Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 17. 9.
Olympia
18°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 08:18 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Bašternák je právoplatne odsúdený, no za mrežami ešte nesedí: Požiada o mesačný odklad?

55 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Makulienka222
15.3.2019 08:49 | |
+23 -1
Reagovať
Ajajajaj diera v zakone! A velkorysa...Basternak uz startuje smerom Belize. Takato naivita v nasej justicii sa nevyplaca. Pomaly zdrhnu vsetci zlocinci. Aj okolo Mela bolo husto,kauzy, clanky...a co? Bublina splasla, vsetci na neho seru a on si uziva tropy.Hnus tento system....
Jedon
15.3.2019 08:47 | |
+23 -1
Reagovať
Bašti si už zariaduje vilu nikde v krajine s ktorou nemáme žiadne diplomatické kontakty..odklad isto potrebuje!dajte mu ho!ujo sudca, ved si povedz cez prostredníka presnú sumu,však to nerobíš prvý krát!...
AAPINO
15.3.2019 08:49 | |
+9 -2
aj Bakimi Sadikimu je dobre v Albánsku, keď v Hondurase prihára
Makulienka222
15.3.2019 08:52 | |
+14 -1
Moja rec👍...vraj mesacna lehota, nech si zariadi nalezitosti? To co je za naivita? Nemame dost prikladov, preslapov?! Mal byt zaisteny okamzite po vyneseni rozsudku.
AAPINO
15.3.2019 08:42 | |
+21 -3
Reagovať
keď človek sratí kontrolu nad riadením vozidla a nedajbože niekomu ublíži, hoci by radšej ublížil sebe ako druhým, dostane rovnakú basu ako tento superťažký zločinec....a koľko zločincov je napojených na tohto jedného, ani nespomínam, lebo by to bol skoro nekonečný seriál...tento štát je rusokomunistický grc len na pranie konvertibilného rubľa zarobeného vlastnou hlavou a pašovaním drog
Scarlet
15.3.2019 08:42 | |
+14 -1
Reagovať
možno už sedí v lietadle smer Belize
Levandula21
15.3.2019 08:34 | |
+30 -2
Reagovať
A aky majetok mu chcu zhabat, ked ma vsetko uz davno upratane. Da si odklad, potom na chvilu si pojde oddychnut, ved ma minimalny stupen strazenia a ani sa nenazdame a na Vianoce bude doma. Spravodlivost ako sa patri na tento stat.
AAPINO
15.3.2019 08:37 | |
+8 -6
ruský model demokracie...
paslakone
15.3.2019 08:33 | |
+31 -2
Reagovať
dali mu cas, aby sa zdekoval
AAPINO
15.3.2019 08:36 | |
+16 -17
počasie napovedá, že najlepšia vychádzka bude zajtra do príslušnej volebnej miestnosti a tam voliť krásnu a múdru pani prezidentku
anapalek
15.3.2019 08:29 | |
+41 -3
Reagovať
to len ludom zakryli oci,ze aha odsudili sme ho, pritom mu dovolili prepisat majetky na rodinu,nikdy tu nebude spravodlivost
AAPINO
15.3.2019 08:32 | |
+23 -4
volá sa to harabinizácia súdov...
Scarlet
15.3.2019 08:44 | |
+15 -1
za toľké prachy a majetky čo ma tento zlodej by som si šla sadnúť aj ja lebo za 5 rokov čo dostal by som na to nezarobila.
AAPINO
15.3.2019 08:28 | |
+17 -4
Reagovať
ďalší Haražidov klon...koľko ich je nacicaných na ekonomické úspechy milovanej vlády milovaného Ryšavca Bradavičnatého? však bez neho by hladom a zimou podochli...
Creizi
+21 -3
Reagovať
Možno si ešte odskočí do Pacifiku zaklincovať bankové účty a vybrať vreckové na 2 roky basy.
3470
+22 -1
Reagovať
Ešte že máme neplatné súdnictvo! Paštrnák zmení adresu a krásne si dožije na pláži voláte v JAR!
3470
15.3.2019 08:29 | |
+6 -1
Neuplatne
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Vláda nemá väčšinu v parlamente. Matovič chce pakt s SMK (podcast) Aktuality.sk
(ilustračné foto).
Tribunál v Haagu obvinil muža z terorizmu a vraždy: Na svedomí má smrť premiéra
Taiwan and China
Taiwan prestala uznávať ďalšia krajina: Čína má z toho obrovskú radosť
Útok neprežili
Odvolanie rozhovorov s Talibanom má dohru: V Afganistane zomrel americký vojak
Do Biarritzu
Trump čaká na definitívne dôkazy o útoku dronmi v Saudskej Arábii: Nechcem vojnu, ale na odvetu sme pripravení
Britský premiér
Johnson po stretnutí s Junckerom: Európska únia má už plné zuby brexitu
K útokom sa
Foto
Vojenská koalícia Saudskej Arábie: Drony použité pri útoku pochádzali z Iránu
Bieloruský
Ruský denník Kommersant: Bielorusko a Rusko vytvoria v roku 2022 de facto konfederáciu
Mužovi museli
Foto
Muž iba zázrakom prežil tragickú autonehodu, to najhoršie prišlo potom: Zdrvujúca správa!
Spevák Rod Stewart
Britský spevák Rod Stewart po 2 rokoch vyšiel s pravdou von: Rakovina prostaty!
K soche maršála
Muž v Prahe sa pripútal k soche sovietskeho veliteľa: Policajti ho skontrolovali a odišli
Hlavybôľ má najmä
Foto
Obrovská dráma v živote majstra sveta v džude: Iránec sa bojí ísť domov!
Vodca Islamského
Vodca Islamského štátu po 5 mesiacoch opäť prehovoril: Hrozivé slová o útokoch!