Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
9°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
26.04.2019, 13:00 | Šport | Futbal

Diskusia: Otec Mareka Hamšíka si užíval v zahraničí: Kto je neznáma blondína po jeho boku?!

52 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
suter123321
27.4.2019 14:38 | |
+5 -0
Reagovať
Ak Hamsik a víno patria k sebe tak to už je pekne v pici. Začal jeho tatko s vínom talianskym a preto musel Marek odísť s talianska. Teraz ho začnú voziť do Činí a starý sa môže chvali. A jedine kdo k sebe patrí to je Hamsik stari a mladé picki ktoré majú rady bohemou a to je presne on!!! Treba občas ísť na Donovaly.!.
Zlatica.Strieborna
27.4.2019 11:12 | |
+6 -2
Reagovať
je to Hamsikova hlavna futbalova poradkyna pre vsetko
felicitee
27.4.2019 09:42 | |
+13 -0
Reagovať
inak o tom ani netreba písať, keď sa tak zjavne vodia na verejnosti za ručičky
jofko1111
27.4.2019 09:25 | |
+4 -7
Reagovať
tato novinarska spodina Novy čas a aktuality hnus ,, treba si všímať aj tych pisalkov ako sa im matere je,,bu
brnki
27.4.2019 07:07 | |
+35 -3
Reagovať
V tých vytiahnutých ponožkách vypadá ako český turista - to si mohol dať už podkolienky - starý chuj sa tvári ako vrcholový športovec :-D
Vasniia
27.4.2019 08:09 | |
+10 -26
Az na to ,ze tie ,,vytiahnute,, ponozky su trend r.2019 ,len k tebe sa to este nedostalo. A Hamsikovci sa obliekaju podla najnovsich trendov,je to ich zivotny styl a teba nic do toho.Tento vychoval uspesne deti,nech si robi co chce,uziva ako chce.
amazing.girl
27.4.2019 11:18 | |
+12 -0
Asi mas povrchne zmyslanie ako oni, darmo by bol aj v zlate odety, ked sa zenaty muz vodi za ruky s dakou cudzou pani
Galko
27.4.2019 05:51 | |
+10 -17
Reagovať
Co je ta potom novinarko ? Tvoja zena Ti je poctiva ? Sleduj aj svoju rodinu. Nevch *** aj so Sofiou Lorenovou - mne to zilou netrha. Napis aj clanok o svojej zene s kym chodi. Chudak pozeraj sa do svojho hniezda.
felicitee
27.4.2019 09:41 | |
+5 -2
Galko...zyvčajne býva pod lampou tma..aj to je celkom možné, pretože novinárisú sústredení na život iných ľudí..či im tak trochu neuniká ten ich život...nuž ale to je riziko povolania..
NitrianskaMafia
26.4.2019 22:32 | |
+7 -13
Reagovať
Vdaka tym kravinam co pisete o Saganovi len aby clovek klikol na clanok som uz dva mesiace necitala nic o Saganovi lebo viem ze dalsia pbbost len aby clovek klikol hladate senzaciu tam kde nieje fakt uz ste tak priehladny na tento len preto ze ci bol pozret Hamsika v Cine ale ake hovadiny ste popisali taketo clanky to mozte odfotit hocikoho na ulici a napisat aj o nom vymysel ze mal manzelsku krizu vy ste tak ubohi o Saganovi uz na novom case neprecitam ani riadok lebo u vas pisete o nom len sprostosti.
NitrianskaMafia
26.4.2019 22:29 | |
+7 -18
Reagovať
Viete novinary vy ste fakt dobre pridr.any co vam urobil Hamsikov otec ze sa ho snazite zosmiesnovat a fakt co sa starate do sukromia cloveka co nieje politik podme rozoberat vas dajte svoje fotky a piste o tom co ste zac ake mate problemy financne psychicke atd.Hamsika nemusim ale toto co pisete tak to je absolutny suteren
Hjurem
26.4.2019 22:26 | |
+18 -6
Reagovať
No aspon ze to nie je nejaka 20 rocna pipka s napichanou papulou, ale obycajna zrela zena primerana jeho veku. Preto si myslim, ze tam asi nepojde len o nejake pobluznenie.
Vasniia
27.4.2019 08:13 | |
+11 -3
HJurem,taka ,,obycajna,, moze byt viac prespekulovana ako hlupana s napichanou papulou,tomu ver.xi xi
Hjurem
27.4.2019 11:45 | |
+1 -0
Ja som mala skor na mysli, ze z jeho strany to nie je len pobluznenie mladostou. Nie zeby bola dotycna stara, ale rozhodne ma davno cez 30.
amazing.girl
26.4.2019 22:03 | |
+37 -5
Reagovať
Neviem co je otrasnejsie na tomto "Risovi" - infantilne spravanie, tie vytiahnute ponosky :-0, elasticke nohavice, napis Riso atd. atd., ma toho mnoho. Mal by po vikendoch vencit vnucata a nie obstarozne tety
amazing.girl
26.4.2019 22:06 | |
+26 -2
Este uzasne tetovacky z Egyptskej plaze som zabudla..
Alex1006
27.4.2019 08:05 | |
+20 -0
No tak, tento Riso evidentne nie je ziadny lumen. Ale ma synove prachy, tak mu v 50 prepina.
Vasniia
27.4.2019 08:11 | |
+5 -10
amazing Tie ,,vytiahnute,,ponozky ,aj elasticke gate su trend r.2019,tak ta informujem A stoja viac eur,ako tvoje vytahane spodne pradlo xi xi A o vnucata sa stara,o to ty strach nemaj. A nech ma lasku a?
amazing.girl
27.4.2019 11:16 | |
+5 -0
Fiha, a Ty beries trendy z Aljasky? :))) ze trendove vytahane ponozky. Aj minisukne su trend, aj to si mal "Riso" obliect?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Jaroslav Naď.
Naď o odpočúvaní a procese voči nemu: Som tŕňom v oku, kazím im biznis Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
V kamióne našli 39 mŕtvych tiel.
Kamión plný mŕtvych tiel: Polícia zatkla ďalšieho podozrivého
Na snímke hokejový útočník Mário Lunter.
Lunter odchádza z Banskej Bystrice: Slovenský reprezentant smeruje do najvyššej českej súťaže
(ilustračné foto).
Starenku v Bratislave okradli o celoživotné úspory: Polícia žiada o pomoc pri stotožnení muža na fotke
Vľavo kráľovná, vpravo Harry a Meghan.
Tvrdý krok kráľovnej Alžbety vidia experti jasne: Varovanie pre Harryho a Meghan!
15.112019: Vrak je odstavený na parkovisku odťahovky.
Foto
Zelené strašidlo spod Tatier skončilo na parkovisku odťahovky: Otras, kde prebývalo celé 4 mesiace!
Nezvestná Romana.
Babička je strachom celá bez seba: Romana odišla do školy v Trnave, domov sa už nevrátila
Ladislav Jurkemik, bývalý tréner futbalovej reprezentácie: Bola by hlúposť vyhnať Hapala!
Veľká policajná akcia na mieste činu.
Policajti prehľadávajú miesto, kde našli zavraždenú Violu: Podozrivý predmet!
Nebezpečný muž na úteku! Interpol ponúka štedrú odmenu za dolapenie podozrivého z vraždy
Speváčka bola rozcítená.
Rozcítená porotkyňa Jandová: Keď videla, kto sa postavil na javisko, neverila svojim očiam
Predseda opozičnej SaS Richard Sulík
Podľa Sulíka je zvolanie bezpečnostnej rady divadlo: Stíhanie Jaroslava Naďa označil za pomstu
Slovenka zverejnila fotku dámskej skúšobnej kabínky: Z reakcie zamestnankyne obchodu vás napne