Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 13. 11.
Stanislav
6°C  Oblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 06:21 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Nový Zéland v slzách: Po streľbe v mešitách až 49 mŕtvych, muž šialený útok nakrúcal!

235 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
canaky
15.3.2019 08:43 | |
+2 -12
Reagovať
to sa nerobí, to nerobia ani zvieratá ale dementi a nemôžme sa stavať na takú stranu ako sú teroristi, ale zakážme vstup do krajiny ľuďom, ktorí sú známi podobným zmýšľaním a keď sa naučia kultúre, tak môžu medzi nás prísť.
Anonymný nick
15.3.2019 08:45 | |
+31 -4
Nebuď naivný. Moslim sa nikdy neprispôsobí. Žije podľa jeho špinavej chorej knihy ktorá mu prikazuje zabíjať
vajdavladimir
15.3.2019 08:39 | |
+40 -2
Reagovať
Oko za oko, zub za zub. Čo čakali, keď ty moslimské národy už vyvraždili len v Európe cez 400 ľudí zákerným spôsobom. Není som zástancom násilia, ale čo je veľa to je moc a čo sa stalo na Novom Zélande má ani troška netrápi.
Nikol15219982
15.3.2019 09:05 | |
+3 -19
A koľko ľudí zavraždili Francúzi, kresťanský národ, v Arabských krajinách?
vajdavladimir
15.3.2019 09:15 | |
+12 -2
Tu nejde momentálne o kresťanstvo, ale iba o čistý teror voči nevinným ľuďom. To čo bolo v minulosti bolo, ale treba pozerať do predu a vraždy, bomby do toho nepatria. A nemám správy, že by kresťania momentálne vraždili za svoju vieru.
balaton24
15.3.2019 08:38 | |
+43 -2
Reagovať
okusili vlastnu medicinku..
Viladi256
15.3.2019 08:43 | |
+20 -1
pravdepodobne sa nám pomstia. Islam je zákerné náboženstvo a odplata príde čoskoro.
vajdavladimir
15.3.2019 08:46 | |
+31 -1
Všetkých moslimov pozbierať a poslať odkiaľ prišli a tam sa môžu pozabíjať navzájom. Čo sa seru po celom svete, keď majú svoje krásne krajiny. Keby bolí normálni mohli žiť v pokoji, ale ony nie sú v poriadku.
pa224
15.3.2019 08:59 | |
+4 -3
Viladi - takmer kazde nabozenstvo je zakerne. Islam, ci krestania. Vid. "ako za oko"...
Nikol15219982
15.3.2019 08:36 | |
+7 -37
Reagovať
Takže pre ľudí čo píšu, že si to tí ľudia zaslúžili. Vy ste poznali tých ľudí, ktorí boli dnes takto chladnokrvne zavraždení? Stavím sa že nie. Určite ste nepoznali ani jedného z nich, však ani ja som ani jedného z nich nepoznala, takže si nedovolím tvrdiť či si to zaslúžili alebo nie. No mali by ste si uvedomiť, že na začiatku celej migračnej krízy a všetkých tých teroristických útokov čo sa stali v Európe, boli práve kresťania. Kresťania, ktorí už XY krát v histórii poslali svoje vojská, kresťanské vojská, vraždiť do Arabských krajín. To kresťania vyprovokovali celú nevraživosť medzi moslimami a kresťanmi. Samozrejme že chápem, že fanatici sa nájdu všade, v každom náboženstve, rase a národe a tak sa nedá na základe pár jedincov a udalostí odsúdiť celý národ. No kresťania a kresťanská cirkev veľmi radi odsudzujú národy, rasy a náboženstvá, ktoré sa im nepáčia, čiže všetky ktoré nevyznávajú kresťanského boha. Kresťania veľmi radi ukazujú na činy a hriechy iných. V prvom rade by sa sami kresťania mali najprv pozrieť na to čo po celom svete napáchali kresťania a kresťanské náboženstvo, a až potom by mali ukazovať na iných. Len to by si to potom nemohli dovoliť, lebo by zistili že to kresťania napáchali najviac zla.
sinistro
15.3.2019 08:38 | |
+35 -6
daj si handru na hlavu a sup za sporak!
Anonymný nick
15.3.2019 08:41 | |
+21 -7
Čo to tu splietaš? Každý moslim si zaslúži smrť! Všetci sú rovnakí - vymetené hlavy. Vidno že si živého moslima ešte nevidela. Je to ľudský odpad. Ver mi. Nikdy nič dobrého nikam nepriniesli. Len teror a smrť
Nikol15219982
15.3.2019 08:45 | |
+4 -20
motoparik: A kresťania čo doniesli? Objavila si Amerika a čo spravili kresťania? Najprv poslali kresťanské armády a potom misionárov. Ani sa netreba čudovať, že kresťanský misionári presvedčili desiatky tisíc pôvodných obyvateľov Strednej a Južnej Ameriky aby sa stali Kresťanmi, keď predtým kresťanské armády povraždili státisíce až milióny.
DebiI
15.3.2019 08:49 | |
+25 -4
Nikolka, zájdi za ujom Mariánom a ten ti vysvetlí tie tvoje fantasmagórie! Začnem ja! A tí prašiví moslimovia poznali tých ľudí, ktorím podložili bomby, postrieľali, hlavy odrezali, zakopali a k hlavám výbušninu priložili, v klietkách topili, ohňom za živa pálili? Nuž, keď ty si netrúfaš to povedať, tak ja to poviem, ba priam zarevem: ZASLÚŽILI SI TO PRÁVE ONI!!! A neplač tu vo falošnej ľútosti, pretože keď najbližšie do Banskej Bystrice zavíta jeden vysoko erudovaný nukleárny inžinier od rovníka a priamo na poludnie ti odzadu vyhrnie minisukničku a svoj nadržaný bimbas ufúľaný z neznámeho počtu kozích vulvičiek ti zarazí až po hlasivky, tak potom sa zaručene prebudíš z tej svojej moslimotolerancie a moslimoústretovosti...
Nikol15219982
15.3.2019 08:52 | |
+7 -20
Debil: Ty si proste Debil. Na teba sa neoplatí reagovať.
sinistro
15.3.2019 08:54 | |
+22 -4
zalez za sporak nikol, tam je tvoje miesto podla nohameda!
DebiI
15.3.2019 08:59 | |
+21 -2
Aha, takže namiesto faktov a argumentov máš iba invektívy! To som predvídal a tak ti nebudem oplácať rovnakou mincou, lebo mi za to nestojíš! Radšej sa vyber do Stockholmu, či Malmő a presvedčíš na na vlastnej dierke...
andronicvs
15.3.2019 08:33 | |
+42 -1
Reagovať
Kto seje vietor, zožne búrku. Toto je len začiatok žatvy.
Hjurem
15.3.2019 08:31 | |
+44 -2
Reagovať
Novy Zeland v slzach? Po tomto? No to si nie som celkom ista.
samneill
15.3.2019 10:20 | |
+13 -1
Novy Zeland je na chvilu stastny po dlhom case.
slade6169
15.3.2019 08:30 | |
+22 -3
Reagovať
Len 40?
DebiI
15.3.2019 09:01 | |
+8 -2
Chýbal im výcvik a inštruktori z CIA...
Lignum
15.3.2019 08:26 | |
+24 -1
Reagovať
...myslím si , že viera má silnejšie city a emócie ako sú city a emócie k vlastnej národnosti. Preto keď príde na cudzie územie menšina s vlastným náboženstvom a začne expandovať , väčšina sa cíti ohrozená. Potom dochádza k takýmto stretom. Je aj chybou vlád že v mene demokracie dovoľujú aby vo vlastnom - domácom národe vznikala neistota , strach a následne prejavy odporu. Že viera expanduje - nie je nič nové - presne takto sa kresťania správali v pätnástom storočí v Amerike, Afrike a na Strednom Východe......
Lignum
15.3.2019 08:30 | |
+5 -3
...mnohých napadne - "ale slováci pri tom neboli ! " .....neboli, ale vždy sa s niekym viezli.....
DebiI
15.3.2019 08:22 | |
+44 -6
Reagovať
Teraz ich máme ľutovať? Nie som rasista, ani xenofób, dokonca neschvaľujem tento čin, ale jedno poviem bez kúska hanby a empatie: Dostali len to, o čo si koledovali! Aspoň raz okúsili vlastnú medecínu, ktorú s veľkou radosťou a vervou nám ordinujú!!! A na s kakáčikom rozmdrané slniečka iba toľko: Koľkože to ľútosti prejavili radikálny islamisti, keď podkladali bomby do našich obchodných centier, autobusov, vlakov, metier a lietadiel? Koľko buzerácie bezpečnostných zložiek musíme strpieť, keď niekam cestujeme len preto, že práve krvilačné islamské beštie dokážu vyrobiť výbušninu, či otravné látky aj z čírej tekutiny a väčšiehno množstva prášku, či krému? Vôbec ich neľutujem, dokonca prehlasujem, že ten počet obetí na Novom Zélande je nič oproti obetiam z našich obchodných centier, autobusov, vlakov, metra, či lietadiel!
DebiI
15.3.2019 08:26 | |
+30 -2
...ospravedlňujem sa obetiam, ktorím podrezali krk a s odrezanou hlavou poskakovali ako primitívy okolo ohňa!, že som na ne zabudol!
Anonymný nick
15.3.2019 08:16 | |
+42 -9
Reagovať
Nemám rada násilie, ale toto schvaľujem. Jedine takto sa s nimi dá. Pretože oni nerozumejú niečomu inému len hrubej sile. To čo robí moslimská čvarga po celom svete už nieje normálne. To niesú ľudia. A dúfam že toto je len začiatok
SLIMBOYFAT
15.3.2019 08:19 | |
+3 -25
Padame na ich uroven.
DebiI
15.3.2019 08:24 | |
+25 -3
Síce Ježiš Kristut ná učil, že keď mi niekto dá facku, tak mu mám nastaviť druhé líce, lenže situácia je taká, že oni nám nefackujú iba jedno, ale oba naraz a keď ty máš viac líc, tak ich im kľudne nastav! Ja zatiaľ budem so zadosťučinením »padať na ich úroveň«! Aj svätá kniha hovorí: Oko za oko, zub za zub!
SLIMBOYFAT
15.3.2019 08:44 | |
+2 -17
Strelba do neozbrojenych a nevinnych ludi nie je "oko za oko, zub za zub".
DebiI
15.3.2019 08:53 | |
+20 -2
Ani vloženie výbušniny do batožiny v lietadle komerčného letu! Rovnako ako vagón metra v ktorom sa nevezú vojaci ale rovnako nevinný ľudia, či autobus mestskej hromadnej dopravy neslúži pre armádne účely!!! Takže asi tak, chudáčik úbožiačik z kaviarničky! Rovnako ani obslužný personál vo fabrike nie je vojenská jednotka!
SLIMBOYFAT
15.3.2019 09:01 | |
+1 -6
Ved prave. Pokial odsudzujes islamsky trerorizmus, mal by si odsudzovat aj ten "krestansky", pretoze ich obete nemaju nic spolocne s povodnou provokaciou.
DebiI
15.3.2019 09:05 | |
+9 -0
Vidno, že si mladý a neskúsený! Pretože ja neodsudzujem len islamsky terorizmus! Nuž a tí, ktorí poznajú moje príspevky ti to môžu dosvedčiť, že rovnako aktívne vystupujem aj proti vypaseným bravom v sutanách a reverendách! Dokonca im nepoviem inak ako pedofilný buzreanti! Veľmi dobre viem, ako si počínali tie katolícke kuvry vo Svätej zemi! Čo robili a čo stvárali! Takže ma nenúť do merania si cicíkov, lebo ma nepoznáš...
SLIMBOYFAT
15.3.2019 09:16 | |
+1 -9
Preco potom TENTO terorizmus oslavujes? Nie si nahodou Debil?
DebiI
15.3.2019 13:30 | |
+1 -0
Druhá Nikolka! Minie argumennty siaha po invektívach! Ja tento čin neoslavujem, ja len som vyjadril svoj názor, že napriek nezmyselnosti tohto počinu mám pochopenie pre príčinu! A to je kurevský rozdiel! To ty si zamieňaš dojmy s pojmami a demagógiu za ideológiu! Najprv si ujasni pojmy, sprav si prehľad udalostí a hlavne súvislostí a potom pochopíš, že náprava sa dá dosiahnúť nie dehonestáciou a invektívami, ale úplne niečím iným!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň Podcasty Prémiové čítanie Šport Obchod TV Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Kočnerova Threema: Ján Kuciak mal pravdu. Za Technopolom je Kočner, usvedčili ho správy Aktuality.sk
Cestujúci musí
Slovenský unikát: Prvé mesto bude mať MHD zadarmo
Jozef (75) si
Jozef si s Novým Časom trhol týždenný pobyt v Tatrách za 2 000 €: Narodeninový relax doprajem manželke a vnúčatám
Jeanine Áňezová
Foto
Áňezová je novou prezidentkou Bolívie: Morales tento krok označil za štátny prevrat
Kardinál George
Kardinál George Pell podal odvolanie: Posledná možnosť na očistenie svojho mena
Turecká novinárka
Tureckých novinárov prepustili na slobodu: Po ôsmich dňoch nastal zvrat
Men's shoes on
Foto
Za dizajnérsky prešľap pýtali 605€: Desivé topánky sa okamžite stali terčom vtipov
Bývalý americký
Exprezident Carter má po zákroku: Lekári mu odporučili, aby zostal na pozorovaní
Demonštrant
EÚ má toho už dosť: Demonštrantov a políciu v Hongkongu vyzýva na zdržanlivosť
Od začiatku roku
Bosnianska polícia je v koncoch a situácia je vážna: Tlak migrantov je príliš silný
Americký
Spŕška kritiky z úst Donalda Trumpa: O obchodnej politike EÚ si myslí svoje
Kráľovský pár
Tak toto tu ešte nebolo: Španielsky kráľ Filip VI. začal historickú návštevu Kuby
Prezidenti
Putin nevylúčil stretnutie so Zelenským v Kazachstane, má len jednu podmienku