Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 19. 7.
Dušana
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
21.04.2019, 11:44 | Šport | Hokej

Diskusia: Gáboríkovci si užívajú na Slovensku: Turistika, vírivka a sexi fotka v župane

17 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Harry_Foter
21.4.2019 20:11 | |
+3 -0
Reagovať
Nech si užíva,škrabalkovia aspoň majú o čom čmárať,ja už ani neviem, kedy gabo naposledy repreoval, možno aj preto, lebo vždy vynikal ako mr. nula. A možno o pár týždňov budú zasa čmárať ako dožupanovali
polsky.matros
21.4.2019 18:19 | |
+1 -6
Reagovať
Uz nech mu porodí syna.Je ti jej povinnosť aby mal majo následníka...
mao7
21.4.2019 12:47 | |
+29 -4
Reagovať
Má 31 rokov ale pózuje jak keby mala 15 ach matko to už čo tie dnešné žienky načisto ohlupene instagramom alebo co
DebiI
21.4.2019 13:58 | |
+16 -3
6ienky domáce na to nemajú čas, lebo kam sa pozrú tam práca, ale žienky celevritiných hokejkáčov, či futbalistíkov sú teda riadne vypatlané a tie veru prácu nepoznajú, iba špúlenie várg a vytrčanie prdeliek, ako keby nebolo dosť inej roboty! Videl niekto manželku Peťa Bondru? Alebo Mariána Hossu? Nuž tie mladučké sliepočky nemajú povinnosti, tak sa pretŕčajú, ako keby niekde v podvedomí mali obrovskými písmenami zafixované, že deň, kedy skončí luxusný príjem sa nezadržateľne blíži a tak skúšajú loviť náhrady za vyšťavených a opotrebovaných celévritiných manželíkov...
pravda123
21.4.2019 12:43 | |
+10 -21
Reagovať
Sympaticki mladi ludia ale nemali by zverejnovat sukromie lebo ich ludia znenavidia ako Cibulkovcov. Mne ich fotky nevadia ale poznam slovensku zavist a neprajnost
SVKmike
21.4.2019 13:35 | |
+9 -2
oni?to robi novy cas bez ich vedomia a suhlasu,stalkuje instagram...kacerenko a cibula to su ine kapitoly.
Levandula21
21.4.2019 13:55 | |
+13 -2
Keby si chceli chranit svoje sukromie, nedavali by to na instagram.
sivon5
21.4.2019 12:23 | |
+33 -7
Reagovať
Treba si užívať , hlavne že doma sú MS , kde mohol ukončiť kariéru a pomôcť tímu . Škoda slov už nech skončí
7-Majo
21.4.2019 13:53 | |
+17 -4
ako by pomohol timu?? ved premarodoval celu sezonu...ukoncit karieru na domacich MS 2011 chceli Bartecko, Cibak, Zednik, Stumpel..aaatd...Zednikovi sa nepacila uloha ktoru mu dal trener Hanlon, tak zdrhol z hotela v noci ako decko..Demitra ako kapitan sa prihovaral za neho, tak sa geroj vratil...zostava sice na papieri podla mien super, lebo chlapci sa chceli rozlucit s repre doma, tak dostali pozvanku za odmenu, ale ako to skoncilo?? 10 miesto s odretymi usami, len len, ze nevypadli...Hanlon pred vyse rokom povedal v jednom rozhovore, ze trenovat slovensky tím bola pre neho obrovska škola a ponaucenie..ze by si uz nikdy nenechal kecat do vyberu hracov a uz by sa nikdy nikym nenechal ovplyvnovat!...Gaborik dnes nema co ponuknut repre...MS nie su sranda, tam je kvalita timov obrovska..
tatik60
21.4.2019 14:57 | |
+5 -2
...pre 7-Majo-jasné, stručné, vystižné a pravdivé. Díky za NáZOR- aj na týchto stránkach je niečo málo diskutujúcic, čo riešia merito článku a nie svoje frustrované ja. Ď.
Levandula21
21.4.2019 12:14 | |
+45 -4
Reagovať
Chyba nasich sportovcov je, hlavne vo futbale a hokeji, ze su velki frajeri s velkym egom a po prehratom zapase ich musime lupou hladat. A tie instagramove predvadzajuce polovicky im presne pasuju. Hrdinovia bez pokory.
7-Majo
21.4.2019 15:06 | |
+10 -1
blaaa! ked nasi futbalisti prehravali vsade kam prisli, ked kazda kvalifikacia skoncila uz v jeseni, ked na nich bola vsade kritika, z medii, fanusikovia ich vypiskali, na zapasy chodilo 5 a pol človeka, siel som so synovcom na zapas do ZA. Dalsia prehra, piskot od fanusikov a ja som s malou dusickou cakal s tym 7r krpcom pri buse, lebo chcel od Hamsika a Skrtela podpis...hovoril som si, ze vybehnu z hotela a zdrhnu nastvaní do busu a ten chlapec zostane smutny...ked vychadzal Hamsik, zavolal na neho: Pan Marek, podpisete sa mi? Prisiel k nemu, maly mu povedal, ze aj on hra futbal a Marek mu povedal, ze to je fajn, ze budu kolegovia a ze im aspon pride pomoct lebo im to velmi nejde ...usmial sa, dal mu podpis, odfotil som ich...to iste Škrtel...vsetci vypisuju blaboly o nafukanych potetovanych hlupakoch, ale ten chalan je dnes pubertiak, stale su to jeho vzory a bol to pre neho zazitok na ktory nezabudne...;)
hokejkaMHK
21.4.2019 16:49 | |
+3 -1
7-Majo, úplný súhlas.. mám podobné skúsenosti z hokejistami po prehratom zápase, unavený, že ledva stáli na nohách ale vždy sa ochotne podpísali, odfotili, prehodili zopár slov..
milosvalla-povalac
21.4.2019 12:10 | |
+28 -5
Reagovať
"Marián sa zverejnil fotografiu nielen z Tomášovského výhľadu, ale aj z vírivky"...A kedy zverejnia aj kedy a koľko vykadia?Určite to jemu podobným postihnutím chýba!
Jani992
21.4.2019 12:05 | |
+17 -5
Reagovať
```PAN GABORIK``TESITE SA NA MAJSTROVSTVA SVETA V HOKEJI? JA NIE``ALE VY BUDETE VEDIET PRECO```
Romankokolmanko
21.4.2019 11:54 | |
+17 -4
Reagovať
Aj náš župan je sexy v župane.. Cháaaaaaacháaaaa💩😈😀😂
Harry_Foter
21.4.2019 20:13 | |
+1 -1
Aj si ho odzadu žrebcoval?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Podcasty na Aktuality.sk Šport TV program Počasie Horoskopy
Penta
Slovensko vyhralo megaspor s Pentou o zákaz zisku Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Islamský štát sa prihlásil k útoku v Egypte: Zomrel aj civilista
(ilustračné foto)
Extrémisti, Rómovia či moslimovia? Mladí Slováci priznali, akí susedia by im vadili najviac
Dieťa pri fontáne
Cez víkend sa opäť zapotíme: Meteorológia varujú Slovákov pred horúčavami
V Srebrenici
Masakra v Srebrenici: Holandský Najvyšší súd potvrdil čiastočnú zodpovednosť Holandska
2019 - Ján Volný
V Spišskej Novej Vsi otvorili najväčšie trhy na Slovensku: Tradičný maskot bol tento rok výnimočný
Rooney mal veľký
Anglický futbalista má v MLS stále chuť na góly: Rooney vyškolil obrancov i brankára
Prezidentka SR
Prezidentka sa stala terčom kritiky za vyjadrenie o Číne: Po Matečnej sa do nej tvrdo pustil Danko
(ilustračné foto).
Aktualizované
Slovensko vyhralo megaspor: Súd zamietol žalobu Penty pre zákaz zisku
Jozef Čapkovič
Foto
Tvrdý odkaz legendy Slovana Jozefa Čapkoviča: Ak by bol majiteľom, toto by urobil
Foto
O matke (64) s dcérou (34) si myslia, že sú sestry: Uhádnete, ktorá je ktorá?
Kocúriková hovorí
Zarobia umelci v SND menej ako upratovačka? Herečka Kocúriková nešetrila kritikou: Je to škandál!
Srbský tenista
Tenisti sa môžu tešiť: Tohtoročný US Open s rekordnou dotáciou