Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 15. 11.
Leopold
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.04.2019, 12:01 | Prominenti | Zahraniční prominenti

Diskusia: Princ Philip po škandále s autonehodou provokuje britský ľud opäť: Na zákony kašle!

20 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
felicitee
24.4.2019 12:57 | |
+2 -0
Reagovať
podľa mňa, starý pán to už nemá v hlave v poriadku, zabúda, žije v minulosti, stále si myslí, že je v pohode a robí všetko tak ako treba, ale opak je pravdou.
Jedon
24.4.2019 09:26 | |
+0 -0
Reagovať
Princ to raz zaparkuje v hlbokej jame a potom zbadá že je to jeho hrob,ktorý je už pre istotou asi tak 25 rokov vykopaný
Anonymný nick
23.4.2019 23:41 | |
+1 -0
Reagovať
Koho zaujíma tento muž?
amazing.girl
23.4.2019 23:01 | |
+1 -0
Reagovať
Hovori sa ze kralovna ma sukromnu nemocnicu. Tak Filipa do nej asi nepustia, ma ovela horsiu plet ako ona. A to sa ani nenarobil a 4 deti neporodil
elpresidente
23.4.2019 16:52 | |
+6 -4
Reagovať
starý k_o_k_o_t
24pub
23.4.2019 13:32 | |
+11 -0
Reagovať
Deti by mu mali postaviť motokársku dráhu na pozemku. Dedka to už nebaví, roky sa mu nevrátia a to je spravodlivé.
scotts
23.4.2019 13:30 | |
+21 -3
Reagovať
na svojom pozemku si ja mozem jazdit na com chcem, hoci aj na trojkolesovej formuli. a kazdeho, vratane policie, je do toho velke gulove lajno. a hoci aj postaveny na usiach, nie este bez pasu. nie je to verejna komunikacia. § 2 Vymedzenie základných pojmov (1) Cestnou premávkou na účely tohto zákona sa rozumie užívanie diaľnic, ciest, miestnych komunikácií a účelových komunikácií1) (ďalej len „cesta“) vodičmi vozidiel a chodcami.
janmilan123
23.4.2019 13:19 | |
+10 -1
Reagovať
Chudak občan rad by fotil niečo lepšie ale aj taka maličkost je dobra aby mal radost že je zaujimavy 😀
OrliePierko8
23.4.2019 13:06 | |
+13 -3
Reagovať
Nechajte deduška, nech sa vyblázni. Možno má tretiu pubertu a tá je fakt už divoká. Ja mu fandím! Aj na veľkom kráľovskom plechu sa môže spúšťať dolu po schodoch, len do potoka nech neskáče hlavičku, to by mu mohlo ublížiť.
24pub
23.4.2019 13:36 | |
+4 -0
:-) u neho aj deviata, ale má sa s ním Alžbetka rozviesť v takom veku ?
OrliePierko8
23.4.2019 14:11 | |
+7 -0
To by ona neurobila a aspoň sa pri ňom nenudí.
ivetafilipakova
23.4.2019 12:56 | |
+12 -15
Reagovať
Na tom súkromnom pozemku sa pohybuje veľmi veľa ľudí, ktorí slúžia kráľovskej rodine - ochrankári, služobníctvo, dizajnéri, kuchári, pestúni, záhradníci, poradcovia, ale čo už. Keď má starý pán chuť povoziť sa..., čo ak by dostal chuť si zastrieľať? Všetko povolené?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Polícia pri zásahu v Mochovciach
V Mochovciach šafárili so splaškami. Za desaťtisícové podvody padli obvinenia Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Bratislavskí hasiči zasahujú pri požiari v budove Starej tržnice na Námestí SNP v Bratislave.
Aktualizované
Poplach v Bratislave: Hasiči zasahujú pri požiari v Starej tržnici, evakuovali ľudí
Scenárista si s priateľkou Jankou a dcérkou užili posledné dni babieho leta.
Foto
Čerstvý trojnásobný tatko Andy Kraus na prechádzke: Kočíku šéfujem ja!
Martin († 17) prišiel o život, keď sa vracal zo strednej školy, ktorú študoval.
Martin († 17), talent z klubu KBU Taekwon-Do Dan.Gun: Bojovník svoj posledný zápas prehral
Brazílsky futbalista Neymar.
Foto
Neymarov najnovší objav pravidelne na zápasoch Paríž SG: Zbalil sexi modelku
Dominik: Pred troma rokmi si založil na sociálnej sieti profil ako Abdul Rahman.
Slovák Dominik dostal v Česku 6 rokov basy za všeobecné ohrozenie: Chcem byť mierumilovný moslim
Nákladiak bol preťažený kamením, ktoré sa vysypalo na cestu.
Slováci ukázali veľké srdce: Pre pozostalých po stredajších tragédiách sa vyzbieralo viac než 38-tisíc eur
Zľava minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Lajčák, minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján
Podľa odborníkov je rozpočet schválený vládou pre Slovensko rizikový: Deficit môže dosiahnuť až 1,8 % HDP
Cibulkova
Foto
Cibulková otvorene o mesiaci na jachte v Grécku: Prekvapivé priznanie o tajnom milencovi!
Policajti po nehode označovali brzdné dráhy.
Stav tínedžera z autobusu smrti je kritický, ostáva v umelom spánku: Ako sú na tom ostatní?
Angelina a Brad tvorili kedysi harmonický hollywoodsky pár.
Angelina Jolie si život takto nepredstavovala: Kvôli Bradovi som ako uväznená
Adriána († 40) a Dušan († 42) Kudryovci zahynuli pri tragickej nehode pri Nitre.
Tragická nehoda na ceste smrti pri Nitre: Manželia umierali pred očami milujúcej dcéry
Beautiful young woman picking ripe organic apples
Bratislavčania majú dôvod na radosť: Na najväčšom sídlisku vznikne mestský ovocný sad