Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
22°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 14:03 | TOP Čas

Diskusia: Zúfalé priznanie Slovenky, ktorá pracuje v obchodnom reťazci: Takto sa k nám správajú zákazníci!

566 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
PeterVlado
16.3.2019 08:19 | |
+19 -9
Reagovať
Ryba s***i od hlavy, primitivny, imbecilny bolsevici vo vedeni statu namiesto terapie ich evidentnych diagnoz denno denne podprahovo travia mysle ludi skriekanim o protislovenskych prostitutkach, ***och a podobne. Bolsevik denno denne vtlka ludom do hlav primitivizmus, aroganciu, agresivitu, bludy o zlych obchodnikoch, zivnostnikoch...Ked ludia vidia premiera krajiny v priamom prenose ziapat primitivne invektivy, podvedome preberaju vzorce jeho spravania, ked ludia dennodenne pocuvaju o tom ako ich zly zly zly obchodniok okrada, zacnu sa k nemu spravat ako ku zlodejovi...
darina25
16.3.2019 09:06 | |
+22 -4
Peter Vlado,veľmi sa mýliš takto sa správajú pre ten vyspelý Kapitalizmus,ktorý robí z ľudí otrokov. Neviem kde pracuješ,ale na tento systém doplácajú najnižšie vrstvy robotníkov a určite za to nemôže bolševici,ale novodobí Kapitalisti,alebo tí čo sa na nich hrajú.
darina25
16.3.2019 09:10 | |
+18 -5
Tak sa mi zdá,že ty budeš jeden z tých "Sušných čo chodia na námestia",aby si ukázal nám ostatným ako sa máme správať. Ja nikdy nemám konflikt s predavačkou,lebo si vážim každú jednu,slušne sa opýtam a vždy mi každá aj slušne odpovie.
PeterVlado
16.3.2019 10:24 | |
+4 -4
kapitalizmus co "robi ludi otrokov je" primarna pricina preco sa niektory jedinci potrebuju chovat ako prasce ? Naco sem tahas nejake blahoviny ? Tou trapnou narazkou na "Sušných čo chodia na námestia" si to zaklincovala a zaradila sa...
derslowake
16.3.2019 08:01 | |
+9 -3
Reagovať
Predavacka pise,caka aj 30 zakaznikov………..za socializmu vam vadilo,ze ste cakali?V UK ak sa predavacka neusmievala,tak ju ani nezobrali do prace……….dnes je uz aj tam taka situacia,ze zoberu aj alkoholika…….
jamur
16.3.2019 08:00 | |
+36 -4
Reagovať
Podľa toho, čo čítam, hlavný problém je, že predavači sú preťažovanî a v strese. Drvivá väčšina ľudí je slušná, exoti medzi zákazníkmi a klientami sa nájdu všade. To, že zákazník očakáva od predavača informácie o tovare, sa mi zdá normálne, aj že sa chce poradiť.
Antiliberalo
16.3.2019 07:59 | |
+63 -5
Reagovať
Nezavidim tymto dievčatam,nemaju to ľahke lebo arogancia a debilita rozmaznanych zakaznikov nema konca!! Okrem toho stres a za tie platy co tam maju,ich obdivujem!! Doporucujem- nedať si brnkať po nose!!!
janulka2008
16.3.2019 07:47 | |
+50 -2
Reagovať
Nie je to sranda.ja som si to skúsila brigádne,tri mesiace v Tescu.na školení nám hovorili,ako sa máme na každého zákazníka usmievať.vydrzalo mi to asi týždeň.
Honzik42
16.3.2019 07:45 | |
+31 -2
Reagovať
je to vidno ako stat si vychoval a vychovava mladu generaciu myslia si ze im patri cely svet kazdeho bi som tam postavil na tyzden aby si to skusil bit predavac a psickari to iste je zoberu psa a idu po obchodaku ako keby si isiel pes nakupovat
jan.cechmeister
16.3.2019 07:40 | |
+27 -2
Reagovať
Drahá Pani. Mal som to štastie vypočuť si nadávky na účte obsluhy. Nehanbím sa povedať, že toho zákazníka som zrušil ako vianočné odmeny. Musím ale povedať že som sa stretol aj s arogantnou obsluhou,vtedy som sa usmial,ospravedlnil za to že ju otravujem a kúpil som si balenú salámu. Ako 17 ročný chalan som pracoval v potravinách a viem si svoje. Je pravda že kto nezvláda svoju prácu, nech zmení zamestnanie, ale nie kvôli zákazníkom,ktorý sa nevedia správať.
papeka
16.3.2019 07:38 | |
+22 -5
Reagovať
Je to velmi smutne ako sa niektory zakaznici spravaju k predavackam aj pokladnikom
jaguar77
16.3.2019 07:17 | |
+32 -54
Reagovať
Ja s tym problem nemam som vzdy ku kazdemu slusny , chapavy a preto dnes volim pani Caputovu . Odporucam vsetkym volit tuto empaticku zenu a nie politikov co kradnu , klamu a este zuria ,ked im novinari na to pridu a zverejnia to . Nech sa paci berte si zo mna priklad a huraááá k urnam .
Anonymný nick
16.3.2019 06:55 | |
+11 -55
Reagovať
Nech ide pri pas do automobilky. Tam staci prist o 8.30 o 9.30 do 11.30 prestavka a o 14 domov. Na ucet pride 1500. Nizke zarobky su vsade, debilov tiez a clanok je nafuknuty (bratranec robi v retazci)
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Ján Richter
Nižší trest za prípravu vraždy: Andruskó chce vypovedať o Jánovi Richterovi a Denise Sakovej Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Mladomanželia
Svadba sa zmenila na katastrofu: Mladomanželia a desiatky hostí skončili v ukrutných bolestiach
Wej Feng-che,
Napätie medzi Taiwanom a Čínou narastá: Odvážne vyhlásenie ministra obrany vzťahy ešte viac vyostrí
Minister
Minister spravodlivosti podal disciplinárne konanie voči Jankovskej a Harabinovi
Muža vypátral
Muž utiekol z miesta, policajný pes ho vypátral: Neuveríte, kde sa skrýval
Belinda Bencicová.
Zoznam je kompletný: Benčičová urobila zo Sereny náhradníčku
Gott poslúchol
Foto
Umelec z Plzne si uctil Karla Gotta, výsledok pripomína... Veď posúďte sami: Ten obraz už z hlavy nevymažete!
Hercova dcéra
Herec Batthyány prezradil veľkú rodinnú novinku: Budem dedko
Podporovatelia
Zakladateľ WikiLeaks sa objavil na pojednávaní: USA žiadajú vydanie Assangea, jeho osud je v rukách súdu
Nečakané prekvapenie na koncerte Tublatanky: Maťo Ďurinda dal mikrofón do rúk niekomu inému
Advokát Marek Para
Obhajca o vznesení obžaloby na Kočnera: Prokurátor ju podal napriek neúplnosti spisu a chybám
Miroslav Stoch
Foto
Stoch vyrazil s partnerkou na nákupy, v Istanbule minuli poriadny balík
Handcuffs
V Číne zadržali vedca z japonskej univerzity: Vážne podozrenie