Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
sobota 19. 10.
Kristián
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.03.2019, 14:07 | TOP Čas

Diskusia: Slovenka naložila psičkárom, žalúdok vyčistila hlavne ženám: To, ako sa chováte, je choré

253 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
peterpopo74
15.6.2019 07:50 | |
+17 -0
Reagovať
Mne psickari nevadia....ovela viac ma obtazuju prepodnetovane matere s ich rozmaznanymi detmi
erna2014
14.6.2019 21:33 | |
+5 -2
Reagovať
Takže,mrzí ma to ho.no na kolieskach kočíka, ale mňa vie poriadne NAPRUDIŤ osoba tlačiacia kočík s horiacou cigaretkou v ústach to je fakt problém a z ho.na na koliesku ešte rakovinu nikto nedostal ale z cigarety sú aj pre pasívnych fajčiarov ak viete čo to znamená...karcinogénne a je to skvelý príklad pre dieťa. Kritizujte vo svojich radoch a nedajte pokoj psíčkarom.Je smutné ,ak niekto nemá rád zvieratá ten nemá rád ani Ľudí.Také ženy by nemali mať deti čo z nich vyrastie... NAZDAR!
trulo88
14.6.2019 15:37 | |
+14 -1
Reagovať
ked si po psovi upracem ,neobtazuje ludi, ,mozem mu aj vykat...
tyler1311
25.3.2019 22:21 | |
+19 -7
Reagovať
Suhlasim. Ma pravdu. Zo psov ludia robia *okotov :-( Tiez mam psov rad, ale su iste hranice... Napriklad yorksirskych terierov vola *ičkolízači
ZAJO3
25.3.2019 14:56 | |
+38 -16
Reagovať
V panelákoch by mal byť zákaz chovu akýchkoľvek zvierat. "Najlepšie" je ak niekto chová vlčiaka alebo bojové plemená na balkónoch.
blonda.609
14.6.2019 15:20 | |
+8 -2
Každé ráno..skoro ráno ma budí namiesto budíka brechot susedskeho psa..aj kedykoľvek počas dňa..proste KEDYKOĽVEK!! keď som po nočnej alebo pred nočnou.MOJ!!ODDYCH A SPANOK je odkázaný na vôľu susedskeho psa!!! Niekedy človek je MENEJ!ako pes.
Jedon
25.3.2019 09:33 | |
+47 -11
Reagovať
Toto choré chovanie sem prišlo ako mnoho iných úchylných vecí z USA, kde ľudia bežne volajú svoje psy deťmi a hľadajú si dokonca bývanie podľa toho ako by sa tam páčilo ich psom a mačkám...je to jednoducho úbohá náhrada za to že nevedia existovať s ľudmi,zabudli vďaka digitálnej technike a soc.sieťam normálne komunikovať , nie sú schopní si udržať lásku a priateľské vzťahy...Pes má strážiť dom,dobytok,majer,byť pomocníkom pre nevidiaceho..a nie sa váľať v perinách,olizovať s majiteľkou na gauči a nosiť sa v taštičke s briliantovým náhrdelníkom a oblečikom od Gucciho...
lb247
26.3.2019 09:17 | |
+5 -5
Čo to trepeš,veď Američania sú najmúdrejší, hlavne Američanky!
ironman99
22.3.2019 20:28 | |
+43 -5
Reagovať
Chyba je v tom,že koza ostala kozou,sliepka sliepkou baran baranom atd.,len toho psa chceme nejak poludštiť.
poluciana
22.3.2019 15:20 | |
+8 -34
Reagovať
Myslíte že aj niektoré psy su nespokojní so svojim pohlavím. Moja fifi dakedy na vankúši to robí akoby bola chlapec. Dalo by sa zmeniť pohlavie dake tabletky neisú na to?
Bilirubin
23.3.2019 08:36 | |
+14 -1
Mavas asi casto polucie.
lb247
26.3.2019 09:20 | |
+9 -0
Možno ti chce nahradiť toho chlapca čo ti chýba!
poluciana
22.3.2019 14:55 | |
+11 -46
Reagovať
Lenže moja fifi má ozaj večiu hodnotu ako hociktorý človek
bbrblo
22.3.2019 20:22 | |
+25 -9
Tá Tvoja fifi Ťa aj vylizuje?
Cano30
21.3.2019 12:36 | |
+62 -12
Reagovať
najlepšie je, keď psičkari "venčia" psov aj na dedine a obsieraju cudzie pozemky pred domom
beadgirl
25.3.2019 22:57 | |
+16 -0
pes potrebuje vencit, je jedno ci v meste alebo na dedine, ked nedvihaju hovna po psoch, treba to riesit na obecnom urade.
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Holubek.
Autor spisu Gorila: Za Fica odpočúvanie Penty vyhodnotili ako vlastizradu. A vyrazili ma Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
El Chapo si
Drogová vojna v Mexiku sa ešte viac vystupňovala: Kartel prišiel oslobodiť El Chapovho syna
Vážna nehoda
Mimoriadna správa z Bánoviec: Vodič vrazil do troch ľudí na chodníku!
Juan Antonio
Brata prezidenta Hondurasu odsúdili v USA za drogy: Mal kšeftovať aj s El Chapom
Alfa Romeo má
Známy tím F1 má finančné problémy: Koniec v súťaži?
Letecká havária
Tragédia na Aljaške: Lietadlo netrafilo pristávaciu plochu, zahynul jeden pasažier
Michail Gorbačov
Gorbačov sa s obavami prizerá na súčasné dianie: Urgentná výzva pre Rusko a USA
Predseda
Emotívny summit v Bruseli: Junckerovi sa lámal hlas a len sťažka potláčal slzy
Vladimír Dravecký.
Slováci hviezdili v českej extralige: Päť gólov našich legionárov
Fotografia malého
Tisícky ľudí sa neubránili slzám: Dôvod, prečo chlapček čupí na zemi, vami otrasie
Americký
Trump po telefonáte s tureckým prezidentom: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo
Na snímke brankár
Brankár Minnesoty ukázal srdce: Krásne gesto pre fanúšika súpera
Little girl with
V okrese Rimavská Sobota útočí nákazlivé vírusové ochorenie: Postihlo 7 detí, na tieto príznaky pozor