Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
štvrtok 23. 5.
Želmíra
13°C  Dážď  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.03.2019, 09:00 | Šport | Cyklistika

Diskusia: Sagana čakajú stovky kilometrov v sedle: Na svete sú väčšie problémy ako vyhrať nejaké preteky, vraví

15 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Relax850
24.3.2019 01:49 | |
+1 -0
Reagovať
Zachranca sveta ale to by bolo zdarma alebo ked chces zachranovat rozdaj love chudobnym potom Ti uverime
Trubadur0001
23.3.2019 10:37 | |
+5 -2
Reagovať
Dnes začína ozajstná sezóna pre Petra Sagana pre takéto monumenty bol stvorený, doterajšie tohto sezónne výsledky zabudnite to bola len príprava dnes začína cyklista dnes začína boj !!!
Trubadur0001
23.3.2019 10:57 | |
+6 -2
a hentomu parazitovy na súkromí iných o čo ide čo tu vypisuje toto je sekcia ŠPORTU nie bulvár Sagan keď bude mať aj 100 detí a 100 ku.rie.v a čo a ten druhý čávo čo píše že nás Sagan pripravuje na prehru veľmi smejem to je iný odborník na cyklistiku čo je prehra v cyklistike ? aká šanca je že vyhraš a aká šanca je že nevyhráš keď na štart sa postaví 180 jazdcov ( to nie je tenis ,futbal, pinpong jeden vyhrá druhý prehrá tu nemá proti sebe jedného súpera je tak jednoduché predpovedať že neuspeje )
simeroni
23.3.2019 10:29 | |
+3 -7
Reagovať
Mám rád tohto slovenského reprezentanta dosiahol veľké výsledky aj reklamu pre krajinu no v poslednej dobe viac filozofuje a menej preteká.Neviem či v jeho veku môže byt už opotrebovaný,ja mám 63 rokov a stále pracujem.Viem že poviete že porovnávam neporovnateľné ale predsa len,nesedím v kancelárii.
elviska27
23.3.2019 12:52 | |
+2 -1
Máš ho rád, dosiahol velké výsledky a robí reklamu pre krajinu, a kde v poslednej dobe filozofuje, raz za čas nemôže nič povedat? Ked sa ho pýtajú novinári na rôzne veci, on sám od seba nepovie. A kde berieš že menej preteká, áno vynechal dve klasiky vo februári a Strade Bianche, ale bude pretekat do konca apríla skoro. Teda ak sa nič nestane.
balancer
23.3.2019 09:46 | |
+6 -8
Reagovať
Petrík, Tvoje miesto je na biku. Tam zarábaš prechy - tak nemudruj a šliapni do pedálov. Alebo sa na to vy ser - a staň sa kariérnym diplomatom. Základy angličtiny už "máš".....
elviska27
23.3.2019 12:48 | |
+2 -2
A kde mudruje? Raz dačo povie tak je zle?
Okbor
23.3.2019 09:26 | |
+11 -2
Reagovať
Múdro vravíš chlapec .Takto mladý prísť na pointu je cnosť.A vy tu neriešte človeka ktorý má talent a už čo to dokázal.Kolko ľudí spravil bohacmi tam ti určite chcú aby im ďalej naháňal love Peťo jazdí pre zábavu,na ulici neskončia 🔔
prostorekost
23.3.2019 09:19 | |
+6 -17
Reagovať
Na svete sú väčšie problémy ako vyhrať nejaké preteky....tak nerozumiem načo sa ich chce zúčastniť, prečo nerieši tie väčšie problémy?? alebo nás už pripravuje na prehru?? peťo, peťo, radšej ťahaj a nerečni...
elviska27
23.3.2019 09:36 | |
+9 -4
A čo je na tom zlé, že povedal že vo svete sú aj vačšie problémy, však má v tom pravdu. A neboj aj ťahá. A keby aj prehral nevadí, ale treba aj veriť. Dajak rýchlo zabúdame že už kolko pretekov vyhral už, na tento pretek nemá štastie, ale raz sa to podarí.
AlexT11
23.3.2019 09:18 | |
+8 -10
Reagovať
Peter Sagan môže vyhrať všetky preteky ale rodina je omnoho viac ráz to bude veľmi ľutovať. Prajem mu aby na to prišiel aké sú práve hodnoty v živote. 🙏 🙏
elviska27
23.3.2019 09:37 | |
+7 -3
A odkiaľ máš že si neváži rodinu?
AlexT11
23.3.2019 10:00 | |
+1 -11
Eliška kde som napísal že si neváži rodinu????? Ale viem od jeho priateľov že sa o rodinu moc nezaujíma hlavne o seba. Chcela by si ty takého manžela keby si s ním mala dieťa a nezaojimal by sa o vás?
elviska27
23.3.2019 12:56 | |
+1 -1
Nie som Eliška, a naozaj poznáš jeho priateľov? Do diskusie to môže hocikto napísať. Sportovci sú viacmenej na cestách, tak s tým treba počítat, a nepretekájú do 50tky. A odkial beriete takú istotu, že sa o rodinu nezaujíma?
AlexT11
23.3.2019 23:49 | |
+1 -0
Elviska 27 a odpovedz mi úprimne chcela by si takého muža ktorý je stále na cestách a není pri tebe a deťoch???
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Polícia zadržala známeho právnika Aktuality.sk
Na snímke radosť
Foto
Ruská mašina ostáva nezdolaná: S USA to bola dráma až do konca
Právny zástupca
Volzová sa kvôli obávam o svoj život nechce zúčastniť na pojednávaní: Záhadné slová jej právneho zástupcu
Hargašová
Moderátorka Jarmila Lajčáková prežíva jedno z najkrajších období: Z bábätka je nadšená
Maurizio Sarri.
Sarri má už dosť špekulácií: Vyhoďte ma hneď teraz
Na snímke
Foto
Fialková predstavila novú lásku: Paulína žiari šťastím ako nikdy predtým
Záplavy si
Mimoriadna situácia v Žiline: V jednej mestskej časti došlo k zosuvu pôdy
Amber sa rada
Náhla smrť študentky († 21) v hotelovej izbe: Predmety, ktoré našla polícia, naznačili mnoho
Na snímke
Médiá v zámorí opäť oslavujú Cháru: Čo si na ňom vážia najviac?
Niki Lauda.
Foto
Nádherné gesto tímov F1: Takto si uctili legendárneho Nikiho Laudu († 70)
Modelka v Cannes
Modelka v Cannes ohromila všetkých: Dokonalé metalické šaty na anjelikovi Victoria's Secret
(ilustračné foto).
Vystúpiť z 2. piliera možné nie je, vstúpiť môže len časť populácie
Sudca uznal
Ožratý chlap havaroval, žena v aute sa zranila: Zvrátené, čo s ňou spravil po nehode