Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
4°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
24.05.2019, 05:55 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Tínedžerka vypadla z vyhliadky reštaurácie UFO: Keď prišla, rozprávala po anglicky

136 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
t.v.777
28.5.2019 10:16 | |
+3 -0
Reagovať
Súhlasím že to nespravila pre zábavu že zrejme enašla nikoho kto by jej pomohol tak to chcela vyriešiť takto, je rozdiel spadnúť-vypadnúť a skočiť.
kamarat8
27.5.2019 13:37 | |
+2 -2
Reagovať
Ešte sa čašníka opýtala This is your car? So watch
evulik30
26.5.2019 23:46 | |
+15 -0
Reagovať
Pre boha ľudia . To čo tu niektorý vypúšťate za ubohosti. Teraz je každý hrdina. Čo ak hľadala pomoc. Čo ak ju nikto nepočúval.Je mi luto jej a aj rodičov.Budte radi že to nebola vaša dcéra alebo syn. Stať sa to môže hocikomu. A môžete sa udierať do hrudi koľko chcete. Len raz, jeden jediný raz sa vám to môže stať a bude už len na vás ako v danej situácii zareagujete.
jozef.nota
26.5.2019 09:43 | |
+12 -2
Reagovať
Neskutočné.. bojuj kočka!
mcmcmcmc68
25.5.2019 03:21 | |
+11 -4
Reagovať
ako mohla prežit pád z 90 metrov ? 12 poschodový dom má výšku 39 metrov.dva sú málo - 78 m. nechápem to, aj keby padla do vody ,je to ako pád na tvrdý povrch ,,,,,
ajajha
25.5.2019 05:31 | |
+15 -4
Padli s mnohonásobne vyššej výšky a prežili a bolo to na šírej pláni a nie blízko stavieb kde sú rôzne vzdušné prúdy a víry a je tam aj rieka, ktorá tiež má nejaký vplyv na prúdenie vzduchu. Určite nevážila sto kilo ,ale nejakých štyridsať plus voľné šatstvo. No a podstatné: skôr ako to chcela to nechcela jadro jej mysle nebolo rozpadnutá tak ,že by to už mal byť jej posledný čin ,ale bolo to čin vzdoru vedomej mysle. Lebo pochopiť svoj zmysel, nájsť pokoj v tomto svete preplnenom tupými ľuďmi,konajúcimi len samé nezmysly je fakt *** náročné. Hlavne ak si človek pustí diabla do mysle viac ako ho je schopný zvládnuť.
silversurfer566
25.5.2019 01:39 | |
+5 -5
Reagovať
Ajajha.Netvrdim že vola žiť je slabostou.Len som povedal že nie každy sa dokaze zabiť.Musiš mať velkú odvahu.Ty by si ju zrejme nemal..
OTO234
25.5.2019 03:36 | |
+2 -6
Tak sa obes ty k3k3kt, nikomu chybat nebudes.
ajajha
25.5.2019 05:40 | |
+2 -0
silversurfer566, už píšeš zabiť koho seba, iného? za akých okolností a pre aký dôvod? O konkrétnostiach svojho počínania sa dopredu s nikým baviť nebudem a verím svojmu spôsobu života, že sa do situácie, kedy by som musel riešiť či dať niekoho dole nanamocem, preto robím len to čo stopercentne kontrolujem, vo vzťahu k iným, ak robím niečo len výlučne pre seba tak tá kontrola taká nie je.
copy
25.5.2019 00:32 | |
+11 -4
Reagovať
historicky prvá samovražda skokom z UFA.
ajajha
25.5.2019 00:47 | |
+6 -2
Zatiaľ pokus.
silversurfer566
25.5.2019 00:12 | |
+22 -5
Reagovať
Vy vsetci nechápete?keď sa chcem zabiť mam depresiu tak nerozmýšlam v tej chvili na následky svojho činu..či tam je nejaké dieťa alebo pes.A už tobôž nie keď som zasran.Kazdý za mlada nieco poserie a chcel by som vidieť vásči by ste mali takú odvahu take niečo spraviť. Prajem jej nech sa z toho dostane a pouči sa.A nie co by sa mohlo stať.Vy moralisti bez gúl.Svet dnes chladne a vy s nim keď davate taketo debine príspevky..
ajajha
25.5.2019 00:46 | |
+5 -9
Tvoj príspevok má fakt gule. Ak je voľa zabiť sa odvahou tak vôľa žiť je slabosťou. No ja viem a viem to isto, tak isto ako ty nevieš,že nevieš, že to je naopak.
copy
25.5.2019 02:15 | |
+6 -0
ajajha: na svet si prišiel bez toho, že by si sa o to sám pričinil. Ale o svojom živote môžeš rozhodnúť sám - a na jeho predčasné ukončenie treba odvahu.
ajajha
25.5.2019 05:14 | |
+0 -8
copy,ty si tak sprostý, že ani nevieš či žiješ alebo už nie a ja ti to napíšem ako to je: si obyčajný zobie ktorého myseľ ovláda diabol a ten mu aj prevracia uvažovanie. To že žijem je dôkaz mojej vôle, chuti a odvahy žiť ak by ma to nebavilo tak by som to dávno zbalil,s pohľadu iných to niekto robí náhle ale má to svoj postup a väčšina to robí v zaužívanom postupe pomalým spohodlnievaním a zneužívaním toho k čomu zneužitiu sa jedinec dostane. A inak,pre mňa si iba toxický odpad v tvojom živote neživote.
derslowake
24.5.2019 19:51 | |
+5 -3
Reagovať
Niekto jej nieco namiesal????
jasek129
24.5.2019 17:49 | |
+25 -29
Reagovať
ta krava je strasny sebec... co keby spadla na kočík s dietatom? alebo na inych ludi? dufam, ze to prezije a sam ju pridem vyfliaskat *** sebecka...ked sa zabit, tak nech sa obesi alebo prezere tabletkami, ale nech laskavo neohrozuje zivoty a majetok inych ludi
Amy_282
24.5.2019 19:09 | |
+10 -12
Presne tak čo má čo ohrozovat životy a majetky iných ludí . No keby zabila dáke dieta alebo co a ona to prežije tiež by som ju prišla asi vyfliaskať .
Jozko.74
24.5.2019 20:11 | |
+23 -7
Ty vyplieskaj seba. Alebo choď vyplieskať každého opitého šoféra, nezodpovedného pracovníka, ktorý sere kvalitne vyrobiť výrobok a kvôli nemu sa stane nešťastie. Hrdina za počítačom po sraný.
copy
25.5.2019 01:31 | |
+3 -1
a ked to neprezije, tak co. Pojdes ju aj tak vyplieskat?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Havarovaný
Tragická nehoda pri Nitre má 12 obetí. Primátor Hattas povedal, že cesta bola dlho problémová Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Tatran Prešov je
Mali zabojovať, ale dostali debakel: Prešovčania už nemajú nádej na postup
Pri pohľade
Pri pohľade na túto krkavčiu matku vám príde zle: Nepochopiteľné, čo robila vlastnej dcére
Český prezident
Aktualizované
Tragédia pri Nitre: Rodinným príslušníkom obetí kondolujú aj prezidenti z Česka a Maďarska
(ilustračné foto).
Mužovi v Hlohovci začala od suseda tiecť voda: Privolaným policajtom sa naskytol hrozný pohľad
Poznáte tieto
Foto Kvíz
Spoznáte na fotkách TOP 10 filmov z 90. rokov? Otestujte sa v kvíze
(ilustračné foto).
Bratislavská MHD kolabuje: Extrémne meškanie autobusov a trolejbusov, autá trčia v kolónach
Fínsky
Kakko bol postrachom Slovákov na MS: Konečne sa rozbieha aj v NHL!
Prezidentka
Prezidentka Čaputová podpísala novelu o peňažných príspevkoch ŤZP
Karolína
Foto
Chomisteková poriadne dráždi mužskú fantáziu: Úplne nahá na Instagrame?
Bývalý prezident
Aktualizované
Tragédia pri Nitre zasiahla aj exprezidentov Kisku, Schustera a Gašparoviča: Slová ľútosti a žiaľu
Záchranár
Cestujúci z havarovaného autobusu skončili vo viacerých nemocniciach, niektorých už pustili domov
(ilustračné foto)
Žena († 58) zomrela, keď so synom pripravovala koláč: Príšerné, zabil ju kuchynský robot!