Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
pondelok 23. 9.
Zdenka
18°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.03.2019, 13:45 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Známa Češka nemá na Bílú († 64) najlepšie spomienky: Nelichotivé slová o spolupráci so speváčkou!

63 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
hajzlik
15.3.2019 00:02 | |
+9 -2
Reagovať
Tak odpudzujúcu entitu ako bola táto fakt šírym svetom hľadať bolo treba. Zhmotnenie hnusu toto.
Igor12345677
14.3.2019 18:16 | |
+3 -0
Reagovať
kazdy mame urcite neresti nech odpociva v pokoji viete hovori sa ze o mrtvom len dobre viem je to diskutabilne kazdy mame svoje bo nech je kej zem lahka
Darlene111
14.3.2019 10:06 | |
+16 -5
Reagovať
Poculi ste ju spievat?tak ako ona spievala nespieva ziadna ciganka,kazda ciganka aj stara mamka od sporaka ma lepsi hlas ako ona....kto tu postavil na podium?🤦‍♀️
Jedon
14.3.2019 06:33 | |
+56 -3
Reagovať
pani Bíla potrebovala manažera ktorý by jej vládol železnou rukou lebo to jej "slobodné" správanie ju priviedlo len tam kde zomrela- do mínus 5 hviedičkovej ubytovne pre socky..ak totiž niekto vlastnou nezodpovednosťou nepríde hrať do Carnegie Hall..čo je pre umelca dokonala vstupná brána do Ameriky, tak je primitív a netreba mu viac pomáhať...
zuj-muj-chuj
13.3.2019 21:55 | |
+88 -2
Reagovať
Nikde nie je napísané, že takto musela skončiť. Lenže... Ale nechajme to tak. Vidím tu istého Patrika Baloga, ako tu adoruje cigánov /schválne som nenapísal výraz RÓM, lebo urážať nechcem/. Ale.. Nech mi niekto vysvetlí dve veci: prvá - ako za čo máme my mať radi cigánov, hlavne tých z osád a zo zdevastovaných sídlisk? Druhá - zaujímavé, že aziati, ktorých stretnete hlavne na trhoviskách a v gastronomických prevádzkach, si tu žijú v pohode, nik voči nim nič nemá, skôr naopak, a nik z nich sa nemôže sťažovať na nejaký rasizmus alebo diskrimináciu?!? Nič v zlom, ale buďme ku sebe úprimní, a vnímajme veci, ako sú, nie ako chceme my aby boli, alebo nejakí politici aby nám sugerovali bludy...
MademoiselleGiselle
13.3.2019 20:54 | |
+96 -2
Reagovať
Je pravda, že sa prežierala, pila, fajčila ako komín, gemblovala, nič si nevážila, bola taká primitívna. Nemala zlý hlas, ale zle sa na ňu pozeralo.
zuj-muj-chuj
13.3.2019 22:00 | |
+40 -2
Bolo kopec speváčiek už, a neboli to len rómky, či černošky, ktoré mali od telesnej krásy ďaleko, a predsa sa presadili a mali svoj cveng a esprit. Ale ináč súhlas, nezodpovedný prístup ku životu a zdraviu vystaví účet každému, môže byť sebe lepším spevákom, či speváčkou...
MademoiselleGiselle
13.3.2019 23:49 | |
+38 -2
Nepoznám žiadnu takú morbídne tučnú a zanedbanú.
samneill
14.3.2019 01:47 | |
+24 -3
a bezzubu...
patrikbalog
13.3.2019 18:54 | |
+33 -58
Reagovať
Sudite ako vy by ste boli bez viny , hanbite sa ze ste znicili socializmus,hanbite sa ze nechavate politikov rozkradat ,zapredavat vlastny stat ,hanbite ze ste otrokmi EU,NATO , Hanbite sa ze nevidite ze ste otrokmi vo vlastnej zemi , hanbite sa ze mlady,stary utekaju zo statu ,lebo slovak okrada slovaka o vyplaty , hanbite sa ze stat vymiera kedze sa nerodia deti ,hanbite sa ze nechavate odchadzat inteligenciu z krajiny,hanbite sa ze sa nehanbite za prezidenta ktory je zlodej podvodnik .. a to by som mohol pokracovat ,, ale vy vinu ,nezodpovednost ,nedbalost,neuctu ,nepoctivost vidite len v ciganovi ! Ale cigan takto nezil ,pred 89tom ,mal kazdy byvanie,pracu a boli sme bratia !
prize
13.3.2019 19:36 | |
+45 -17
Hanbi sa, ze neovladas slovencinu. A hlavne za to, aku mas prazdnu makovicu.
patrikbalog
13.3.2019 20:38 | |
+13 -28
zameral si sa na chyby v texte ,aby si mohol zakrit pravdu ktoru som napisal ty uboziak ,ale praavda je pravda
strigafiga
13.3.2019 18:13 | |
+42 -13
Reagovať
Škoda,že uhynula,keď sa má u nás natáčať dáky horor.Mohla si zarobiť!
xenita12
13.3.2019 18:54 | |
+14 -59
ty bezcitny chudacku ....ona mala zlato v hrdle ,keby chcela zarabat zarabala by spevom ...ale nechcela .....uhynies raz aj ty .ale ani pes po tebe nebrechne o tebe sa pisat nebude :))))))))
dedenk1
13.3.2019 18:08 | |
+146 -5
Reagovať
...malo by ma zaujímať, že nejaká Bíla, čo dostala dar od boha, všetci jej len pomáhali, že svoj život predrbala ? že sa vyžrala na 300 kilo, že všetko zarobené napchala do automatov ? takej by mi malo byť lúto ? nie...mne je lúto tých, čo od boha nedostali nič, dokonca im vzal a aj tak sa pasujú s tým životom...
zuj-muj-chuj
13.3.2019 22:07 | |
+16 -2
Konečne aj niečo múdre k veci od Teba. Len tak ďalej. Odo mňa máš +, darmo sme sa predtým vadili, ja to tu neberiem osobne. Že aha tento mi minule oponoval, tak teraz mu budem omínuskovaváť každý jeden príspevok jak nejaký postižko...
dedenk1
13.3.2019 18:03 | |
+93 -4
Reagovať
nechcem pôsobiť ako rasista, lebo ja niesom rasista...ale genetika nepustí, hovorím z vlastnej skúsenosti s týmto etnikom...principiálne ma jeden odrbal, aj keď to bolo úplne primitívne a keby to neurobil tak má zarobené mesiac, čo mesiac..ale hneď ako mal prvú príležitosť a zároveň samozrejme aj poslednú, tak ma odrbal...genetika nepustí....
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Obrazovka v press
Svetu hrozí katastrofa. V New Yorku už vystúpili Macron aj Čaputová, Trump ich prejavy ignoroval Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
(ilustračné foto)
Na Slovensko prišla rekordne nízka teplota: Teplo z minulého týždňa je preč
Humanitárna loď
Aktualizované
Štyri štáty EÚ sa dohodli na systéme prerozdeľovania migrantov: Ktoré to sú?
Jenny Wildeová sa
Dievčina dala číslo zmrzlinárovi: O pár mesiacov jej prišla správa, ktorú ani vo sne nečakala
Tím Európy sa
Laver Cup sa opäť presunie za veľkú mláku: Tu si zmerajú sily najväčšie mená svetového tenisu
Má len 4 roky
Má len 4 roky a prevalcoval svojho slávneho otca: Počas veľkej šou všetky oči spočinuli na ňom!
Bývalý skvelý
Aktualizované
Vincent Lukáč za mrežami! Legendárny hokejista a bývalý poslanec má veľký problém
Dangl má s novou
Herec Dangl priznal nespavosť: Čo ju spôsobuje a ako sa jej vyhnúť
Autoškola
NAKA urobila raziu v autoškolách: Za úplatky obvinila šesť osôb
Kedykoľvek má
Foto
Renée Zellweger prehovorila o svojom najväčšom relaxe: Vďaka tomuto je z Bridget Jones útle žieňa!
Americká
Foto
Blondínka chcela mať dokonalé nechty, prišli kruté následky: Teraz je rada, že vôbec žije!
David Puchovský
Foto
Americký štáb nakrúcal v Bratislave: Slovák v reportáži pred štartom zámorskej NHL!
Speváčka sa
Foto
Románik Miley Cyrus nevydržal ani 2 mesiace: Krach vzťahu, ktorý jej zruinoval manželstvo!