Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
nedeľa 15. 12.
Ivica
3°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
28.04.2019, 22:22 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Novozvolený Zelenskyj odmietol Putinov návrh: Sám bude dávať ukrajinské občianstvo trpiacim Rusom

97 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Relax850
29.4.2019 09:19 | |
+15 -3
Reagovať
No neviem ci by sa nasiel jeden Rus co by chcel ukrajinske obcianstvo len blazon
007iwb
29.4.2019 12:27 | |
+3 -5
Relax850 kazde obcianstvo sa zide. kto vie, co prinesie buducnost?
paliak2
29.4.2019 09:17 | |
+12 -4
Reagovať
...začínam mať obavy ,že tento kolotočár je len ďaľším kamienkom v mozaike svinstiev páchaných americkým fašistickým režimom po celom svete,nenávidený proamericky análista Porošenko nezvladol ulohu lokaja a preto dosadili figurku, ktorá zahrala zmierlivejsiu pesnicku a ludia mu naleteli...problem sa týka aj nás, lebo Ukrajina sa stale viac meni na americku vojensku zakladnu...
69ano96
29.4.2019 09:34 | |
+6 -0
dobre tusis, nieco ako nasa Caputka, dosadena babka za peniaze
diesel_effect
29.4.2019 09:07 | |
+3 -7
Reagovať
Kaliningrad je v prdeli Uz nebude ruskym uzemim. Tam RUSACI cakaju na nieco podobne ako nadrzani. Prec z PUTLERLANDU. Ak by Sme otvorili hranice tam tu mame RUSACKE tsunami z Vychodu nie z Afriky. Ale Dobru facku dostal Putler od Zelenskeho jeho cas prichadza 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸
paliak2
29.4.2019 09:20 | |
+4 -1
...skúšame tu spoločnými silami najsť adekvatny komentar k tvojmu výplodu,fakt sa to asi nepodarí...ten tvoj Zelenský je len figurka ,šikovne podstrčena ,aby vymenila Porošenka...dopadne rovnako...
diesel_effect
29.4.2019 09:24 | |
+1 -4
Paliak s Tebou sa zahadzovat nemienim. Ty si brzda sama o sebe. Rozmyslanie Ti moc nejde To je vidiet na prvy pohlad. STRAT SA!!! kym Ti pekne hovorim RUSACIK biedny 👿👿👿👿👿
paliak2
29.4.2019 09:28 | |
+5 -1
diesel-defekt-ja si platim za pobyt na tomto fore a vyhadzovat mozeš seberovnych degeneratov...naviac použivam na rozdiel od teba argumenty a vlastny rozum...
diesel_effect
29.4.2019 09:33 | |
+1 -4
PRD platíš to hovor takému ako Ty teda gume bezmozgovej. Takým ako si Ty hovorili za sociku PRIZIVNIK, ale vidieť, že si na sebe popracoval. Za demokracie sa stal z Teba DARMOZRAC a taraj. 🙈🙉🙊🐒
paliak2
29.4.2019 09:38 | |
+6 -1
...si dnes nejaky husty,čo ti zdvihli minimalku..?...ty ked budes mat sto nickov,stale budeme vediet o koho sa jedna,ale inak si celkom zábavná figurka...
diesel_effect
29.4.2019 09:43 | |
+1 -3
Čo si mal dnes na ranajky??? Vtipnu kašu??? Alebo si zaspal dobu??? Tvoje casy ako SPICLA, donasaca a bonzaka su v nenavratne. No co trufnes si na Amika??? Ale sa pripo.seris???😁😁😁😁😁
paliak2
29.4.2019 09:49 | |
+4 -0
Tych tvojich amikov som videl vyhrat vojnu naposledy v Berline...nove casy su tu a ja sa im nebranim...zavolaj si do Ameriky a tam ti povedia presne,kedy a s kým ta tvoja stara podvadzala....vedia aj kedy si onanoval...tak mi povedz ci je doba spiclovania davno prec... :-)
diesel_effect
29.4.2019 09:56 | |
+0 -3
Heeeej??? A teraz ktora??? Ja nemam len jednu. Ja som promiskuitny JA mam rad vsetki zeny. To je moj jediny problem. Ale Ty si este viac prisprostejsi ako som povodne myslel. Nic si z toho nerob aj pre takych ako Ty svieti slnko. Prehrali ste jednu studenu vojnu prehrate aj druhu ZAPAMÄTAJ SI!! Pekny den este prdus ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻
paliak2
29.4.2019 09:58 | |
+3 -0
hm...a čím si si to myslel..?
Anonymný nick
29.4.2019 10:01
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
kveci
29.4.2019 09:04 | |
+6 -0
Reagovať
Len aby tí trpiaci Rusi na tej Ukrajine chceli zostať... :)))) A ktorí áno, veď oficiálne sú občanmi Ukrajiny, či? Alebo komik očakáva hromadnú migráciu z Ruska?
69ano96
29.4.2019 09:12 | |
+3 -0
ludia su stastni, ze mozu dostat pas: https://www.facebook.com/cz.sputnik/videos/868198610180852/
69ano96
29.4.2019 08:53 | |
+4 -1
Reagovať
Pripojenie Krymu k Rusku zdá sa skrížilo plány v oblasti? https://www.hlavnespravy.sk/namornictvo-usa-planovalo-v-sevastopole-zakladnu-svojich-vojsk­/256025 , nepaci sa vam, ze z HS, hoax? Tak ako sa nasiel a zverejnil planovany rozpocet pre slov. zakladne a letiska, tak sa da najst, ze USA namornictvo malo plan v Sevastpolole v sept. 2013, o 2 mes. zacal majdan, nahoda? Odpovedzte si sami. https://www.fbo.gov/index?s=opportunity&mode=form&id=2bb691b61c59be3a68180bd8c614a­0cb&tab=core&_cview=1
paliak2
29.4.2019 09:04 | |
+3 -0
..trefa do čierneho...
Jurek
29.4.2019 09:15 | |
+0 -3
Zabudla si uviesť závažnú informáciu, ktorú nedávno zverejnila ruská nezávislá agentúra Odnaja bábuška skazála. V sept. 2013 mal Putin črevné ťažkosti. Keď si chcel utrieť (všetci vieme čo) ako vždy do novín, s nemalým ùžasom zistil, že zo stránky na neho hľadí usmiaty Soros so šibalsky prižmúreným okom. O 2 mesiace začal Majdan. Náhoda?
paliak2
29.4.2019 09:23 | |
+0 -0
Jurek...toto by nevypotil ani 12 rocný adolescent počas prvej onanie...
Jurek
29.4.2019 09:38 | |
+0 -0
paliak2 Ďakujem, že si s nadšením ocenil moju paródiu, aj keď spôsobom tebe vlastným. Hasta la vista, baby!
paliak2
29.4.2019 09:42 | |
+1 -0
..prepac,už som tu taky dopletený z tychto neoliberalnych ***ov, že som nepostrehol hlbku tvojej myslienky...
USAfilcki
29.4.2019 08:03 | |
+7 -1
Reagovať
Vidno že je to len komediant, lebo takú p++čovinu nikto normálny neprehlási, milióny Ukrajincov pracujú v Rusku a nie milióny Rusov na Ukrajine, zase magor čo nevie kde je sever. To ako keby v Medzilaborciach povedali že každému kto príde z BA bývať do Medzilaboriec, tak mu dajú statút občana Medzilaboriec, isto by sa všetci šli potrhať žiť do regiónu kde majú 1/2 až pomaly 1/3 platy. Tak aj Rusi sa budú besnieť po ukrajinských pasoch. CHA CHA CHA No proste pôjdu na dračku. Inak keď čítam o trpiacom Rusovi, tak poskok obrezaných retard Navaľnyj by mohol požiadať o ukrajinské občianstvo, ale to by sa už do Ruska nikdy nedostal.
PeterVlado
29.4.2019 07:49 | |
+12 -4
Reagovať
Ukrajinsky pas nejakym trpiacim rusom ? Hmm nieco ako z baziny do zumpy ? to urcite ocenia a masovo si po ukropasy pobezia ozlomkrky, ak je toto cela jeho agenda tak zbohom vietor zmien...
007iwb
29.4.2019 07:32 | |
+9 -13
Reagovať
ked sa ukrajna dostane do eu, tak skoro vsetci rusi poziadaju o obcianstvo.
USAfilcki
29.4.2019 07:58 | |
+9 -2
Myslíš Rusi ktorí sú na tom lepšie ako 70% Slovákov, lebo ak nepočítame slniečkársku Bradavicu na Dunaji, tak ani po 15 rokoch čo sme v EÚ sa nemá 70% Slovákov lepšie ako Rusi a lepšie sa mať už ani nebude. Ako vždy mi bolo jasné že si len tupý slniečkársky troll a teraz si to len dokázal tým blbým komentárom. Totiž na Ukrajine vstupom do EÚ by sa nič nezmenilo, tak ako sa ni nezmenilo na Slovensku, stále má väčšina Slovákov 1/4 platy a aj vždy budú len otročiť na západný kapitál a teraz mi napíš truhlík, prečo teda nejdú pracovať na západ, ako si "odišiel" ty do "Kanady", aby si tu mohol od rána do večera trolovať svoje pi++čoviny.
doM693
29.4.2019 08:10
Jurek
29.4.2019 08:59 | |
+1 -1
USAfilcki - Bol si niekedy v Rusku? Ak áno, ako dlho? Žil si niekedy v Rusku? Odkiaľ čerpáš informácie? Hlavné správy, Zem a vek... Hovoríš (nie či sa dohovoríš) po rusky?
paliak2
29.4.2019 09:44 | |
+2 -0
...asi tak,ako ty si požiadal o kanadske v Lefantovciach
73Milan73
29.4.2019 07:08 | |
+23 -5
Reagovať
Reči sa hovoria a chlieb sa je.Treba si počkať na to keď sa stane skutočným prezidentom,teda na jeho inauguráciu.Silné reči rozhodne nie sú dobrou predzvesťou.Pokiaľ ide o samotný Krym ani tisíckrát opakovaná lož o anexii Krymu sa nestane pravdou.Krym nebol nikdy územím Ukrajiny,ani v čase,keď bol pod správou Ukrajiny.Škrabáci by sa mali pozrieť v prvom rade na Kosovo,keď už nemajú o čom písať.Situáciu na Donecku a v Luhansku zapríčinili "hurá demokrati" po Majdane,ktorí oslavujú Banderu ako ukrajinského hrdinu.Ako chce budúci prezident docieliť,aby mu väčšinové rusky hovoriace obyvateľstvo uverilo,že tých "hurá demokratov" už prešla chuť postrieľať všetkých Rusov na Ukrajine?
natan1978
29.4.2019 07:03
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Voľby 2020 Prémiové čítanie Šport TV Počasie Horoskopy Obchod
Kalkulačka: Vypočítajte si zvýšenie dôchodku v roku 2020 Aktuality.sk
Demolačný stroj dorazil k poškodenej bytovke na Mukačevskej ulici.
S likvidáciou prešovskej bytovky sa začne v pondelok: Ľudia z okolitých domov musia opustiť byty
Kevin De Bruyne zostrelil Arsenal.
Naháňačka za Liverpoolom a Leicestrom pokračuje: De Bruyne zo City zničil Arsenal
close-up of person counting stack of paper cash in wallet
O koľko sa vám zvýši dôchodok? Teraz si to môžete vyrátať na kalkulačke od Sociálnej poisťovne
Švédky ovládli MS.
Vo florbale sa nič nemení: Švédky ovládli šampionát siedmykrát za sebou!
Anna Karina († 79)
Francúzska kinematografia prišla o legendu: Zomrela Anna Karina († 79)
Jackuliak má na školské časy nepríjemné spomienky.
Ján Jackuliak si servítku pred ústa nedával: Aj pre toto chce zavesiť herectvo na klinec!
(ilustračné foto).
V okrese Michalovce havarovala mladá vodička: Nafúkala 1,83 promile
(ilustračné foto).
Tragédia v Konžskej demokratickej republike: Zosuv pôdy v bani si vyžiadal životy 24 ľudí
Veľký škandál v tenisovom svete.
Vyšetrovatelia rozkrývajú tenisový škandál obrovských rozmerov: Podozrivý je aj hráč z TOP 30!
Maskot Realu Sociedad si zápas s Barcelonou užil.
Práca snov? Maskot si pred zápasom užíval hráčov Barcelony
Smutný pohľad na panelák po výbuchu plynu
Prima má problém: Odvysielali pád muža z prešovského paneláku
Tragédia si vyžiadala už 8 ľudských životov.
Počet obetí výbuchu vulkánu na Novom Zélande stúpol na 18: Uctia si ich minútou ticha