Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 18. 10.
Lukáš
12°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.05.2019, 17:48 | Šport | Futbal

Diskusia: Rázne opatrenie: Trnavskí fanúšikovia sa v Nitre nedostanú na štadión

9 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
FANUSIKSK
15.5.2019 19:27 | |
+1 -8
Reagovať
Paráda,ešte zakázať vstup aj Magoričovi a hneď budete mať pokoj !!!
aloevera18
15.5.2019 22:46 | |
+3 -0
Myslis tym Fica.
varagueche
15.5.2019 18:43 | |
+15 -4
Reagovať
Kazdy by sa mal vediet spravat ako clovek na stadione, nie ako zviera vypustene z klietky.
TeplyEskimak
15.5.2019 18:30 | |
+12 -8
Reagovať
Ignorovať sranda ligu.
kendi00
15.5.2019 18:16 | |
+18 -9
Reagovať
Toto je vrcholne trapne.Zvaz organizoval finale a dostatocne ho nezabezpecil,ked povolil preniest pyrotechniku na stadion.Preco to neplati zvaz tu pokutu?Pokial organizuje zapas doma Trnava a fanuskovia prenesu pyrotechniku,dostane pokutu organizator.Dvojity meter.
RBW1986
15.5.2019 18:40 | |
+6 -3
suhlasim vzdy bol je a bude dvojity meter v tomto a jedno ci trnava ci ine muzstvo je vo finale a po dalsie chcu ludi na stadione ale zakazuju vstup niekomu v minulosti slovanu teraz nam 3 kluby ktore ako tak zdvihaju nastevnost trnava slovan ci dac robia jak keby boli vypredane stadioni miesto toho aby zabespecili co najvac ludi im zakazu a co sa tyka finale organizuje to sfz mali si zabesoecit vstupi ci koniec zapasu aby im tam nik nevbehol ci uz sbs ci fizlami ako ma klub.ovplyvnit bezpecnost ked do toho nemoze zasiahnut
varagueche
15.5.2019 18:41 | |
+3 -11
Zväz ma kontrolovat pyrotechniku u fanusikov? Ty si z akej planety? Pyrotechniku a kadeco ine, co sa nesmie nosit na stadion si ma kontrolovat klub, ktoremu ten stadion patri.
kendi00
15.5.2019 18:48 | |
+8 -1
Varagueche,pis o niecom, comu rozumies.Organizator zapasu je zodpovedny a finale organizuje SFZ.
varagueche
15.5.2019 18:55 | |
+6 -0
Kendi00 mas pravdu... zle som precital, myslel som ligovy zapas nie finale pohara.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Verejné protesty
Komentár Daga Daniša: Kto je za únikom nahrávky Gorily Aktuality.sk
Český prezident
Zeman sa tvrdo pustil do Turecka: Nemali by byť členmi EÚ!
peshmerga
Masaker v Líbyi: Ozbrojenci postrieľali rodinu vrátane troch detí
1953: Kubánska
Prerazila aj napriek vážnemu hendikepu: Zomrela legendárna kubánska primabalerína († 98)
Americký
Americký viceprezident Pence: Sýrske kurdské milície sa už začali sťahovať z tureckých hraníc
Rory Sabbatini.
Slovenský reprezentant môže prepísať históriu: Sabbatini má na dosah veľký úspech
Na Instagrame ho
Foto
Sexi videá a horúce fotky: Tento kňaz skrýva pod rúchom telo, z ktorého vám bude horúco
Britský premiér
Lídri EÚ podporili novú brexitovú dohodu, Johnson je nadšený: Britov čaká veľmi vzrušujúce obdobie
Vysmiaty Zeman
Foto
Prezident Zeman prišiel do pražskej nemocnice: S úsmevom a v spoločnosti šarmantnej dcéry
Americký
Nasledujúci summit G7 sa bude konať v Trumpovom golfovom klube
Milan Škriniar
Škriniar si chcel vymeniť dres s Messim: Hviezdny Argentínčan nemal pre Slováka pochopenie
Suzanne Somers
Foto
Pikantná oslava narodenín Carol zo seriálu Krok za krokom: V 73 rokoch ukázala holé prsia
Pavol Rusko
Kočnerov obhajca bude Threemu ako dôkaz namietať, podľa Lipšica obžalovaných usvedčuje