Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 20. 7.
Iľja, Eliáš
26°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
07.06.2019, 18:18 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Pohlreicha okradli, o 2 týždne mu zlodeji poslali balík: Priložený odkaz rozdýchaval niekoľko minút

44 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
zet2222
8.6.2019 17:30 | |
+4 -0
Reagovať
no a potom že sa v dnešnej dobe ešte nenajdu slušní a poctiví ludia, vidíte to chválihodné správanie
old-debo
8.6.2019 13:35 | |
+10 -1
Reagovať
Je svojou povahou zvláštny a i keď mi vadia podobné tipy,tak jeho program som rád sledoval a i občas aj keď niečo reprízujú, tak si to pozriem.Skôr, ako tie relácie so Židekom, čo boli.Myslím, že vždy mal v podstate pravdu, čo vytýkal majiteľom reštaurácií.Je to proste odborník na jedlá.Čo sa týka jedál, čo sa snaží presadiť,tak to mi nevadí, že by som niektoré nikdy nevzal do úst.To je zas o niečom inom.To, akoby som neuznával speváka, čo nepočúvam jeho piesne.
sinkanzen
8.6.2019 12:16 | |
+3 -3
Reagovať
Pocuj....mojmu kamosovi vykradli v noci auto...dokopy nic nevzali. O dva tyzdne mu niekto v noci zase navštívil auto, poskodeny zamok, nic viac. Třetí krát cca po měsíci to zopakovali znovu........rozflakali celý interiér, poškodili vsetko, co poskodit šlo a na volante nechali odkaz: To máš zato, že si odnimas na noc panel z rádia. 😁😁😁
poluciana
8.6.2019 13:26 | |
+0 -2
Asi niekomu bumbá ženu
Yogi007
8.6.2019 09:49 | |
+9 -9
Reagovať
Polreich musi byt velmi hlupy! Podla porekadla " hlupy ma stastie".
kendi00
8.6.2019 10:32 | |
+16 -4
Ty si hlupy a ani stastie nemas.
matrix201
8.6.2019 09:36 | |
+6 -4
Reagovať
Opäť robíte z howna senzáciu. Bola to skrytá kamera a nechali ho v napätí.
depete
8.6.2019 05:41 | |
+12 -6
Reagovať
ja by som mu nic nevratil,ale ani nic neukradol.
Ludvis
8.6.2019 00:56 | |
+23 -41
Reagovať
Ty vydrbanec, deti v afrike nemaju co zrat a ty vyhodis marinovane maso z teska do kosa!
kendi00
8.6.2019 10:33 | |
+11 -2
Ty si kvalitny oddiel.
michalha1
8.6.2019 00:27 | |
+20 -3
Reagovať
neposlali to náhodou doporučene so spätnou adresou? :D
Leenoch
7.6.2019 23:58 | |
+13 -19
Reagovať
Haloooooooooo slniečka ked nás ešte viac naserete tak vykopeme KLEMA GOTTVALDA a to sa budú diat veci xiiiiiiiiiiiiiixiixixixixiixixixiixixiixixixiixixiixixixixixi
Leenoch
7.6.2019 23:06 | |
+18 -21
Reagovať
čo je to proti tomu že v GB zbili dve lezbi ixiixxiixiixixiixixiixixiiixixi kde po 5 prispevkoch zrušily diskusiu xiiixixixixiixiiixiixxiixix
Leenoch
7.6.2019 23:52 | |
+11 -17
Ked každý autobus je pod kamerami !!!!!!!!!!!!!!! asi utočily chuligani menom Ahmed a Hasan atd.........................tak to sa nehodí do kramu čoooooooooooooooo????????????????????????????????
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Zásah
Farmári protestovali proti Dankovmu stožiaru, pred parlament vysypali hnoj Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Marhule v sade
Marhuľový rekord z Turzovky: Pri varení lekváru sa vystriedali stovky ľudí!
Most Lafranconi
Nešťastie na bratislavskom moste Lafranconi: Horel osobný automobil
Dúhový Pride
Dúhový pride vs. Hrdí na rodinu: Ktorú akciu si vyberú politici?
ilustračné foto
Irán zmenil pôvodnú verziu dôvodu, prečo zadržali britskú loď: Do rybárskej lode malo naraziť britské plavidlo
Martin Ševela
Foto
Ševela v Slovane Bratislava dotrénoval: Medzi kandidátmi na jeho post sú aj veľké mená!
Predseda NR SR
Finančná správa bude kontrolovať využívanie rekreačných poukazov: Deje sa s nimi niečo nekalé?
Herec relaxuje
Herec František Kovár konečne oddychuje: Toto robím celé dni
Môžete vyhrať
Druhá letná hra sa začína už v pondelok: Vyhrajte dovolenky za 22 500 eur
Artemi Panarin
Foto
Panarin sa ostro pustil do Putina: Nevie čo je správne a Rusku chýba sloboda
Prezidentka
Prezidentka podpísala novelu protischránkového zákona: Považuje ho za kompromis
Zlatan to
Tento chlap vôbec nestarne: Zlatan krásnym hetrikom zostrelil mestského rivala!
Vlastina je
Vlastina Svátková už nie je len herečka: Pozrite sa, do čoho sa najnovšie pustila