Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 15. 10.
Terézia
10°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
10.05.2019, 09:45 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Bašavel vystriedal hysterický nárek, do Nitry sa chystajú Rómovia z celého sveta: Vajdovi Bakrovi zlyhalo srdce!

272 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
VGTR
10.5.2019 13:26 | |
+13 -21
Reagovať
Mali tu nemocnicu podpalit. To není nemocnica to je umiraren.!!!
Totalrecal
10.5.2019 13:30 | |
+36 -4
Keby cely zivot nehulil nedostal by iunfarkt tak skoro ty blbec tak co si nesiel studovat medicinu mohol si ho spravit nesmrtelnym aj tak neplatite statu ziadne dane len cecate system mali by vam vobec poskytovat zdravotnu starostlivost z nasich dani???podla mna nie zadarmo vsak davky lieky liecba a este sa budes vyhrazat podpalenim nemocnice hajzel si postavte vlastnu nemovcnicu a mozte sa tam sami liecit budete zit naveky
motomotomoto1
10.5.2019 14:07 | |
+18 -1
ako mohol ist na medicinu? no nemohol lebo aj gramatika velky problem... :D
pupusykosic
10.5.2019 13:21 | |
+17 -8
Reagovať
"dobehli" ho ficove socialne istoty, dane a smrt, teda v jeho pripade to prve vylucime
Totalrecal
10.5.2019 13:31 | |
+29 -0
prepity prehuleny a nic nerobil nesportoval sa divym ze sa tolko dozil
zuj-muj-chuj
10.5.2019 21:42 | |
+10 -1
Takéto krysy mávajú žiaľ dosť dlhú životnosť, celé zle...
FICOtotakchcel
10.5.2019 13:20 | |
+43 -4
Reagovať
ze na to cigosi maju cas, postavat pred nemocnicou a vyvolavat vytrznosti... ja som aktualne v robote a vcera som poslal odvod na socialku a zdravotnu.. dakujem velmi pekne.
Andimann
10.5.2019 14:39 | |
+19 -0
Romale ti za to dakuju.
jeden.zivot
10.5.2019 13:09 | |
+27 -2
Reagovať
Romska mentalita je uplne odlisna, ako vela inych, to je jasne. Neverim, ze projekty na zaclenovanie by mohli byt uspesne, mozno niekolko. Su volne zijuci kocovnici... Paci sa mi ich hudba, tanec,... . A keby som nezazila na vlastnej kozi niektore veci, zrejme by som ich hajila. Roma neprerobi nik. Vlastne by mu vzal identitu. K VECI - KEBY MOJ BLIZKY LEZAL V TEJ NEMOCNICI napriklad, vyvolalo by ten cirkus vo mne velmi silne vasne, preto by sa romski aktivisti mali okamzite aktivne zmobilizovat a spravit si poriadky ... Myslim, ze penazi tymto smerom od statu aj z eurofondov odislo dost, nie som si ista, len co som zachytila. Nepotrebujeme extremy, len podmienky pre normalny zivot.
rudychnebrat
10.5.2019 13:07 | |
+43 -2
Reagovať
Sa, upracoval chudáčisko, a aj tie vysoké dane a sociálne odvody mu na zdravý nepridali.....!!!
freelover
10.5.2019 13:05 | |
+29 -2
Reagovať
Konecne piatok a toto ako bonus.Krasny vikend pred nami.
nechtik1
10.5.2019 13:02 | |
+68 -4
Reagovať
ciganov je uz na slovensku viac ako 600tisic a to pred par rokmi ich nebolo ani 100 tisic, postupne preberaju jednu dedinu na vychode slovenska za druhou, kto moze uteka prec...mimovladky, media, standardni politici si ich tu chovaju ako vo vaticke, ked sa biely slovak ozve ze zahlusili dalsieho dochodcu alebo kamarata tak ho ignoruju, nikoho nezaujima biely slovak pre politikov standardu je nula popripade ked vyskakuje este ho obvinia z extremizmu a fasizmu...je to genocida slovenskeho naroda v priamom prenose slovaci su vo vlastnej krajine ponizovani, perzekuovani, vyhanani a velmi silno diskrimovani.
pupusykosic
10.5.2019 13:12 | |
+10 -5
no dockaj, sak preceda tvrdi, ze na vychode nic nie je a kde nic nie je ani problem nie je
jeden.zivot
10.5.2019 13:12 | |
+12 -1
nechtik1 - pokial je to pravda, dakujem, ze si situaciu popisal.
motomotomoto1
10.5.2019 12:57 | |
+34 -2
Reagovať
dufam ze mal zaplatene zdravotne poistenie...
Pininfarin
10.5.2019 12:54 | |
+63 -1
Reagovať
Prosim pekne, a co robil pan Bakro. Myslim teda, ako kde pracoval.. Dakujem..
Michael.669
10.5.2019 12:51 | |
+20 -5
Reagovať
príde aj rabín ?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Advokát Kvasnica: Prokurátor Trnka zosobňoval nízke morálne hodnoty Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Lenka Oravkinová
Poznáme najlepšie nemocnice na Slovensku: Vyhrala Banská Bystrica a Šaca
Americký
Reakcia na inváziu do Sýrie: USA uvalili sankcie na tureckých ministrov a ministerstvá
V tejto budove
Minister financií Kamenický ukázal rozpočet na rok 2020: Takto rozdelí miliardy
Konzervatívny
Tunisania si zvolili prezidenta: Jednoznačné víťazstvo Saída
Tréner nešetril kritikou, zápas s Azerbajdžanom na Tehelnom poli je v ohrození: Čo má Hapal proti trávniku na Slovane?!
Gott podľahol
Po smrti Karla Gotta († 80) prišli dohady: Kde bude miesto posledného odpočinku?
Referentka
Láska starostu a referentky sa skončila vojnou: Drsný boj sa stále zostruje
Jazdu v ťažkom
Ján Hanko si splnil svoj sen: Vláčil som kontajnery, dnes šoférujem mercedes
Pestovateľ jahôd,
Zima je predo dvermi, čerstvé ovocie zoženiete aj teraz: Samozber neskorých malín je hitom
Začiatok lodnej
Veľkolepá regata v Terstskom zálive: More zaplnilo 2 000 lodí
Herec Liam
Foto
Liam Hemsworth v objatí s mladučkou blondínkou: Už má náhradu za Miley
Na šelmy zabávači
Slovenka prevážala tigrie mláďatá do Hainburgu: Rakúsky súd rozhodol o jej vine