Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
piatok 23. 8.
Filip
28°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2019, 06:21 | Správy | Zahraničné správy

Diskusia: Nový Zéland v slzách: Po streľbe v mešitách až 49 mŕtvych, muž šialený útok nakrúcal!

235 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Qazqaz
18.3.2019 22:07 | |
+0 -0
Reagovať
To bol sku...ny SRB..v aute mu hrala ta ich smradlava trumpetova odrhovačka...k...vy SRBSKE..Majku pič.ku
Vigilante2018
18.3.2019 12:08 | |
+5 -1
Reagovať
Som si isty ze vacsina tych odpalenych muslimov sa uricte tesila z 9.11. Pulse, Nice a dalsich utokov v mene "religion of peace " Neschvalujem co ten chlapik urobil ale koledovali si o to. A skor ci neskor to dospeje k tomu kto z koho. Ochutnali vlastnu medicinu tot vse.
vanns
15.3.2019 19:23 | |
+0 -4
Reagovať
Prečo si vybrali práve Nový Zéland? Predpokladali nižšiu mieru ostražitosti zo strany policajtov? Na rozdiel od moslimských teroristov títo všetci prežili a polícia od nich získa ďalšie informácie.
Lucy83
15.3.2019 19:13 | |
+12 -21
Reagovať
Normálne ma to potešilo.... Aspoň trochu satisfakcie za to čo robia oni po celom svete... Hehe... Aspoň teraz vidia aké to je :)))
Politrauma72
15.3.2019 19:11 | |
+16 -14
Reagovať
Preco extremista?podla vasej logiky bol psychicky naruseny,slusny,zdravil susedov,takto oznacujete predsa vrazdiacich muslimov,ked je biely tak je extremista zrazu.A nezabudnut nasvietit Eifellovku,, all for Mekka,,.Nuz ako sa do hory vola,tak sa z lesa ozyva.
Politrauma72
15.3.2019 20:04 | |
+9 -9
liberalne hlavy,miesto minuskovania koberce pod pazuchu ,pochodom do Mekky,klaknut a modlit sa za obete.😚
666444
15.3.2019 19:04 | |
+17 -12
Reagovať
Normálne, po tom čo robia oni a koľko už vyvraždili nevinnych civilistov to bolo len otázkou času.
tomanides
15.3.2019 18:32 | |
+7 -6
Reagovať
Ludia su premnozeni , taketo veci budu v buducnosti na dennom poriadku
meandrosss
15.3.2019 17:07 | |
+23 -17
Reagovať
Chori ludia-vsetci extremisti, bigosi, primitivi-z akehokolvek nabozenstva, viery; nenavistnici pre svoju obmedzenost, tupost-uboziaci, ktori len nenavidia-pre vsetko! Neznasam kazdeho, kto utoci na ineho pre inu farbu pleti, narodnost, etnikum, atd. Citala som par prispevkov-prosim vas, niektori, nehovorte, ze ste krestania, ale povedzte, ze ste hyeny, ludske pigs. Pre kretena zahynuli nevinni ludia.
Lucy83
15.3.2019 19:24 | |
+10 -20
Čo tu vyplakávaš ty pi.ča spr.ostá je.b.nutá slniečkárska, choď plakať pred ich smraľavú mešitu...
meandrosss
15.3.2019 19:30 | |
+15 -7
Chudera si, Lucy, este povedz, ze katolicka a "Na straz!", Ty, fasisticky plankton!
meandrosss
15.3.2019 19:32 | |
+15 -3
Boha! Modli sa, ze nie dom Tvoja mater, lebo by som po 2.dnoch bola prepustena za dcerovrazdu, Ty, nazziodpad!
Lucy83
15.3.2019 19:38 | |
+5 -13
Ty svi.ňa slniečkárska, ty by si svoju mater mala do za.dku nakopať za to akú zrúdu z teba vychovala.. Ty troska
meandrosss
15.3.2019 19:46 | |
+9 -5
"Nestepuj" tu, Ty, chora, nevychovana a sprosta baganciarka, smr*ad*lava kotkebovka! Zakez, Ty, nevzdelane nikto!
Lucy83
15.3.2019 19:59 | |
+5 -8
Je.bnutá sfetovaná slniečkárska cham.raď meandrosss tu bude poučovať.. Skap už
Krassus
15.3.2019 14:21 | |
+20 -17
Reagovať
Svoj názor som už prezentoval nižšie. Iba doplním, že riadená globalizácia a multikulti doviedli svet do chaosu. Keď k tomu pripočítame liberalizáciu názorov, tak situácia vo svete je bez ladu a skladu. Nekompetentní politici, ktorí sú na čele vlád a organizácií ako OSN či EU doviedli svet do tohto marazmu, aj za pomoci médií citovo zneužili a vydierajú jednotlivé národy. Nechutná gender politika, neustále zneužívanie pojmov ako ľudské práva a demokracia, to sú známky slabosti a slabej fundovanosti dnešných politikov, ktorí sa snažia ísť cestou najľahšieho odporu. Názor ako "prúd nelegálov oslabol a tak oslabol aj problém" , to je hrubé klamstvo, ktoré sa presadzuje dnes v politike EU. Preto je potrebné ísť k voľbám a vyjadriť sa, nie len k týmto problémom.
samanthaa753
15.3.2019 13:39 | |
+31 -28
Reagovať
Samozrejme Slováci sa zase ukázali. Čítam diskusie v zahraničných článkoch a tam sa nikto neteší, nevysmieva. Tovlen Slováci su plní nenávisti. V prvom rade to boli ľudia - Niekto tam stratil otca, manžela, syna, brata..... a je jedno ci su to moslimovia, kresťania, budhisti ci ateisti. Co sa stalo je hrozne a nemalo by sa to vo svete diať ! Nech odpočívajú v pokoji.
Anonymný nick
15.3.2019 13:55 | |
+31 -24
Ako môžeš ľutovať niekoho kto ťa nenávidí? Oni svoju nenávisť otvorene propagujú. Nenávidia všetkých a všetko, ľudí, zvieratá.... Čím menej je týchto degenerátov na svete tým lepšie. To niesú ľudia. Pretože človek má slobodnú vôľu. Lenže moslim je len otrok, otrok výmyslov pedofilného vr.aha mohameda. Lenže vám slepým dobroserom sa to nedá vysvetliť. Keď ich tak obhajuje školy, daj aspoň jeden príklad čo dobré moslimskí imigranti urobili. Kdekoľvek na svete. NIKDY NIČ !
zdenkabielikova
15.3.2019 16:12 | |
+5 -16
"tam sa nikto neteší, nevysmieva " - oni sa už ani nesmejú , ani neplačú, moja milá. Oni už len žijú.
samanthaa753
16.3.2019 11:33 | |
+6 -4
Čítala si korán ked vies co vyznávajú a co nenávidia ? Ja som Korán čítala a na vlastne oči som prečítala - KTO ZABIJE CO LEN 1 CLOVEKA, JE TO AKOBY ZABIL CELÉ ĽUDSTVO ! Korán vraždy odsudzuje! Neporovnávaj bežného moslima s extrémistom !!!!!
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Robert Fico
Ako Fico, Kaliňák a Gašpar používali Kočnera proti novinárom (podcast) Aktuality.sk
Alarmujúce zábery
Bude s požiarom v Amazónii bojovať armáda? Prezident po vlne kritiky zvažuje rázny krok
Na snímke
Gelle si dal na MS krásny darček k narodeninám: Po hnusnom roku som naozaj šťastný
Emmanuel Macron
Macron si šplhol návrhmi o jadrovej dohode: Pomôže vyriešiť veľkú krízu?
Dávid nafotil
Foto
Dávid prichytil známeho otca s dcérou na obede: Naoko nenápadná dvojica, no hneď ho zarazil ten detail!
Sochu
Rusko protestuje proti vandalizmu v Česku: Je to barbarský čin a urážka, odkazujú
Carlos Vela
Nádherný presný zásah v MLS: Pozrite sa, čo spravil Carlos Vela s protihráčmi
Amanda Jo Jones
Foto
Amandu ako bábätko odhodili do smetiaka: Po 37 rokoch sa rozhodla urobiť niečo neskutočné
Premiér Peter
Pellegrini sa vyjadril k zaistenému mobilu tajomníčky Jankovskej: Jeho konanie bude rýchle a jasné
V areáli lodenice
V tele lekára objavili stopu radiácie: Pomáhal pri záchrane obetí záhadného výbuchu v Rusku
(ilustračné foto).
Mimoriadna kontrola českých veterinárov: V bio vajíčkach našli 45 rokov zakázanú látku
Šmahelova dcérka
Šmahel opísal, čo sa dialo v nemocnici po predčasnom narodení dcérky: Odkaz ostatným rodičom
Španielsky
Fernando Torres odohral posledný súťažný zápas: Prítomní Iniesta i Villa