Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 23. 10.
Alojzia
23°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.03.2019, 15:00 | Tip od Vás | Kuriozity

Diskusia: Študentka našla v bratislavskom autobuse obálku s peniazmi: To, čo sa s ňou rozhodla urobiť, mnohých zarazí!

113 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
Sonula2712
14.3.2019 06:35 | |
+22 -31
Reagovať
Peniaze by som si nechala.Lebo kto si nedáva pozor na peniaze a to ešte keď ich má pri sebe veľa si ich nezaslúži,lebo ich má asi dosť.A keď boli v obálke tak to boli peniaze špinavé,od niekoho ich dostal,alebo niekomu ich ako úplatok chcel dať.
60237
14.3.2019 10:04 | |
+17 -3
No je to síce trestné, zamlčať nález, ale keby som si bol istý, že ma nikto nevidí, a verím,že drvivá väčšina tu diskutujúch tiež! Tak neviem neviem.
Anonymný nick
13.3.2019 22:45 | |
+44 -4
Reagovať
Kedysi pred rokmi som na bufetovom pulte na autobusovom nádraží v BA našiel portmonku. Boli v nej peniaze (veľa peňazí), 10 zlatých 5 gramových tehál, asi 4 kreditky. Našťastie tam bol aj ústrižokpoukážky zaplatenia nájomného, takže som ihneď autom šiel na udanú adresu. Otvoril mi hrubokrk a zrúkol, čo tam chcem. Keď som vyjachtal o portmonke, zdrapol ma pod krkom, odniesol do obývačky, vrazil do kresla so slovami "ani sa nehni". Vytrhol mi portmonku, prerátalpeniaze, aj tehly a karty. Potom ma vzal znova pod krkom, vyšmaril ma za dvere bytu so slovami "máš obrovské šťastie, že je tam všetko a nevracaj sa". Až pri aute som si uvedomil, ýe sa mi trasú všetky končatiny a potím sa ako po maratóne...
Anonymný nick
13.3.2019 22:49 | |
+25 -2
P.S. Portmonka je peňaženka, akú používajú vrchní v reštikách, keby dakto nevedel...
Hjurem
13.3.2019 23:43 | |
+34 -3
Tak si to hadam aj 100 krat olutoval :)
doM693
14.3.2019 06:42 | |
+10 -17
hrubokrk sa stravuje v bufete? skús písať seriály pre tv, dnes to letí
60237
14.3.2019 09:57 | |
+6 -1
Domček ty si hotový veštec, ty vieš proste všetko!
DRDAMDIDAM
13.3.2019 21:31 | |
+31 -4
Reagovať
Nemenovaný exriaditel nemenovanej železničnej, mal prevziať na pumpe 300 litrov za nenárokovanie si pozemku pod zámkom pri trati. Nestihol. A preto ich neskôr našiel u mamy, aby mohol podeliť kolegov.
zuj-muj-chuj
13.3.2019 21:23 | |
+35 -5
Reagovať
No mohol by som dlabať, aby som to vrátil! Túdle. Za dobrotu na žobrotu, počul som o prípadoch, kedy nálezcu nielen že neodmenili ani len obyčajným ĎAKUJEM, ešte bol obvineným že niečo chýba alebo podozrievaný minimálne. Vrátil by som jedine ak by som presne vedel, komu to patrí napríklad otec rodiny, inak nie...
DimmuBorgir
13.3.2019 21:09 | |
+32 -3
Reagovať
...našiel som X rokov naspäť ľadvinku s komplet dokladmi, kartami, pár peniazmi, mobilom atď.... volám na posledne volané číslo... že teda našiel som to a to..... a dotyčná na druhej strane mi hovorí... ale veď mi nič nepovedal že niečo stratil... :-)) volám na ďalšie číslo OTEC...ten skoro dostal infarkt... "vraj čo sa mu stalo"??? ...začínam pochybovať či majiteľa vôbec nájdem...no po hodine zavolal sám... s dobrým pocitom som mu všetko vrátil....aby som o hodinu ležal v nemocnici s dlahou na nohe...akosi nefungovalo to staré - dobro sa dobrom oplatí...
zuj-muj-chuj
13.3.2019 21:19 | |
+24 -2
Nuž.. A potom Ti tu bude nejaká sliepka kvákať o karme. Karma tam, karma hentam, no vys€r si s ňou oko! S tou nohou to celkom nerozumiem. Ako sa Ti to stalo? snáď Ti ju nezlámal majiteľ, ktorému si to vrátil, úprimne, ani by ma to v dnešnej pošahanej dobe neprekvapilo...
DimmuBorgir
14.3.2019 07:52 | |
+11 -1
...pre vysvvetlenie: nie s tou nohou nemá dotyčný nič spoločné... jednoducho som mu odovzdal jeho veci a po pár minútach ako som vystupoval z auta som skočil nohou na nejakú hranu alebo čo to tam bolo....členok doprava, ja doľava a bol som vybavený...
Anonymný nick
13.3.2019 20:44 | |
+36 -4
Reagovať
Aj úplatok sa našiel na benzínke ktorý našiel brigádnik tých 300.tis.€ do dneska nedostal nalezne od toho chrapuna!!!TAKZE NIC NEVRACAT NIKOMU A NIČ!!!
jahodka82
13.3.2019 21:42 | |
+28 -2
Podla sumy mal ten chalan dostat nalezne 10 percent.Teda okolo 30 tis.eur.Ja by som sa obratila na sud a tie peniaze urcite vyhrala.
DRDAMDIDAM
13.3.2019 20:42 | |
+46 -1
Reagovať
Na výzvu reagovalo doposial 27049 majitelov obálky. Podarí sa študentke rozpoznať pravého?
Postrachyna
13.3.2019 19:52 | |
+22 -3
Reagovať
zas vymyslene ................
andre005
13.3.2019 19:47 | |
+20 -13
Reagovať
aj čaputova by to vratila
Jerdna
13.3.2019 20:47 | |
+9 -16
kotlebák , ty určite nie.
60237
14.3.2019 09:51 | |
+1 -0
AJ KISKA!
blue_banditos
13.3.2019 19:09 | |
+33 -32
Reagovať
Bráňme spoločne Slovensko! Bojujme proti zvrhlosti a stupidite ! Bojujme proti sobášom homosexuálov a ich adopciám malých deti! Bojujme spolu proti zabíjanie starých a chorých ludí eutanáziami ! Preč so Sorošovou hyenou ktorá to všetko má v pláne!!! Je to špinavá hyena a Sorošová filcka !!! Počúvajte a zdieľajte na fb! https://www.youtube.com/watch?v=6VpUxjUvOtw
kwaker07
13.3.2019 19:14 | |
+5 -10
Máš KROMPáč ? VIDLIčKU ?ideš a vyzuj škrompále MáME O PROBLéM menej
aronia
13.3.2019 19:56 | |
+13 -15
blue, "skoro" s tebou súhlasím a preto už teraz sa zodpovedne pripravujme komu dáme hlas pri najbližších "parlamentných " voľbách, aby poslanci pripravili také zákony, ktoré nebudú ohrozovať našú bezpečnosť ... a p. Čaputovej nemáš žiadné morálne právo nadávať do filciek, ako prezidentka by s tým aj tak nič neurobila, nemá nato totiž právomoc
zuj-muj-chuj
13.3.2019 21:27 | |
+15 -12
Presne takýchto čurákov tupých, jak ty, potrebujú šmejdi ako šefčovič či kotleta, a o hrabalínovi ani nevravím. Takýchto oni potrebujú, čo uveria aj tomu, že na Mesiaci je vypínač, ktorým sa dá zhasnúť aj počas splnu. Stačí im naverklíkovať o niekom, že nakladá Soroša odzadu aj spredu, a potom výsledok je toť tu...
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Správy Ťažký týždeň s J. Gorduličom Podcasty Prémiové čítanie Šport TV program Počasie Horoskopy
Marian Kočner
Matovič zverejnil komunikáciu 900 správ Glváča s Kočnerom Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto).
V meste Česká Lípa zaspal v koľajisku opitý muž: Tomu, čo sa stalo, keď prešiel vlak, uveríte len ťažko
Expolitička
Rozhoduje sa o osude Jankovskej: Minister Gál žiada najprísnejší trest
Richard Rybníček,
Väčšina slovenských miest bude musieť zvýšiť dane a poplatky: Podľa Rybníčka za to môžu nové zákony
Nórska celebrita
Foto
Sexi hviezdička túžila po väčšom zadku: Lacnú operáciu v Turecku poriadne oľutovala
Connor si siahol
Parlament prijal nový zákon: Ako štát pomôže autistom?
tenis
Foto
Cibulková vysvetľuje, prečo sú tréningy s ňou také drahé: Peniaze od boháčov dávam mladým talentom!
Adam bol dlhé
Dlhoročný tajomník prehovoril o trpkom konci u Gotta († 80): Prečo som mu poslal výpoveď!
Líder strany
Exminister Drucker otvorene vyhlásil: Ďalšie milióny pôjdu súkromníkom
José, koľko gólov
José Mourinho sa učí po nemecky, bude koučovať tím z Bundesligy?
Medzi Igorom
Matovič zverejnil ďalšie detaily o Glváčovi: Vedel o Kočnerovom človeku v SIS?
Slovenský vírnik
Ondrej sa na túto chvíľu pripravoval 10 rokov: Jediný na Slovensku vyrába originálny stroj! Pozor, toto nie je vrtuľník
Veronika Remišová
Remišová podáva podnet na finančnú políciu: Chce dať preveriť majetok Jankovskej