. Smradi sprostí klamú ľudí. Modré trubky čo hovorite na to? Vás ani trochu netrápi, že vás takto vodia za nos?
kalioskop
9.6.2019 20:14 | |
+8 -7
Reagovať
to magorili akurát novinársky burani a jeden politický buran Beblavý. div že nedostali z toho pohlavnú chorobu
cododat1
9.6.2019 18:58 | |
+7 -8
Reagovať
Pellegrini..nech riesi aby neboli slovaci otroci vo vlastnom state ! aby sa nezdrazovalo ,a nie stale odputavat pozornost kravinami!!!
bohol
9.6.2019 18:32 | |
+8 -7
Reagovať
Česká snemovňa prijala k tomuto " návrhu " nejakého komunistického šialenca a rezolúciu . Takto sa strapniť môžu len českí -boží bojovníci - . Aj my tu máme politických exotov , jednotkou v tomto odbore - božieho bojovíka - proti Rusku , je Ms. Klus . Sem , tam klusá krivo , sem tam sa podkne , ale hrdo klusá dál .
karlajj
9.6.2019 17:13
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
cododat1
9.6.2019 18:59 | |
+2 -4
riesia bludy nepodstatne ,akoby tento stat nemal ozaj vazne problemy!!
LEOPARD111
9.6.2019 17:07 | |
+6 -8
Reagovať
Nomad ,nerob sa za mudreho . Ja velmi dobre viem o com pisem . Si rusofil ty za to nemôzes .
Nomad46
9.6.2019 17:13 | |
+4 -5
iste ty vzdy vies co púises len iným to nedava zmysel ale co uz:)A kde si vycital ze som rusofil:_))To ze napisem ze vojak nerozhoduje kam ide a to sa týka aj nasich vojakov alebo amerických ale týkalo sa to i tých sovietských je znakom rusofilstva?:)Nepochopil si prispevok?:)Dobre skusim lopatistickejsie,za 68 by sme mali posudzovat ciny politikov,vsetkých zucastnených a objektivne nie tu nadavat na sovietskych vojakov uz si pochopil?Lebo ak nie tak potom nezoistava uz nic ine len to nakreslit
Nomad46
9.6.2019 16:37 | |
+8 -8
Reagovať
Celkovo byt vojakom je tazke,vojak nerozhoduje o tom co urobi to zanho rozhodnu politici ktorých si zvolili ludia.Vojaka nemozno sudit za to ze ho politicke vedenie niekam posle,maximalne ho mozme sudit za to ako sa ako vojak sprava i pri konflikte.Ak by sme chceli odsudit niekoho za august 68 museli by to byt politici a to nielen L.Breznev ale aj z NDR (Walter Ulbricht), Bulharska (Todor Živkov) Poľska (Vladislav Gomulka), Madarska (Janos Kadar).Podiel na tom mali i nasi politici a samotní sovietsky vojaci sa sami cudovali co tu vlastne robia a kde je ta kontrarevolucia.Nesmieme zabudnut na planovane cvicenie NATO v blizkosti Ceskoslovenských hranic co situaciu zhorsilo .Cize kydat tu teraz len na sovietskych vojakov je len znakom nepochopenia komplexnosti udalosti augusta 68
LEOPARD111
9.6.2019 16:47 | |
+10 -10
Neobhajuj neobhajitelne ,keby sovieti k nam neboli vtrhli neboli by ani mrtvi .A co sa tyka Danka okato sa pcha rusakom do zadku , nik okrem neho to nerobi . Smer mlci , Bugar mlci lebo sa boja ,ze sa im rozpadne koalicia . Uz v 68. sme mali dost totality , rusov a celeho toho uboheho socializmu . Az o 20 rokov sme sa ich konecne zbavili .
Nomad46
9.6.2019 16:52 | |
+5 -6
Leopard myslim ze som ti uz naznacil ze mas problem s pochopenim pisaneho textu.Chapem ze je to choroba ze ty za to vobec nemozes ale skus aspon ne***ne komentovat moje prispevky uplne mimo misu,Zrejme by si pochopil co pisem keby som to nakreslil alr to sa zial tu neda tak skus si viackrat precitat a pomali co pisem
jastercc
9.6.2019 16:52
luky030
9.6.2019 15:34 | |
+7 -10
Reagovať
Vyjadrenie Pelegriniho je poučné pre média lebo sú ,ako opice berú sú kradnú sú každú nepreverenú hovadinu
DnesPekne
9.6.2019 15:43
Jani992
9.6.2019 15:27
ruskivojak
9.6.2019 15:33 | |
+12 -8
kiskovi môžeš vylízať riť a potom ficovi
Jani992
9.6.2019 15:48
animale67
9.6.2019 15:58 | |
+5 -5
ruskivojak ty ma môžeš v moju riť bozať!
ibapravda3
9.6.2019 16:10 | |
+8 -5
Kiska hovoril pravdu ako to tu naozaj je. A nehanil národ ale praktiky Smeru.
MarcoPaulo
9.6.2019 15:12 | |
+6 -9
Reagovať
To co sa stalo u nas v 68, sa stalo teraz na Ukrajine. Nabehli tam Rusi, lebo "zlí fasisticky zapad a prehnite NATO sa chce zmocnit uzemia na ktore ma narok Rusko."
DnesPekne
9.6.2019 15:15
ruskivojak
9.6.2019 15:16 | |
+8 -3
ty de bil fašistov si videl len na videu
MarcoPaulo
9.6.2019 15:19 | |
+5 -4
Dnspekne daj si pauzu, pozri sa ktoru cast prispevku mam v uvodzovkach. Moj prispevok hovori o tom ze to co nam urobili rusi v 68 robia dodnes
DnesPekne
9.6.2019 15:24
Nomad46
9.6.2019 15:27 | |
+5 -7
Dnesretard uz prestan ved ta usvedci youtube z klamstva..jo jo dnes nie je problem vidiet:) https://www.youtube.com/watch?v=sTpkZVUh6Sw ВЕЖЛИВЫЕ ЛЮДИ КАК ЭТО БЫЛО .Este som nevidel ze by sa miestne obyvatelstvo fotilo s vrazdiacimi okupantmi ako ich ty nazyvas alebo im dalo kvety a svoje deti do narucia.Jeden z nas musi byt asi malo informovaný alebo platený troll a som si istý ze ja to nie som:)
DnesPekne
9.6.2019 15:45
Nomad46
9.6.2019 15:49 | |
+5 -5
Contra factum non datur argumentum:)))
DnesPekne
9.6.2019 15:54
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Bývalý šéf Tiposu Ján Barczi (vľavo) a jeho niekdajší poradca Milan Čuba.
Fantónomový poradca šéfa Tiposu: zarábal tisíce mesačne, v deň razie dal výpoveď Aktuality.sk
Modelka sa pochválila tehotenským bruškom 9 týždňov pred pôrodom.
Foto
Modelka Milla Jovovich ukázala svoje zmenené telo: Pribrala som 23 kg a mám obrie prsia
Prezidentský palác
Vyhoveli pamiatkarom: Prezidentský palác bude mať novú svetelnú výzdobu aj vianočný stromček
Predseda NR SR Andrej Danko a minister zahraničných vecí Ruskej federácie Sergej Viktorovič Lavrov
Foto
Andrej Danko pred ruským ministrom vyhlásil vojnu fašistom: Verejná poprava Kotlebu!
Šoko Tabaček v relácii Inkognito
Šoko si pri hádaní tajného hosťa nedal pozor na jazyk: Trapas! Kolegovia rýchlo hasili prúser
This is me. Portrait of proud haughty handsome bearded young man in blue casual style shirt standing, looking away and
Kvíz
Spoznáte krajinu podľa jediného slova? Ukážte sa! Tento kvíz dá na jednotku len macher
Francúzske biatlonistky Julia Simonová a Justine Braisazová (vpravo)
Vo vytrvalostných pretekoch triumfovala Braisazová: Slovenkám sa bez zranenej Fialkovej vôbec nedarilo
Opozícia ostro vystúpila v parlamente proti zvýšeniu bankového odvodu (ilustračné foto).
Aktualizované
Ďalšie fiasko: V parlamente nebolo dosť poslancov, o návrate zlata z Británie sa nehlasovalo
Líder OĽaNO Igor Matovič
Aktualizované
Mal to dopredu premyslené?! Fico vedel, že ho obvinia, tvrdí Matovič a pridal šokujúce vysvetlenie
Pezinok ozdobil aj listnaté stromy.
Foto
Malé slovenské mestá sa doťahujú na metropoly: Pozrite sa, čo pred Vianocami v centre postavila Senica!
Mužskú volejbalovú reprezentáciu povedie Kardoš
Volejbalisti spoznali nového trénera: Slovákov povedie tento muž
(ilustračné foto).
Aktualizované
Útok v pražskom obchodnom centre! Čech dobodal cudzinca tmavej pleti
Poslanec a predseda strany Smer Robert Fico
Foto
Obvinenie Fica im zdvihlo tlak: Poslanci Smeru už začali konať