Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 9.
Eugénia
11°C  Slnečno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.03.2019, 13:30 | Tip od Vás | Slovensko

Diskusia: Hrozivá nehoda v Bratislave! Chodkyňa po náraze preletela 4 metre: Slová dopravného analytika vás prekvapia

145 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
60237
14.3.2019 13:47 | |
+3 -1
Reagovať
No ja by som povedal, že sa vodička veľmi šoférvaniu nevenovala! Ona musela vidieť brzdiť vozidlá vo vedlajšom pruhu! Mohla vedieť prečo brzdia a tak mohla brzdiť tiež trochu skôr! Aj keď chodkyňa si mala vo vlastnom záujme tiež dávať väčší pozor!
Postrachyna
14.3.2019 10:23 | |
+14 -14
Reagovať
Slovenskym vodicom--(teda poniektorym !!)--chyba ludska Slusnost --empatia--rozvaznost a inteligencia--vazeny...!!!!--Mnohy su frustrovany z malych vyplat ---z biznisu--deti--rodiny a potom na cestach sa spravaju ako besne OP--ICE..!!!!!!----Clovek nema nikdy sancu proti autu --ale si treba uvedomit ze su tu aj Chodci--stary ludia--bicyklisti a nielen vy..!!!-Aj ty niekam idu a potrebuju prejst cez prechod...na druhu stranu--a tam by ste mali ukazat aky ste GENTLMENI a nie sa spravate ako ZURVALCI z URZEITU....!!!!!!!!!!!!!!!!
zuj-muj-chuj
14.3.2019 16:01 | |
+1 -1
Mnohy sú frustrovaný.. :) Ešte dobre, že si nenapísala FĽUSTROVANÝ aj takých pacientov tu máme. Zrejme príliš veľa fľusajú. :D Ja som pre zmenu dezorientovaný z tej tvojej mongolčiny, a to fakt len zriedkavo riešim niečo ako gramatiku...
prasiak58
14.3.2019 09:42 | |
+20 -7
Reagovať
na slovensku jazdi 90% vodicov ako totalne prasce! len ja, ja a len ja! cyklista, chodec? skodna co ich spomali o par minut na ceste do ich diery...
Postrachyna
14.3.2019 10:24 | |
+7 -3
presne --suhlasim s nazorom...
pavol7
13.3.2019 23:32 | |
+10 -1
Reagovať
.. dufam ze je v poriadku
Feroo338-1
13.3.2019 22:55 | |
+24 -8
Reagovať
Mozno je to nekvalitou videa, ale nevidel som ani naznak toho, ze by sa chodkyna najprv presvedcila, ze cesta je volna a moze smelo prejst. Proste sluchatka do usi a cely svet ma nezaujima...
zuj-muj-chuj
13.3.2019 21:04 | |
+13 -17
Reagovať
Toto je presne situácia, keď sa niekto ide hrať na veľkého granda, a vôbec ho nes€re, že má okolo seba aj sebou kopec ďalších vodičov! A tak dupne tesne pred priechodom na brzdu, a najhoršie čo môže byť, keď takéto čosi spraví v neprehľadnom úseku a ešte k tomu na dvojprúdovej vozovke. Ty ideš v ľavom, v pravom sa nájde don debílio, čo zaflekuje pred zebrou, a koľko krát nevidíš, že ten chodec kráča je prekrytý výhľad, naraz len bam a máš ho pred sebou, a... Treba aj rozmýšľať, ohľaduplnosť je pekná vec, ale nie toto! Človek nevidí cez tú šóru áut, že prečo zastali kľudne to môže byť bárs čo iné, a nie priechod. Ja keď mám za sebou kopec vozov, tak pred priechodom jednoducho nazastavujem! Jedine kedy som ochotný zastať, keď vidím, že z vedľajšej cesty ide na hlavnú odbočiť niekto, a tak zastanem a dám mu gestom ruky a diaľkovými pokyn, že nech ide hoc mám prednosť ja, lebo inak by sa tam učakal na smrť, kým by prešli všetky tie vozy za mnou. Takže tak...
Time80
13.3.2019 21:42 | |
+12 -11
Hovorím to celý deň. Vodič Fábie bol spúšťač. Víkendový vodič
zuj-muj-chuj
14.3.2019 16:02 | |
+2 -1
Time, však to, ale vidíš sám, zas ma tu stádo sliepok a somárov omínuskovalo, no vysvetli dačo takým... :))
deltaco
13.3.2019 20:22 | |
+13 -8
Reagovať
Pre toto mam v aute kameru. Keby nebol zaznam na vine je soferka.
Postrachyna
13.3.2019 20:17 | |
+17 -39
Reagovať
Jedine Debi--lne slovensko möze mat taketo pripecene zakony--ako aj tu co vravi tento sprosty prasteny na hlavu analytik...!!!!!--VED uz aj male deti v skölke UCIA ze na prechode maju prednost chodci a soferi musia zastat....!!!!!!--Chodte sa ucit vsetci dr--blici a de--bili do Viedne ako sa ma jazdit ..!!!!--TAM su slovaci vzdy posraty a davaju vam prednost aj tam kde nemusia ...!!!!!!!!!!!!!--Takto je to so slovenskymi sofermi...!!!!!!!--Doma sa spravaju ako De--bilia v rakusku ako posraty a poslusny vodici ---!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
shadow1310
13.3.2019 20:56 | |
+22 -9
ano a deti sa ucia v skole aj o fyzike, napr o zotrvacnosti
Time80
13.3.2019 21:54 | |
+19 -9
Môžeš byť taká hlúpa?
Bubi20
14.3.2019 09:54 | |
+7 -4
https://myorava.sme.sk/c/20971122/viete-ze-chodec-nema-prednost-na-priechode-pre-chodcov.h­tml
82vladimir
14.3.2019 10:13 | |
+13 -2
mne je jedno ake su zakony,ci mam prednost ci nie.Hlavne sa uistim ci mozem!!!! ved ako chodcovi ide hlavne o moje zdravie/zivot.
250918
14.3.2019 10:14 | |
+9 -6
a také hlupane ako Postrachyna nám skáču pred autá. vymleté sliepky, ktoré ked vidia dvojfarebnú vozovku, mysli, že sú nesmrteľné.
Postrachyna
14.3.2019 10:19 | |
+3 -10
vyy lietate po cestach ako blbci a neohrozeny jazdci 250918--ci vladimir..!!ß???--vy nemate rodiny----deti --starych rodicov --ze takto hovorite --!!-Hanbite SA..!!!!!!!------S autom nema clovek nikdy sancu prezit --ale co vam chyba je slusnost a tolerancia---mily slovaci..!!!!!!--V rakusku by ste sa spravali uplne inak,...!!!-Aj to viem chlapci..!!!!!!!!!!!!!
zuj-muj-chuj
14.3.2019 16:04 | |
+2 -0
Moja milá, ty nerieš, čo chýba slovenským motoristom, radšej si daj do poriadku ten svoj stroskotaný život, hlavne intímny. Lebo, valíš také sračky, ako málo kto, fakt...
trucker694
13.3.2019 19:58 | |
+25 -9
Reagovať
Chodci sú hlu p á c i, nevážia si to najcennejšie zdravie a život, ako vodič stojaci pred prechodom pre chodcov si dva rozmyslím či na zebru vstúpimalebo nie. Nie každý vodič má super reakčný čas a reflex, a či Ťa chodca vidí, veľa nehód sa stalo z dôvodu MŔTVY UHOL!!! Konštruktér aut vymyslel fasa široké predné stĺpiky za ktoré sa skryje nielen kamión,ale aj úbohý chodec. Preto vstúpim na zebru vodič chidec iba v tom prípade ak vidím,že ma vodič prichádzajúceho auta vidí, inak som v pozícii samovraha.
trucker694
13.3.2019 19:59 | |
+8 -1
Dva krat rozmyslim, /sorry/
60237
14.3.2019 13:50 | |
+3 -0
A hlavne nevieš či vodič má brzdy v poriadku, aj keď by mal mať
zuj-muj-chuj
14.3.2019 16:06 | |
+2 -0
Brzdy môžeš v TOP stave, stačí výrobná chybička, rupne zrazu hadička, a máš malér...
Kukident
13.3.2019 19:10 | |
+23 -13
Reagovať
Ak je to video v reálnom čase, tak od momentu keď zastavilo auto v pravom pruhu do stretu s chodcom prešli cca 4 sekundy ! Takže pani v ľavom pruhu mala viac ako dosť času reagovať. Nehovoriac o povinnosti zastaviť, pokiaľ stoja autá vo vedľajšom pruhu. Nie je tam možnosť odbočiť, takže nesie jednoznačne väčší diel viny ako chodec, ktorý vstúpil na vozovku, keď autá v pravom, vzdialenejšom pruhu stáli . Nevravím, že ja by som tak urobil, ale toto je jednoznačne nepozornosť vodičky, až potom chyba chodca . Pokiaľ išla 50km/h, tak chodec vstúpil na vozovku cca 55m pred autom. Dosť času . Na suchu je brzdná dráha pri 50km/h cca 28 metrov, ak pripočítame reakčný čas hoci aj 1 sekunda, je to 41 metrov .... Čo dodať ....
sinistro
13.3.2019 21:45 | |
+13 -11
čo dodať si ko.kot a tie výpočty sú rovnako je.bnuté ako ty!
Bubi20
14.3.2019 09:57 | |
+14 -5
55metrov? vsak jej vbehhla rovno pod auto.... pomoc...
60237
14.3.2019 14:09 | |
+1 -2
Sinistro, ty si cvičená opica?
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Bödörovci majú väzby aj na ľudí blízkych Mostu–Híd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Pod hradným
Pod Bratislavským hradom rastie novostavba, no ceny bytov sú šialené: Z tej sumy sa vám zatočí hlava!
Americký
Irán aj USA vylučujú spoločné rokovania: Vyhlásenie, aké by ste od Trumpa nečakali
Miroslav (41) si
V dedinke pri Senici spustili novinku, aká u nás nemá obdoby: Autobus si privoláte mobilom!
Tomáš Jurčo
Jurčov vydarený debut v drese Edmontonu: Prvý zápas a hneď hviezdou
Na instagrame má
Herbee je zvieracím hitom instagramu: Ježko úsmevom prilákal už 1,5 milióna fanúšikov
Izraelský premiér
Parlamentné voľby v Izraeli: Premiér Netanjahu má jasnú predstavu o budúcej vláde
Hurikán Humberto
Strach na Bermudách: Hurikán Humberto zosilnel a približuje sa k ostrovu
Snímka z dohrávky
Slovan má najdrahších fanúšikov: Futbaloví chuligáni stáli zatiaľ klub vyše milióna eur, ďalšie pokuty sa už valia
Spevák na boj
Stav Karla Gotta sa zhoršil, neprijíma návštevy: Pomôže mu nádej z Ameriky?!
Kočnerov dom
Zlé správy pre Kočnera do basy: Toto obvineného podnikateľa vôbec nepoteší
Policajt Peter
Sučka Gwen patrí v polícii medzi najväčšie hviezdy: Nezvestných hľadá už aj bez povelu
Fico bol
Slovensko má menšinovú vládu: Na koho hlasoch visí koalícia?!