Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 27. 5.
Iveta
20°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.03.2019, 14:07 | TOP Čas

Diskusia: Slovenka naložila psičkárom, žalúdok vyčistila hlavne ženám: To, ako sa chováte, je choré

249 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
tyler1311
25.3.2019 22:21 | |
+12 -2
Reagovať
Suhlasim. Ma pravdu. Zo psov ludia robia *okotov :-( Tiez mam psov rad, ale su iste hranice... Napriklad yorksirskych terierov vola *ičkolízači
ZAJO3
25.3.2019 14:56 | |
+30 -9
Reagovať
V panelákoch by mal byť zákaz chovu akýchkoľvek zvierat. "Najlepšie" je ak niekto chová vlčiaka alebo bojové plemená na balkónoch.
Jedon
25.3.2019 09:33 | |
+34 -8
Reagovať
Toto choré chovanie sem prišlo ako mnoho iných úchylných vecí z USA, kde ľudia bežne volajú svoje psy deťmi a hľadajú si dokonca bývanie podľa toho ako by sa tam páčilo ich psom a mačkám...je to jednoducho úbohá náhrada za to že nevedia existovať s ľudmi,zabudli vďaka digitálnej technike a soc.sieťam normálne komunikovať , nie sú schopní si udržať lásku a priateľské vzťahy...Pes má strážiť dom,dobytok,majer,byť pomocníkom pre nevidiaceho..a nie sa váľať v perinách,olizovať s majiteľkou na gauči a nosiť sa v taštičke s briliantovým náhrdelníkom a oblečikom od Gucciho...
lb247
26.3.2019 09:17 | |
+1 -4
Čo to trepeš,veď Američania sú najmúdrejší, hlavne Američanky!
ironman99
22.3.2019 20:28 | |
+34 -5
Reagovať
Chyba je v tom,že koza ostala kozou,sliepka sliepkou baran baranom atd.,len toho psa chceme nejak poludštiť.
poluciana
22.3.2019 15:20 | |
+6 -31
Reagovať
Myslíte že aj niektoré psy su nespokojní so svojim pohlavím. Moja fifi dakedy na vankúši to robí akoby bola chlapec. Dalo by sa zmeniť pohlavie dake tabletky neisú na to?
Bilirubin
23.3.2019 08:36 | |
+10 -1
Mavas asi casto polucie.
lb247
26.3.2019 09:20 | |
+4 -0
Možno ti chce nahradiť toho chlapca čo ti chýba!
poluciana
22.3.2019 14:55 | |
+10 -38
Reagovať
Lenže moja fifi má ozaj večiu hodnotu ako hociktorý človek
bbrblo
22.3.2019 20:22 | |
+19 -8
Tá Tvoja fifi Ťa aj vylizuje?
Cano30
21.3.2019 12:36 | |
+55 -11
Reagovať
najlepšie je, keď psičkari "venčia" psov aj na dedine a obsieraju cudzie pozemky pred domom
beadgirl
25.3.2019 22:57 | |
+8 -0
pes potrebuje vencit, je jedno ci v meste alebo na dedine, ked nedvihaju hovna po psoch, treba to riesit na obecnom urade.
ziry
21.3.2019 12:32 | |
+17 -64
Reagovať
Vazena krestanska spolocnost SVK, spamätajte sa. Neprestavajte mysliet na slova Pana v Pisme svatom, kde stoji:"Zvierata nemaju dušu". Inými slovami zviera je vec. Zvierata boli stvorene Panom ako jedlo. Toho kto na toto zabudne caka Bozi sud a nasledne aj brany Pekelne.
Cano30
21.3.2019 12:39 | |
+49 -16
však aj mne jedna babka hovorila ako museli topiť maćky, lebo sa o to nemal kto starať , no lepšieho a ľudskejšieho človeka som nestretol. Teraz by ju za to ukomeňovali. A tie tatusy na facebooku ako sa na dedine potuluje "uboha mačka" a yb ju niekto zachránil je choré, však kaźdá mačka sa túla
poluciana
22.3.2019 14:58 | |
+5 -25
So svetym pismom možem tak zbierať h0vna po mojej fifi
Bubi20
25.3.2019 15:05 | |
+8 -6
Ziry neviem ci je horsie slapnut do hovna po psovi alebo citat tieto hovna po Vas...
beadgirl
25.3.2019 22:58 | |
+2 -0
cano, pritom bola lahka pomoc - kastracia za par korun
Ramini_Larison
26.3.2019 22:09 | |
+0 -0
Nie je nad dobrú psiu klobásu.
bohol
21.3.2019 11:56 | |
+63 -7
Reagovať
Celý ten psí cirkus - no proste je to choré . Niektorí ľudia už naozaj strácajú súdnosť .
POZORNYPODNIKATEL
22.3.2019 22:23 | |
+13 -7
Nemas uz uplne sudnost take nieco napisat? Ty si zbieraj hovna po svojej fifi do sacku ked ju mas tak rada.Ako mozes take nieco napisat o Svätom písme, Biblii o knihe kníh, pramene poznania, moralky...Vies vobec co pises? Kazdy sudny clovek aj neveriac ak je co len troska vzdelany a hoc aj nevzdelany moze cerpat z Biblie a uznava ju, najde si v nje daco pre seba , pre zivotne situacie. Ved treba zachovat uctu k niecomu co je tu od nepamäti a bude tu aj po nás. Treba si to vazit
zretelneoko100
21.3.2019 11:17 | |
+98 -9
Reagovať
Nechcem osočovať, ale informovať, hlavne nedisciplinovaných psíčkárov: 4000 psov / toľko je v evidencii stredne veľkého mesta/, vyprodukujú ročne cca 420 ton výkalov. Takýto odpad patrí do kategórie infikovaného, alergénneho odpadu, ktorý obsahuje aj vajíčka cudzopasníkov ako sú hlísty,pásomnice a pod. Podľa výskumu 1 gram psieho výkalu obsahuje približne 23 miliónov fekálnych baktérií. Nepozbierané psie exkrementy kontaminujú pôdu,so zrážkovou vodou sa škodlivé látky dostávajú do podzemnej vody a pri kosení trávy sa rozvíria do vzduchu. V konečnom dôsledku sa dostanú aj do tela človeka. Nie je zanedbateľná ani vysoká dávka dusičnanov v moči psov, ktorý má aj kyslý charakter - pôsobí negatívne na rastliny. Podľa môjho názoru sa netreba spoliehať na rýchlu prevýchovu ľudí, ale poslanci by mali schvaľovať reštriktívne opatrenia, ktoré by viedli ku zníženiu počtu psov v mestách, lebo tam je ich najviac a sú aj príčinou zhoršujúcich sa medziľudských vzťahov. Je to téma na dlhú diskusiu, lebo problémov na danú tému je veľa.
vandickaa55
21.3.2019 11:46 | |
+52 -21
Súhlasím, no každý psickar ma zbierať, ja s priateľom to robíme stále... Navyše, psíky na detské ihriská nechodia, psy sa vencia inde. Tak na psickarov neutocte, hlavne tých zodpovedných... Tiež, keď vidím exkrementy, zlostim sa...
poluciana
22.3.2019 15:00 | |
+9 -35
Ja nezbieram h0vna po mojej fifi nech sa vyzbieraju odpadky všetky na uliciach a potom budem
poluciana
22.3.2019 15:01 | |
+6 -33
A že sa niekto nakazí to mám u pįči
Bilirubin
23.3.2019 08:42 | |
+5 -1
Poluciana, tvoja rec ma rajcuje, urobil by som ta a riadne!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Ľuboš Blaha
Blahu zo Smeru teší úspech 2 europoslancov, Beňová medzi nimi nie je Aktuality.sk
Pred školou sa
Z malého mesta na východe si môže brať príklad celé Slovensko: Zo záberov spred školy stratíte reč!
Predseda vlády SR
Premiér zagratuloval víťazom eurovolieb: Ďalšou vetou im dal rovno studenú sprchu
Slovenský
Sabbatini na Charles Schwab Challenge šiesty, za víťazom zaostal o sedem úderov
Maestro Karel
Karel Gott slávi veľký úspech: Lákavá ponuka z Nemecka!
Taliansky
Strana talianskeho ministra vnútra Salviniho je víťazom eurovolieb: Najlepší výsledok v histórii
Foto
Svoje telo, ktoré kedysi zakrývala, dnes hrdo ukazuje na obdiv: V guráži túto ženu málokto prekoná
Svoje
Foto
Katarína Saganová vyznala lásku mužovi: Kto je ten chlap po jej boku?
Skupina Elán
Jediný koncert skupiny Elán na Tehelnom poli: Techniku na veľkolepú šou privezie 13 kamiónov
Na reštauráciu sa
Nekalé praktiky reštaurácie v dovolenkovom raji: Partiu za skromný obed ošklbali o stovky eur
Blízki: Zľava
Budúca prezidentka Čaputová prekvapila priznaním o kríze s partnerom Petrom: Rozchod?!
Legendárne Spice
Legendárne Spice Girls sa vrátili na pódium: Sexi turné odštartovalo hneď niekoľko problémov
Čitateľ Marián
Foto
Marián spozoroval európsky unikát, v momente urobil ten najmilší záber: Pozrite, v akej polohe ich pristihol!