Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 22. 11.
Cecília
8°C  Hmla  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.03.2019, 15:03 | Tip od Vás

Diskusia: Evu († 64), ktorá zostala po operácii na chodbe, pochovali: Po šokujúcom kroku nemocnice budú padať hlavy!

126 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jcb4
24.3.2019 09:31 | |
+3 -10
Reagovať
Asi nevedela po maďarsky,tak jej nerozumeli čo chcela.Asi sa domnievali,že chce byť na tej chodbe.
Anika626
24.3.2019 07:17 | |
+25 -4
Reagovať
Hlavne by mala padnut ta spravna hlava. Novy riaditel sa spraval k personalu ako dobytku a tu je vysledok. Ak mali dodrzat 100% obsadenost oddelenia, urcite si to nevymyslel primar. Treba sa stretnut aj s pesiakmi tejto kauzy a brat to ako precedens....zial ked su prachy dolezitejsie ako zivot cloveka coskoro to bude realita vsade. Tomu sa povie zanedbana starostlivost, ale nie zo strany medicinskeho personalu...
miros66
24.3.2019 03:04 | |
+7 -10
Reagovať
na chodbe pred izbami som v tej nemocnici ležal po vážnej operacii aj ja....ale bolo to už na chodbe toho oddelenia, a bol som aspoň pod priamym dohľadom službu konajúcich sestier...proste nebolo v izbách miesto, myslím to bola jedna noc a deň...a prístup doktorov a sestier bol výborný, odborný, nemám čo vytknúť... ďakujem a pozdravujem traumatologiu
PeterVlado
23.3.2019 21:41 | |
+32 -2
Reagovať
Levicka "nemocnica" ? Tam mi zabili babku...tam sa iba vchadza, von casto pacientov vezu...
jcb4
24.3.2019 09:33 | |
+8 -2
Ale veď je to súkromná nemocnica,tak ako im môže rozkazovať ministerka zdravotníctva?Veď súkromný majitelia nemocníc sú lepší vlastníci,škoda,že iba pre seba.
clovek244
23.3.2019 19:58 | |
+66 -4
Reagovať
V civilizovanej krajine by isla prva ministerka
zvon
23.3.2019 21:16 | |
+18 -1
Veď aj od nás idú - do Bruselu...
wemo
23.3.2019 19:15 | |
+61 -7
Reagovať
Za komancov trpelo pár tisíc ľudí ty ktorý boli proti systému alebo ho nevedeli tolerovať a milióny sa mali relatívne dobre vďaka dobrému sociálnemu systemu . Dnes za kapitalizmu trpia milióny ľudí pomalim ekonomickým vyhladzovanim a pár tisíc sa nad pomeri dobré.Tento systém nemôže viesť k ničomu inému iba k neziaducej vojne!!!!
zaneta.knizna
23.3.2019 19:24 | |
+23 -85
Socializmus si mnohí idealizujú istá práca, byt a lacné pôžičky. Socializmus je veľmi špinavý režim a veľmi krvaví. A okrem iného keď si spomeniem na nemocnice vybavenie nemocníc, márnice a všetko čo súvisí so zdravím, životom a smrťou sú to hororové obrázky, ktoré sa mi vybavujú a to som zažila ešte tú lepšiu etapu socializmu.
Idasebova
23.3.2019 19:53 | |
+28 -2
Na kazdeho raz pride....kazdy jeden znas jedneho dna zomrie a bude sa zodpovedat pred sudom Bozim.Je niekdo,kdo nezomrie???Ty co konaju v nemocniciach,tak ako konaju,to znamena ze im je jedno,ci pacient zomrie,alebo trpy,sa im jedneho dna vypomsti a budu toho lutovat...treba vzdy a kazdemu cloveku,za vsetkych okolnosti pomoct
baba_jaga
23.3.2019 20:02 | |
+92 -10
mila zaneta.knizna. aj ja som zazila socializmus a zazila som ciste nemocnice s vcelku dobrym vybavenim, lepsim pristupom zdrav. personalu, kedy paciet nebol len polozka pre peniaze zo soc. poistovne, ale hlavne ziva bytost, ktora potrebuje pomoc. a nemusela som si nosit svoj toalet papier, uterak atd. ako teraz. dokonca aj strava bola chutnejsia. neviem, co su to za hororove obrazky, ktore sa vam z tej doby vybavuju. je mozne, ze ste boli v kome. mozno. P.s. nevychvalujem dobu komunizmu, boli aj zle veci. ja mam za to, ze kazda doba, ktora ma na konci "izmus", je svinstvo...ale v sociku mal zivot cloveka cenu, dnes ju nema...pardon, ma, ale iba zivot bohateho.
s.mx
24.3.2019 07:20 | |
+3 -6
wemo Hej. Za komančov bolo aj školstvo zadarmo. Tí, ktorí do škôl chodili sa tam aj naučili a mohli relatívne dobre naučiť doma aj svoje deti. Vraj sa ostatní mali"relatívne dobre". Asi tak ako aj teraz u Kima. Ak nie sú v lágroch.
s.mx
24.3.2019 07:30 | |
+2 -16
baba_jaga Akú cenu mal za boľševika život človeka? Pokiaľ nebol popravený vo vykončtruovaných politických procesoch, tak mal cenu jedine ak politického väzňa dolujúceho urán v Jáchymove. Ale to by si prv trebalo aj pamätať. Potom písať o tom ako čo bolo cenné za boľševika. Určite si toho pamätám o dosť viac. Aj priamo som to mal možnosť spoznávať a s takýmito postihnutými diskutovať. S kniznou málokedy súhlasím, lebo zväčša vypisuje blu dy. Ale v tomto má pravdu. Aj s tými márnicami. Konkrétne v Kosiciach kamarátov otec pracoval v márnici. Nevedel som o tom, ale asi pred 60 rokmi sme tade prechádzali a on vraj na chvíľu sa pristavíme pri ňom. Niečo mu chcel odkázať. Dovnútra nás nevpustili, tak cez okienko ho zavolal. Ked sme odtiaľ odchádzali, tak mimochodom rozprával o tom, že ked je naliatý a to býva často, tak si jednoducho ľahne k nebohému a pri ňom spí, alebo vykecáva.
Miro2727
23.3.2019 18:37 | |
+40 -10
Reagovať
Keby ze sa toto stane niekomu z mojej rodiny, tak ten lekar by to uz nerozchodil, hajzel!!!!
s.mx
24.3.2019 07:32 | |
+8 -1
Lôžka a ich kapacity riešia skôr tí nad lekárom. Ak nie sú tak to ich už netrápi.
varujdusu
23.3.2019 17:59 | |
+72 -4
Reagovať
ten na paletach, tato na chodbe, .... haloooo nase zdravotnictvo, si tu pre nas, alebo my pre teba? Aka vlada, take sluzby, take volby, take vysledky
s.mx
24.3.2019 07:33 | |
+3 -0
Ten hasiaci vedľa nej bol asi pre prípad hasenia zápalov.
kikirik007
23.3.2019 17:45 | |
+81 -3
Reagovať
Lekári sa podržia. Aj karty pacientov upravia po smrti ak treba, patológ tiež neutopí kamoša, pozostalí tiež radšej mlčia, lebo nič už nezachránia a lekárov možno budú potrebovať, tento boj je márny.Ojedinele len niečo vyjde na svetlo.
bobor5
23.3.2019 17:48 | |
+23 -20
najlepší trest bude ak další smerák skape tak hanebne ako pošikaný Paška na chodníku v teplákoch..
varujdusu
23.3.2019 17:56 | |
+37 -6
Bobor, nepraj ani ty nikomu nic zle, zlo si cloveka najde samo, ... len aby sa ti to nevratilo
Jani992
24.3.2019 08:22
Príspevky používatela boli zablokované z dôvodu porušenia pravidiel diskusie.
Blaze111111
23.3.2019 17:17 | |
+56 -3
Reagovať
Zial na sk umiera vela ludi v nemocniciach pretoze boli chybne diagnostikovani..alebo bola zanedbana starostlivost..v tomto pripade blizki sa hlasno ozvali do medii..
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Útok v košickej MHD.
VIDEO: Útočník napadol chlapca v autobuse MHD Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Užitočná zábava: Ak by aj váš pes robil toto doma každý deň, nedali by ste ho za nič na svete
Užitočná zábava: Ak by aj váš pes robil toto doma každý deň, nedali by ste ho za nič na svete
Krajina spustila povinné očkovanie.
Na Samoe zabíja epidémia osýpok malé deti: Denne pribúdajú stovky prípadov
Agresívny muž napadol chlapca.
Otrasný útok v košickej MHD: Agresívny muž udieral chlapca päsťou do tváre!
Brankár Tuukka Rask predviedol bravúrny zákrok.
Tuukka Rask predviedol bravúrny zákrok: Bez hokejky, ale s perfektnou lapačkou
Miroslav Noga (58), herec.
Foto
Herec Noga si rodičovstvo užíva plnými dúškami: Na nákupoch s dcérkou Dominikou (5)
Neymar v hľadisku počas finálového turnaja Davis cupu v Madride.
Neymar dráždi trénera i vedenie Paríž SG: Miesto tréningu výlet na tenis
Alena Zsuzsová
Alena Zsuzsová napísala list z basy: Jednu vec chce o sebe utajiť, čo sa jej nepáči v Novom Čase
(ilustračné foto).
Zadržali vysokopostaveného člena Islamského štátu: Organizoval útoky v Rusku a Nemecku
Soňa (18) je z neporiadku na hladine Ružína nešťastná.
Foto
Ochranári a dobrovoľníci takú situáciu ešte nezažili, z pýchy krajiny je nechutné smetisko: Slovenský raj odpadu!
Z tohto sa vám postavia vlasy dupkom: Dieťa riadi motorku, sledujte, čo robí muž sediaci za ním
Z tohto sa vám postavia vlasy dupkom: Dieťa riadi motorku, sledujte, čo robí muž sediaci za ním
Laura Fronková (19) nechápe, čo tabuľkami chcú úradníci povedať.
Košice pokrylo 800 cedúľ s odkazom o zimnej údržbe: Rozzúrení chodci dali jasne najavo, čo si o nich myslia
Martin sa do spoločnej práce s Paulínou nehrnie.
Spevák Madej o spoločných kšeftoch s frajerkou: Úprimná odpoveď, s ktorou sa stotožní väčšina párov