Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 20. 11.
Félix
10°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
20.03.2019, 19:05 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Vinczeová sa v televízii viackrát priedviedla ako speváčka: Reakcie ľudí nedokáže pochopiť

42 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
petkokarpina
21.3.2019 17:57 | |
+13 -14
Reagovať
fuj,to jaká je špatná s tým megarýpadlom
emely757
21.3.2019 14:00 | |
+27 -13
Reagovať
Adelka si super ...vôbec nič Ti nechýba màm veľmi rada vsetky relacie s Tebou ostan sama sebou a negatìvnych ludì si nevšìmaj.....si presne taka prirodzena ako ja 😉
jamur
21.3.2019 13:23 | |
+25 -9
Reagovať
Spievat veru nevie, a pri tanci je tazkopadna, ale to nevadi, lebo sa neberie vazne, robi to ako recesiu, tam jej niet co vycitat. Horsie su na tom ti z hviezdnej roty, co su presvedceni o svojm talente a beru to vazne
Bongar1
21.3.2019 13:18 | |
+62 -12
Reagovať
Adela Vinczeová (rod. Banášová) je milá, prirodzená inteligentná, vzdelaná, jazykovo vybavená žena. Má šarm, zmysel pre humor, sarkazmus a sebairóniu. Pohotovú reakciu príjemné vystupovanie. Netrpí potrebou vylepšovať svoj výzor plastickými operáciami. Aký to rozdiel oproti tiežmoderátorom typu Bičan, Judíniová, Skrúcaný a t.ď. Má svoj názor, ktorý nie je vždy v koryte alebo žľabe mainstreamu. Aj ten spev je s ľahkým pobavením sama nad sebou. Adela bravó, držte sa a zostaňte sama sebou.
Intermediary
21.3.2019 10:12 | |
+41 -24
Reagovať
Táto eštebácka dcérenka sa mi od istého času zhnusila!
petkokarpina
21.3.2019 08:35 | |
+35 -22
Reagovať
eštebácka jóni
gulecnik
21.3.2019 07:50 | |
+33 -8
Reagovať
No ak toto je spev ...
zdenkabielikova
21.3.2019 07:32 | |
+50 -44
Reagovať
Som rada, že viac je tu pozitívnych komentov na Adelu. Ja ju obdivujem. Jej inteligenciu, znalosť jazykov, humor. A má šarm, takže neprajníci musíte dokázať, že na ňu mate !
gulecnik
21.3.2019 09:50 | |
+25 -7
Zdenka , ja osobne vôbec nie som neprajník Adely , naopak ju považujem za inteligentnú so zmyslom pre humor , ale ten "spev" je cez čiaru ...
Pelikan117
21.3.2019 07:32 | |
+35 -11
Reagovať
Ja reakcie ľudí dokážem úplne pochopiť ! Pre mňa, za mňa nech je herečka, speváčka, moderátorka, kozmonautka, ale jedného sa veľmi bojím, keď otváram chladničku a bude tam...
zdenkabielikova
21.3.2019 07:36 | |
+20 -36
" otváram chladničku a bude tam... - bože jak ja milujem túto opakovanú frázu hlupákov. To je úroveň. Skús vymyslieť niečo nové !!!!!!
Pelikan117
21.3.2019 07:45 | |
+16 -3
Ďakujem si veľmi milá!
Jedon
21.3.2019 06:52 | |
+53 -8
Reagovať
Adelka si slušná moderátorka, ale prosím ťa nehraj sa na speváčku,si vtedy len trápna. spievanie je úplne o niečo inom a ak nemáš súdnosť, tak by si mala mať pri sebe niekoho, kto ti povie pravdu rovno do očí..Nedá sa to počúvať!!!!
gulecnik
21.3.2019 07:57 | |
+34 -3
Jeden Murphyho "zákon" hovorí , že každý raz dosiahne úroveň svojej vlastnej neschopnosti .
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Monika Jankovská.
Komentár Daga Daniša: Jankovská sa háda ešte aj s Kočnerom Aktuality.sk
Talentovaná Viola namaľovala pred časom tento milý obraz.
Violin († 34) priateľ a galerista Andrej Smolák špekuluje o motíve jej smrti: Mohla to byť pomsta ohrdnutého milenca
Pápež prišiel na návštevu do Thajska.
Pápežovi počas návštevy Thajska tlmočí jeho sesternica: Ana odhalila, aký bol František v mladosti
Autobus školákov každý deň po vyučovaní vysadí v strede dediny a ďalej šliapu pešo.
Žiaci z okolia Púchova sa kvôli chýbajúcemu spoju cítia ako v stredoveku: Na ceste zo školy ročne prejdeme 665 km!
Budova v súčasnosti.
Foto
Historický skvost v Kežmarku roky chátral: Hviezdoslavovo gymnázium opravia za 6 miliónov eur
Leoš si zariaďuje vlastné hniezdočko.
Foto
Moderátor Leoš Mareš investuje: Luxusné bývanie za pol milióna eur?
Psie roky
Aký je skutočný vek vášho psa? Vypočítajte si to podľa jednoduchého vzorca
(ilustračné foto).
Nehoda na Moste Lafranconi ochromila dopravu: Tunel Sitina je priebežne uzatváraný
Silhouette of Muslim militants with rifles
Desivá správa Pentagonu: Teroristi využijú stiahnutie vojsk USA zo Sýrie, Západ sa má pripraviť na najhoršie
José, koľko gólov dostal  Real v debakli s Ajaxom?
Mourinho sa vracia na trénerskú lavičku: Koučom tímu Premier League!
Luxusný rodinný dom vykradli v pondelok podvečer, po páchateľoch intenzívne pátrajú.
Infografika
Zlodeji úradovali v rodinnom dome v Limbachu: Krádež za 300-tisíc € v susedstve prominentov
Policajti vykonávajú domové prehliadky súvisiace s nedovoleným ozbrojovaním.
Policajný zásah v Čadci: Muži zákona vykonávajú domové prehliadky
Herečka mala z vystupovania pred ľuďmi veľké obavy.
Foto
Hviezda Oteckov Zuzana Kraváriková zažiarila na stužkovej: Sledujte, ako jej to pristalo