Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 21. 10.
Uršuľa
12°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 14:03 | TOP Čas

Diskusia: Zúfalé priznanie Slovenky, ktorá pracuje v obchodnom reťazci: Takto sa k nám správajú zákazníci!

566 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
jasneslovo
16.3.2019 10:01 | |
+15 -4
Reagovať
Nestranne. Palica má dva konce...Všetko je to v ľuďoch. Ľudská úcta, spolupatričnosť atd. už dávno ustúpili egoizmu, honbe za mocou, ziskom atd. Len malá pripomienka. Kto zodpovedá za to že cena na pulte sa líši od ceny pri pokladni...atd. atd.
69looser69
16.3.2019 09:49 | |
+67 -3
Reagovať
Vsetci, ktori si v diskusii otieraju svoju hubu o predavacky sa presne nasli v tom o com pisala. Namiesto toho aby sa zamysleli nad sebou co som to za cloveka zasa len arogantne utocia. Predavcka si zasluzi presne taku uctu ako kazdy clovek a nazory mala sa lepsie ucit mozu vyliezt len z primitivnej hlavy... Vsetci nemozu a nechcu byt prezidenti, biznismani, vedci atd. Ona len napisala ako sa niektori ludia k inym spravaju, ako take hoviadka.
hafter
16.3.2019 09:48 | |
+10 -25
Reagovať
vezena pani, ako sa do hory vola.... minule som mal taky incident s veducou predajne lidla na juhu sk, ze ludia ostali v soku, co ta dovolovala. ta by zasluzila taku poriadnu facku, ze aj tam by zazvonila, kde teraz len zaklady kopu!
zenysubohyne
16.3.2019 11:24 | |
+12 -8
Hráš sa tu na úžasného a myslíš na fyzický útok na ženu. Ty budeš isto silný charakter.
s.mx
16.3.2019 11:30 | |
+2 -9
A čo ked je to na ženu?
zenysubohyne
16.3.2019 11:47 | |
+10 -1
Pre primitivov ako ste vy dvaja, je to nič.
hafter
16.3.2019 12:48 | |
+1 -2
zeny.... a tebe asi neide citanie.
zvedavy32
16.3.2019 09:24 | |
+44 -2
Reagovať
je to vec kultúry...cez predajňu prejde 100 zákazníkov a všetko je v pohode. A príde jeden hulvát a dokáže pokaziť deň predavačkám aj ostatným spolunakupujúcim....netreba chodiť ďaleko. Aj tu sa vždy nájdu "supermani" čo nevedia čo so sebou a myslia si, že môžu všetko....
Vastervik
16.3.2019 09:22 | |
+31 -51
Reagovať
Keď obchod otvára o 8:00 tak o 8:00 má byť všetko na svojom mieste vrátane predavačiek. Keď obchod zatvára o 20:00 tak 19:55 by mal byť zákazník normálne obslúžený. To je princíp poskytovania kvalitnej služby a že si hodinu pred otvorením ako i hodinu po zatvorením robia predavačky svoje pracovné povinnosti je problém ich a zamestnávateľa.
zvedavy32
16.3.2019 09:29 | |
+75 -6
je to pravda, ale predavačky by mali mať mať na prípravu dostatok času, ktorý je zaplatený...A ruku na srdce. Ktorý z nás,robí presne do tretej, keď mu zmena končí o tretej...Moja celoživotná skúsenosť je, že keď "padla" je už všetko povypínané, spratané a odchod cez vrátnicu je 15.02... pre slušného človeka by mala platiť zásada, že nikdy nerob inému to, čo nechceš, aby sa robilo tebe...Sme kritickí, ale len vtedy, keď sa to netýka nás samých...
zvedavy32
16.3.2019 09:34 | |
+62 -7
Skúste ísť k lekárovi, na mestský úrad, do banky, do sociálnej poisťovne alebo na hocijaký iný úrad 5 minút pred skončením pracovnej doby...
miku20
16.3.2019 10:44 | |
+35 -6
som za to aby 20 minút pred zatvorením už zákazníci nevstupovali do predajne- treba predsa obslúžiť tých čo už tam sú a uzavrieť kasu, odovzdať tržbu a pokladníčka má má tiež svoju pracovnú dobu ked o 20.00 tak o 20,00 padla - odchádza do šatne.... kto z vás zostáva v práci dlhšie len tak z rozmaru,z lásky k zákazníkom alebo majiteľom podniku ??? a to už nehovorím o tých mizerných platoch...
Feroo338-1
16.3.2019 09:22 | |
+44 -0
Reagovať
Tiez si vsimam, ze najviac arogantne ku predavackam su rozne nahle zbohatlicke "urozene damy", ktore maju silnu potrebu prezentovat svoju nadradenost. Osobne som sa nikdy nepovysoval nad predavackou a vzdy sa dalo s nimi slusne komunikovat. Sice obcas som natrafil aj na par vynimiek, ale to vzdy boli len mlade este nevyzrete a povysene brigadnicky ktore v tom obchode ani nevydrzali dlho.
amazing.girl
16.3.2019 09:27 | |
+11 -3
Ja som si nikdy nevsimla ze by sa niekto takto vyvisoval v obchode. Raz na stk neprijemne hucal jeden mlady na tu neborku staru pani za okienkom, bolo tam okrem mna este asi 5 zakaznikov muzov a nikto sa jej nezastal, kazdy sa tvaril ze tam nie je :(
blbey.honza
16.3.2019 09:14 | |
+32 -4
Reagovať
Ľudia len žerete a žerete a priberáte a nehýbete sa .Obchody stále plné ako pred vypuknutím vojny . Robte niečo hýbte sa ale nie po obchodoch .Tie predavačky ľutujem.
jan.cechmeister
16.3.2019 09:09 | |
+33 -6
Reagovať
Toto, kto napísal "mala si sa lepšie učiť" by mali zablokovať, vystopovať a zakázať prístup k všetkým príspevkov. Pravdepodobne je to jeden z nich;arogancia a debilita je jeho každodenný koníček.
amazing.girl
16.3.2019 09:23 | |
+6 -26
Asi si sa v tom osobne nasiel :)) co je nepravdy na tom, ze sa trebalo lepsie ucit?
Millas
16.3.2019 09:48 | |
+21 -1
girl..no asi to,že poznám dosť vysokoškolákov ktorí sú za pásom..lebo na úradoch ich netreba,majú plný stav. :)
cmuky3
16.3.2019 08:46 | |
+21 -63
Reagovať
Ked je obchod otvoreny do 20,tak aj 10 min.pred zaverecnou by mal zakaznik dostat svoj syr aj ked ty uz mas vycisteny stroj mila predavacka.
PeterVlado
16.3.2019 08:53 | |
+49 -5
Aj ty sa vo svojom zamestnani riadis tymto kodexom ?
Honzik42
16.3.2019 08:55 | |
+32 -7
cmuky3 a predavacky niesu u teba ludia zato ze ti si zmyslis 10 min pred zatorenim si ist nakupit ze oni nemusia dom dal bi som ta tam na tyzden aby si vedela co to obnasa ze oni si musia urobit kasu to uz nevidis to mas dalsiu pol hodinu naviac a zadarmo
Vastervik
16.3.2019 09:12 | |
+14 -33
Tiež som názoru že ak je otvorené do 20:00 tak 19:55 by som mal byť normálne obslúžený.
zenysubohyne
16.3.2019 11:30 | |
+14 -6
Neutocte na cmuky3, nevie nič o povolaní ,, predavačka,,. Pravdepodobne je povolaním ,, manželka,,, vozí sa na veľkom SUV, ktoré si poctivo odpracovala v posteli u nejakeho DPH-ačkara.
jamur
16.3.2019 12:23 | |
+8 -3
Cmuky má pravdu. Nikto nechodí na poslednú chvíľu naschvál. Stáva sa, že nestíhame.
brit30
16.3.2019 08:37 | |
+11 -15
Reagovať
Progresívni demokrati dovezú predavačky z afriky,tak ako je po celej vyspelej demokratickej európe amerike,,a už nebude musieť krájať syr zúfalá slovenka,,
PeterVlado
16.3.2019 08:54 | |
+11 -2
Haloperidol...vyskusaj, mozno ti to pomoze...
brit30
16.3.2019 09:00 | |
+9 -3
Prečo skúšať?veď vidím kto mi vykladá dokladá nakladá v tom vyspelom demokratickom slobodnom svete,,choď sa popozerať keď neveríš
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Peter Pellegrini
Komentár Ľubomíra Jaška: Pellegrini na stope gangu Aktuality.sk
požiar
Hasiči zasahujú na skládke v Trnave: S ohňom bojujú desiatky hasičov
Chlpáč je
Štvornohý futbalista to nezvládol: Komický pád baví internet
David Lindtner
Porušil etické princípy priamo zakotvené v zákone: Sudcovia ho vyzývajú na odstúpenie z funkcie
Pospíšila súper
Bitka v AHL nedopadla pre Slováka dobre: Pospíšila súper nemilosrdne knokautoval
Roztržka medzi
Odveké derby sa vrátilo do Bratislavy: Haščákov nájazd zaistil víťazstvo Košíc
Radosť Parmy
Kucka spustil demontáž Janova: Bývalý klub načal presným zásahom
Amy Nicole
Agresívna nahá žena chcela od svojho priateľa orálny sex: Sadla si mu na tvár a... Hrôza!
Nitra si prišla
Bučekov návrat pokropil Nitru živou vodou: Budapešť zmietli z ľadu riadnym debaklom
Tréneri Solskjaer
Víťazná séria končí: Liverpool stratil na Old Trafforde prvé body
Tragická nehoda
Nešťastie na železničnej trati v Čechách: Osobný vlak zrazil a usmrtil človeka
Speváckych
Dovolenka Karla Gotta a Michala Davida sa zmenila na boj o prežitie: Prišlo tsunami, nebolo čo jesť!
Tvrdia, že im to
Foto
Muž sa zamiloval do manželkinej kamarátky: Neuveriteľné, ako trojica žije teraz