Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 6. 12.
Mikuláš
0°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.05.2019, 16:51 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Diskusia: Z vraždy Tomáša († 16) je obvinená kamarátka Judita: Čo prezradila škola, do ktorej chodili?

323 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
number45
22.5.2019 09:33 | |
+4 -28
Reagovať
Bol to cigán co to spravil
Odzemok
22.5.2019 09:27 | |
+19 -7
Reagovať
dobra kamaratka a spoluziacka--v skutocnosti uz vrahyna Judit Konecna----???????????--
Cano30
22.5.2019 09:45
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Anonymný nick
22.5.2019 08:46 | |
+38 -30
Reagovať
Niekto pomaly maze juditkin fb, ako keby to nemohol urobit naraz. Zrejme niekto kto nema s fb skusenosti (mama). Este treba čety pomazat, maminka. Fotky kde je vasa dcera v olanobtrickach a profilovku s podporou caputovej ste uz zmazat stihli? Nepozeral som az tak dokladne
AMOR414
22.5.2019 09:07 | |
+45 -32
Si obyčajný špiceľ ktorý sa ide hrať na slušného a pritom zneužívaš tragédiu dvoch mladých ľudí a ich rodín na politické ciele. Kiež by si sa od hanby prepadol pod zem
matrix201
22.5.2019 09:10 | |
+35 -9
Skôr by sa mali zamyslieť novinári aby tu sústavne nedávali fotky toho zabitého chalana. Ako sa cíti rodina, ktorá prežíva obrovskú tragédiu a stále tu vidí foto syna. Darmo hyeny z NČ sa nezaprú im slovo morálka nič nehovorí
Anonymný nick
22.5.2019 09:16 | |
+13 -3
matrix201- no neviem ale ak pouziju jeho fotku bez povolenia tak by mali mat problemy.
felicitee
22.5.2019 09:18 | |
+13 -1
amor, toto mala už dávno zdokumentovať polícia, pretože treba odhaliť príčinu takéhoto jednania. Čím si kŕmila svoju myseľ táto dievčina, aké mala zmýšľanie a ciele.
matrix201
22.5.2019 09:21 | |
+5 -4
kolotocarys - ale ved ja toto píšem ohľadom tejto diskusii stále, len niektorí vyvracajú že to tak neni. Z právnického hľadiska: Pokiaľ použiješ fotky bez písomného súhlasu v tomto prípade rodičov tak tie fotky nemôžeš zverejniť. Ale zasej pokiaľ sú fotky voľne dostupné na nate alebo socialnych sieťach vtedy ich použiť môžeš, lebo ich dotyčný dal verejne do obehu.
AMOR414
22.5.2019 09:25 | |
+5 -8
matrix: To, že je niečo verejné ešte neznamená ,že s tým môžeš narábať. Si napríklad pneuservis nafotí pneumatiky pre e-shop dajme tomu. Fotky sú verejne prístupné ale použiť ich nemôžeš. Teda určite nie na podnikateľské účely. A NČ je určite podnikateľský subjekt.
matrix201
22.5.2019 09:30 | |
+2 -3
AMOR414 - a toto je celé to, čo celú dobu píšem. Že je potrebné mať písomný súhlas rodičov, aby tie fotky mohli zverejniť. A NČ je podnikateľ, lebo žije z čítanosti a predaja svojho bulváru. Problém je v tom, že zákony skoro nikto neovláda, ale kecať dokáže každý a potom to na slovensku vyzerá tak ako to je. Dokonca pokiaľ si aj na verejnosti ale nie si verejný činiteľ nemôžu ťa bez tvojho súhlasu snímať. A toto poväčšina ani nevie.
AMOR414
22.5.2019 09:35 | |
+4 -7
Napríklad ja osobne som veľmi citlivý na svoje súkromie. Nikdy si domov nevolám cudzích ľudí a už vôbec by ma nenapadlo zavolať si domov kameru ako to mnohí robia. Druhá vec sú moje deti. Keby ich niekto nafotil a bez môjho vedomia zverejnil v bulvári tak toho fotografa chytím a ten foťák mu napchám do gágora a statív do čreva.
matrix201
22.5.2019 09:45 | |
+4 -3
AMOR414 - pokiaľ by bez tvojho súhlasu zverejnili fotky detí, ktoré sú neni plnoleté tak by mohli mať problém. A určite by som to riešil právnou cestou, ako to riešiť s fotografom. Všimni si ked obvinia právnika tak ich nenapadne zverejniť jeho tvár či už v novinách alebo v tv, lebo vedia, že je to protizákonné, samozrejme pokiaľ nedá na to súhlas. A je jedno pravidlo a novinári sa ho držia --neznalosť zákona neospravedlnuje. Ale neboj sa aj na tých novinárov čo zverejnujú veci protizákonne raz príde a budú sa zodpovedať za svoje skutky.
matrix201
22.5.2019 08:25 | |
+28 -9
Reagovať
Alkohol zmiešaný z drogami robí svoje a preto to dievča dajte okamžite na liečenie a potom trest do konca života. Veľká škoda, že je zrušený trest smrti.
obycajnychalan2468
22.5.2019 08:14 | |
+8 -8
Reagovať
Inak písali tu,že sa volá Judi Konecna,dajte si do google: Judi Konecna on Pinterest,má tam desivé obrázky.
Zebra2
22.5.2019 08:41 | |
+14 -3
Je tam make-up a jedlo. Fakt desivé.
mirandus
22.5.2019 08:50 | |
+19 -6
na FB má také skôr melancholické fotky, nikdy sa nepozerá priamo do objektívu, má buď sklonenú hlavu alebo pozerá do neznáma, dokonca je otočená chrbtom, nepôsobí výstredne v porovnaní s inými 16-ročnými babami, skôr hanblivo alebo akoby niečo skrývala...to len môj názor
mam.pravdu
22.5.2019 14:10 | |
+18 -1
ma uplne normalne fotky aj na fb aj na pinterest. tie "desive" su halloweenske licenie :) ... najviac desive na tomto vsetkom je to, ze vyzera uplne obycajne - vrah sa fakt moze skryvat za hocijakou tvarou.
mirandus
22.5.2019 08:08 | |
+31 -1
Reagovať
okrem iného je zvláštne aj to, že ho dopichala zrejme v amoku, a potom z neho chcela urobiť hrdinu...
Jerdna
22.5.2019 07:47 | |
+13 -8
Reagovať
V každom človeku drieme potenciálny vrah. Takže nejaké chválospevy na minulý život sú vždy "pozde" a irelevantné.
AMOR414
22.5.2019 07:53 | |
+5 -7
Si pozri na YouTube prednášku Psychopati mezi námi od Radkina Honzaka. Tam to pekne vysvetľuje a okrem toho je výborný rozprávač a dosť dobre sa dá zasmiať na tom ako to podáva
35_muz
22.5.2019 07:10 | |
+24 -4
Reagovať
Čítal som príspevky a žasnem kam až zájde ľudská domýšľavosť a fantázia. Pritom už raz sa tí istí v komentároch kopli ale nepoučili sa, opäť súdia na základe svojich fantázií a domýšľavosti, hoci nik nevie nič zatiaľ o okolnostiach čo sa tam odohrali a tie sú zásadné pre uhol pohľadu na vec. Nuž a korunku tuposti tu predvádzajú tí, čo sa to snažia spolitizovať napriek tomu že to bolo 16-ročné dieťa-nevolič. Ale to len kopírujú špinavú morálku svojho vodcu a nech si tiež šetria na ochranku, pretože ich skutky ich raz dobehnú a okolie im to nezabudne.
Anonymný nick
22.5.2019 07:30 | |
+25 -8
ake okolnosti? j3bnuta *** ho dobodala a este si vymyslela aj to, ze ich niekto napadol. ziadny amok, ziadny skrat.
AMOR414
22.5.2019 07:55 | |
+10 -17
A čo ak ho skutočne dobodal niekto tretí a ona ho kryje? Potom zase zmeníte verziu?
Anonymný nick
22.5.2019 07:57 | |
+16 -4
AMOR414- si si nedal lieky rano? policajti ju uz obvinili a zistili ze tam nikto iny nebol. a ja som toto tvrdil od zaciatku.
Cano30
22.5.2019 09:50
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
peter140788
22.5.2019 06:39 | |
+81 -3
Reagovať
Slušná a dobre sa učila... Slušný človek môže usmrtiť pri autonehode nechtiac, môže usmrtiť pri práci napr nejakým strojom nechtiac, ale slušný človek určite nebodne vyše 20 krát do ešte žijúceho človeka!
pohlad-na-vec
22.5.2019 07:41 | |
+7 -9
Peter, iste dobrá výchova je základ. Nezabudni ale, že stať sa môže každému. Vezmi príklad: bol by si niekde s rodinou. Naraz ti rodinu v sekunde vymaže zo života nejaký psychopat. Skús si pokus v mysli a pokiaľ bude dobrý, uvidíš čo by si spravil. Nevieš čo nosíš v mysli, a keď sa objaví extrém.. Samozrejme to nedávam do suvisu s týmto prípadom.
Anonymný nick
22.5.2019 07:59 | |
+4 -3
pohlad-na-vec-ak- by mojej rodine nejak ublizil nejaky psychopat tak by som ho rozsekal na kusky!!!
pohlad-na-vec
22.5.2019 08:05 | |
+5 -3
Kolotocarys, je to tak. Ale ľudia si myslia, že pokiaľ budem slušný.. Lenže extrémne situácie, to ke niečo úplne iné. Na to je bežný človek úplne nepripravený, čomu sa nečudujem.
Anonymný nick
22.5.2019 06:28 | |
+57 -4
Reagovať
nekonfliktna slusna dobre sa ucila, priam svatica a z nicoho nic 21 bodnych ran...hmmm, tu mi nieco nevychadza. keby tak to prasive gymnazium radsej priznalo ze im tam chodi rozmaznana zgerba s ktorou si nevedia dat rady. a ta spina si este vymysli aj falosneho elektrikara. to bol asi tazko amok alebo zmyslov zbavenie.
Anonymný nick
22.5.2019 06:29 | |
+30 -1
a zaujimalo by ma preco tu stale vyhdzujete na citanie clanky z nadpisami ako zomrel pri jej obrane ked uz vsetci vedia ze to bolo uplne inak.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Výbuch plynu v prešovskej bytovke
V prešovskom paneláku vybuchol plyn, zomreli piati ľudia. Hrozí, že sa zrúti Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bytovku v Prešove zachvátili plamene.
Tragédia v Prešove zasiahla celú krajinu: Politici v smútku! Toto sú ich reakcie
Plyn vybuchol v jednom z bytov krátko pred 12:15.
Pomoc ľuďom po býbuchu bytovky: V Prešove zriaďujú centrum sústredeného sociálneho zabezpečenia
Účinkujúci boli odmenení dlhotrvajúcim potleskom.
Obrovský úspech Jána Ďurovčíka: Ôsmy svetadiel sa uvádzal už po 700. raz
K nehode na priechode došlo v Trnave.
Nešťastie v Trnave: Muž († 43) na elektrickej kolobežke neprežil kolíziu s chodkyňou
Hasiči zachraňujú ľudí, ktorí sa nachádzajú v bytovke.
Foto
Tragédiu po výbuchu plynu sleduje celé Slovensko: Prešovčania sa zomkli, poškodeným ponúkajú vlastné byty!
Na snímke nemeckí futbaloví reprezentanti počas tréningu.
Atraktívne prípravné zápasy nemeckej futbalovej reprezentácie: Zverenci trénera Löwa si zmerajú sily s týmito súpermi
Lama Alpi
Foto
Mikuláš myslel aj na zvieratká: Na čom si najviac pochutili obyvatelia kontaktnej zoo?
Sudca bratislavského súdu Vladimír Skalenka.
Sudca Sklenka si mal s Kočnerom vymeniť tisíce správ: Vzdal sa funkcie!
Angela Merkelová počas návštevy koncentračného tábora Osvienčim - Auschwitz.
Kancelárka Merkelová navštívila Auschwitz: Je to jej prvá návšteva počas 14 rokov v úrade
Katya a Nikita
Finalisti šou Česko Slovensko má talent: Títo budú bojovať o 50-tisíc eur!
Hráči FC Chelsea sa radujú zo streleného gólu.
FC Chelsea uspela na Športovom arbitrážnom súde: Nakupovať hráčov môže od januára
Na snímke slovenský brankár Martin Dúbravka.
Výborný výkon Martina Dúbravku: Slovenský brankár zaznamenal proti Sheffieldu United čisté konto