Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 17. 7.
Bohuslav
21°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
06.06.2019, 13:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Herečka Silvia Petöová († 50) pred smrťou investovala státisíce: Záhadná kúpa dvoch bytov

102 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
a-z76
7.6.2019 07:35 | |
+25 -1
Reagovať
Skoda jej. EU by mala viac investovat do vyskumu rakoviny a nie rozhadzuje peniaze do migrantov Ale to je na svedomi EU politikov.
coolio1
7.6.2019 07:01 | |
+17 -1
Reagovať
samozrejme, ten nekrolog by bez maklerovho komentara nebol kompletny, Novy cas svoje DNA nezaprie.
Galko
7.6.2019 05:40 | |
+25 -2
Reagovať
Uz u nehajte na pokoji vy hovada novinarske. Ma to za sebou. Starajte sa o svoje rodiny a svoje .urvy.ajzli.
maaendross
6.6.2019 21:46 | |
+15 -42
Reagovať
PrimaKrimi, bye, bye..minuskujte, osocujte, hanobte ma, lebo to je "uspech" hajzlov,niktosov, niemandov,odpadu spolocnosti, zakerakov... pa, pa!:-))
zet2222
6.6.2019 21:53 | |
+31 -10
cau a pozdravuj docenta chocholouška v ústave pre výzkum medziplanetárnych jedincov
zuj-muj-chuj
6.6.2019 22:43 | |
+28 -5
Tak som si hovoril, že už nebudem toľko nadávať tuná. No a potom sa tu zjaví nejaká špinavá krysa zlodejská, čo fejkuje nicky a myslí si, že my tu všetci konzumujeme seno. Že ju budeme považovať za pôvodnú užívateľku, ktorá tu už dlho chodila aj keď dlhší čas tu nebola. Počúvaj ty skyda zasratá, aspoň to rob sofistikovanejšie! Ale to by som asi veľa chcel, keď vidím, čo tu čmáreš, aké psychopatské sračky. Choď sa radšej spláchnuť, hajtra...
s.mx
7.6.2019 02:59 | |
+6 -1
Krava
vIastenec555
6.6.2019 21:15 | |
+51 -12
Reagovať
maaeandross, raz si sa mi stazovala v rpčkach, ze si uz 6x lezala hospitalizovana na psychiatrii, ze si mala suicidivne zamery, vtedy som ta este povzbudzoval a teraz sa tu ides vychvalovat a pycha ti ide z tej tupej, prazdnej hlavy vybuchnut. Nehanbis sa chudera?
bbrblo
6.6.2019 21:18 | |
+27 -12
No pekne 🙄
vIastenec555
6.6.2019 21:20 | |
+37 -12
To len aby ste vedeli, s kym, s akym falosnym, hnu snym zakernym hadom si tu pisete, ja idem jest a uz nepridem, je mi z maaeandross velmi nevolno, hadam sa nepozvraciam.
maaendross
6.6.2019 21:30 | |
+13 -41
Keby Teba nebolo, RP, na ktore v zivote neodpovedam, ani neviem, ved-pokracuj, zaujimavy pribeh ...ni, dalej, nestagnuj, co sa Ti este prisnilo?
maaendross
6.6.2019 21:35 | |
+14 -45
Myslim, ze, Ty, pako, "vlastenec", budes mat so mnou problem, dopredu Ta upozornujem, rovnako tak "bbrbla", s IQ do 10, ktoremu sa nesari vysvetlit, kto som. Apropo, nacko, prekrocil si hranice! Moje! Za to budes pykat!
bbrblo
6.6.2019 22:12 | |
+34 -7
Budem mať s Tebou problém? Človek aby sa začal normálne báť 🤔Je zvláštne ako vieš kto má aké IQ,kto koľko zarába a kde robí.Mas doma krystalovu guľu alebo si len ***?
vIastenec555
6.6.2019 21:13 | |
+49 -11
Reagovať
maaeandros tu vypisujes, ze "kazdy si moze za svoju biedu sam"?!!!! TO SNAD ANI NEMOZES TY HLUPANA MYSLIET VAZNE! V TOTALNE ROZKRADNUTEJ, VYTUNELOVANEJ, ZBEDACENEJ KRAJINE SI NEMOZE DRVIVA VACSINA TOTALNE ZBEDACENEJ A ORABOVANEJ SLOVACE SAMA!! Sa spamataj nestastnica!!
maaendross
6.6.2019 21:40 | |
+15 -41
Kazdy, kazdulinky si moze za svoj zivot sam! Schopny sa vzmoze, ide proti vsetkemu, studuje, snazi sa, Ja som nestastnica? TEBE PRESKAKUJE! A, co ja mam s vladou, statom, volbami, na kt.nechodim, co ja mam s Tebou a kadejakymi neschopakmi? No, daj!
bbrblo
6.6.2019 22:14 | |
+35 -9
Čo máš z vládou, štátom, voľbami?Ty nič.Ked si nesvojpravna a často ležíš na psychiatrii,tak nič.
emilka53
6.6.2019 20:26 | |
+16 -44
Reagovať
Vazeni, aka mamona a zahadna kupa bytov. Pri tejto diagnoze sa uziva velke mnozstvo liekov na riedenie krvi, ktore sposobia mozgovu prihodu. Myslim, ze toto sa stalo aj pani Silvii, tak ako mojim 4 kamaratkam. Mali tak zriedenu krv, ze im tiekla z nosa aj z ust. Posledne stadium, to je 24 hod.opatera. Krmenie, umyvanie, pampersky a polohovanie na posteli. Kedze, ona bola pred dvoma tyzdnami v pohode, tak urcite na smrt nemyslela. Rodine vyjadrujem uprimnu sustrat a novinarom viac vedomosti. Najviac sa mi pacia tie ich bombasticke nazvy clankov. Kazdy by mal robit to, naco ma.
CCCP-3TO.BOCTOK
6.6.2019 20:22 | |
+50 -53
Reagovať
A čo darovala táto sebecká boháčka pred smrťou na charitu, či na útulky zvierat, či na niečo zmysluplné?? NIČ!!!! Smutné, také typicky slovenské.
bbrblo
6.6.2019 20:33 | |
+29 -45
Najviac o charite píšu ľudia ktorý v živote nikomu nepomohli.
CCCP-3TO.BOCTOK
6.6.2019 20:37 | |
+40 -21
bbrblo, ja pomaham, o to ty strach mat nemusis, neprovokuj chudak, len aby si i ty pomahal, je to tvoja obcianska a moralna povinnost. Odchadzam, odpovedat mi ty trulo nemusis.
bbrblo
6.6.2019 20:38 | |
+16 -43
Ako vieš že bola sebecka boháčka?
tatiana72
6.6.2019 20:44 | |
+27 -47
Asi až taká boháčka nebola, keď si musela vziať úver. Okrem toho, liečba je náročná na financie a mala aj rodinu. Čo vieš o tom, ako žila, že toto píšeš? Závidíš jej aj tú smrť, či čo?
s.mx
7.6.2019 03:02 | |
+1 -1
CCCP-3TO.BOCTOK Hej. asi šíriť ruskú propagandu. Nejestvujúci užívateľ
robinnud
7.6.2019 09:05 | |
+2 -2
Darovať peniaze na charitu a útulky pre mačky a psov.To si riaden úbožiak ked toto považuješ za zmysluplné.
RUS0filcki
6.6.2019 20:08 | |
+52 -60
Reagovať
Odkial nato vzala tato ochechula?!!! Aj tak jej to bolo p.r.d. platne, uz si neuzije nic, nastastie.
RUS0filcki
6.6.2019 20:16 | |
+44 -47
Teraz tam lezi, ani si nep.rdne, no bolo jej to treba?! Hanba, chamtivost ludi nepozna hranic, idem radsej pozerat tv, je mi z takých individui velmi zle.
maaendross
6.6.2019 20:27 | |
+15 -72
Nie mrtvej sa pytaj, ale seva, ko si skkncil Ty! V akej sfere sa pohybujes! Kazdy: skadial na to vzala. V r. 2001 som mala zakladny plat 45.000,-Sk, ked som idchadzala do dochodku: 5.500,- eur! Kto ma platil? VY a firma! Mas problem? Ja nie! Tiez mam svoje portfolio nehnutelnusti, lebo ja nezeriem, som stihla, stravujem sa mjnimslne-aj zabudam, nie je na skodu. Co vas je do toho-kto, kde, aki, preco, kolko? Zacnitevod seba, preco ste nuemandi...to je problem, vy! Nie ini, ktori maju!
maaendross
6.6.2019 20:30 | |
+15 -61
Iste, tu sa naplyskujes, ev. rovnskd odoby, Ta pidporia, pozname tento portal; tak-nech sa Ti, vam, zavidiaci, dari, v pludkovani, minuskovani...ja zijem realny stav, aj dichodkovy ( vypocitajte si, kolko mam), nezavidte, studujte, posunte sa dakej, aby ste tu neblacali o par eur!
CCCP-3TO.BOCTOK
6.6.2019 20:36 | |
+61 -15
maeandroSS, najskôr sa nauc pisat, lebo sa to po tebe ty pixa ani neda citat, preto to ani necitam, ty portfolio plne zla, chamtivosti, tuposti, malosti, mamonu a obmedzenosti. Vies preco tsy filcka tu vysedavas aj 12 hodin denne? Lebo si sama, odkopnuta, leniva, zrejme i mimoriadne skareda a darebna, preto ta ty niktos nikto pochopitelne nechce a preto tu vypisujes tieto totalne kraviny. Kedy sa umyvas, kedy varis, upratujes, luxujes, pracujes..?! Ty leniva fekalia, navyse mimoriadne drza a arogantna, preto chvalis tuto osobu, lebo si taka ista ty hn:ida leniva. A ty odkial mas nato peniaze, aby si mala, vlastnila take portfolio?! Mal by sa na teba pozriet a to detailne financny urad a mala by si zdokladovat, ze odkial a kde si nato vzala!!! Hanba ti ty hniloba, zhnijes zaziva, ked nebudes robit nic, len tu vysedavat a obhajovat zle veci kr:ava obmedzena. Je mi z teba na zvracanie, preto i ja radsej odchadzam z diskusie.
bbrblo
6.6.2019 20:40 | |
+8 -36
Je fakt že to jej chvastanie čo všetko má aká je jej rodina mega úspešná je na smiech ale tu mala pravdu keď píše že ľudia závidia.
maaendross
6.6.2019 20:41 | |
+15 -54
Dorogoj malcik, moj prijem-dochodok, je zdokladovany statnou sluzbou, pozalujsta! Na mna moze prist hocijake financne "komando", lebo je to pravne dane, a.d.! Tak, tak, idi v...
maaendross
6.6.2019 20:49 | |
+15 -49
Nerozumiem, ked niekto nieco ma, je hned v hladaciku-,preco? Pytajte sa seba, preco nie vy, nie ini! Od seba zacnite! Nie, ja sa nehanbim za svoj prijem, hanbim sa za vas, ze ma osocujete, a nic nerobite preto aby ste boli ba mojom stupni-trebars-penzijnom! Ja dom nekradka, nic som neprivatizovala, nic mj nikto nedal , okrem dedicstva, to vynimam,tak-co vas irituje? Viem, eura robia svoje, ale ha som milkvsla svoju oracu a nebolo mi zatazke zit s nou 24 hodin denne...deti uz boli velke, samostatne-to by som si neodpustila byt mimo nich, asi tak. Jedno, ci ma znicite minuskami, uprimna spoved, hoci tu treba byt za ***a, neschopaka, to sa ceni viac...
bbrblo
6.6.2019 20:55 | |
+42 -11
V slušnej spoločnosti sa o peniazoch nehovorí.Duplom o tom kto čo má.Niekedy to chvastanie sa vyzerá potom veľmi smiešne.
maaendross
6.6.2019 20:56 | |
+12 -50
Pocuj, psychopat, bbrblo, to mas nejaky "kod" na mna, Ty chudacik, ze stale sa tu na mna nasackujes, osocujes? Bavi Ta to, jednoducha bytost? Uz x ludi Ti oznamilo, ze nie som Tvoja obet, ci utocnik,mas maloo sivych mozgovych buniek, aby si to pochopil, Ty, primitiv?
Najmudrejsi
6.6.2019 20:58 | |
+46 -13
maaendross s tvojim slovosledom a gramatikou zacinam nadobudat silny pocit, ze hovoris a pises o forintoch... Teby by nikto nedal ani 200 €. Chudera.
bbrblo
6.6.2019 21:00 | |
+34 -10
Ty máš fakt nejaké psychické problémy? Reagujem len na Teba?
maaendross
6.6.2019 21:03 | |
+11 -43
Nezijem v slusnej spolocnosti, okrem-ked som v DE, USA; iste plat by nal byt tabu, ale...tu stale na nuekoho, dokonca nrtveho utocite, odkial mal dengy; utocite na kazdeho, kto pobera viac, ako vy. Preco? Kazdy ma sancu v zivote, aby sa rozhodol svoj um, vzdelanie, schopnosti PREDAT.Ma? MA! Vysla som s "kozou na trh", ze nielen umelci, zlodeji, kadejaka haved, ma. Mame aj cestni ludia, ktori sme robili. Iste, zalezi na akej pozicii. Preto-kazdy na sancu!
maaendross
6.6.2019 21:07 | |
+11 -38
Fiha, sposibo, tovarisci! Dakujem za minusky, nech sa vam dari..Nu, Ty russkij, govoris na etom jazyku, ili tolka psychopaticeskij nacicelovek? Ni slovacky, ni po russky, tolko za naci***a, da? Vozmozno tak?
bbrblo
6.6.2019 21:10 | |
+39 -10
Dosť často posobis ako keby si nad sebou strácala kontrolu.
maaendross
6.6.2019 21:25 | |
+12 -34
Nie, bbrblo, nestracam kontrolu, len ma irituju nazory, hoci ma kazdy pravo sa vyjadrit, pokial to nie he zamerny atak, toboz vyminuskivanie-"charakter", ked ma moznost-poznane; (rychlo pisem s chybami, nerobim korektury) , nie som ani na PC, tento "dotykac neznasam, malinka obrazovka, pod tym klavesnica-brrr; nic pre mna, iba pre takych, aby ma za pisanie osocili, ked pride vhod, ze? "bbrblo", este raz, ja nie som Tvoj oponent, s ktorym vedies spor, to vedia vsetci- tak sa, prosim, oplachni, a daj mi dychat, ale hlavne sebe...neutoc ba mba, nie je divod, ja som Ti nikdy neublizila, okrem toho, ze jacime po sebe: apropo, ja nam LEN 62+, keby nieco!
maaendross
6.6.2019 21:28 | |
+10 -34
Inak, vazeni- pluskujuci, minuskujuci, chozjaji, mne je u r..i, ci pluskujete, minuskujete!
medovka62
6.6.2019 20:00 | |
+4 -18
Reagovať
mala som kamaráta, ktorý mal už metastázy na pľúcach a do poslednej chvíle veril, že ak nevyzdravie, bude ešte dlho žiť! žiaľ, nebola to pravda..tak veľmi chcel ešte cestovať...:-(
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Predseda NR SR
Danko slovne zaútočil na Cséfalvayovú. Tvrdí, že zákaz cestovať nie je osobný Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Prezidentka
Prezidentka má s von der Leyenovou spoločnú jednu prioritu: Veľavravný odkaz
Moment, ktorý sa
Vtipálek na Tour: Fanúšik chcel dráždiť cyklistov, schytal drsný pozdrav
Väčšina Slovákov
Dovolenka vyjde Slovákov drahšie ako minulý rok: Oplatí sa čakať na last minute?
Hableány (v
Zaujímavé výsledky vyšetrovania: Kapitán lode Viking Sigyn porušil až tri pravidlá
Predseda NR SR
Vojna medzi Dankom a poslankyňou Mosta-Híd: Prečo ju predseda parlamentu nepustil za hranice?
Na snímke vľavo
Foto
Slovenské kluby v odvetách v ťažkých pozíciách: Kto má najväčšiu šancu na postup?
Spišský hrad
Foto
Rekonštrukcia Spišského hradu púta veľkú pozornosť: Turisti od dvoch mužov nemohli odtrhnúť zrak
Foto
Rodina vzala nohy na plecia a odišla za dobrodružstvom: Na takýto život by nemal každý nervy
Mária Čírová
Foto
Známi umelci a youtuber sa zmenili na hrdinov SNP: Speváčka Katka Knechová ako ste ju ešte nevideli
Riquna
Totálny úlet hviezdy ženskej NBA! Zbila expriateľku, potom vytiahla zbraň
(ilustračné foto).
Tragédia počas golfu: Otec trafil dcérku († 6) do hlavy, o pár hodín bola mŕtva
Predseda NR SR
Danko o zmenách volebných pravidiel: Neodpustil si štipľavú poznámku na adresu exprezidenta Kisku