Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
utorok 23. 4.
Vojtech
10°C  Jasno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
23.02.2019, 07:00 | Správy | Domáce správy

Diskusia: Po mužovi († 59) zomrela v nitrianskej nemocnici na chrípku aj žena († 71): Zabíjal pandemický vírus?

11 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
pepekova
23.2.2019 14:59 | |
+7 -1
Reagovať
No čo myslíte kde sa tu ten vírus vzal !
jakubcik11
23.2.2019 08:06 | |
+20 -16
Reagovať
lajdáckosť lekárov zabíjala.
XXVIIIzjazdKSS
23.2.2019 09:04 | |
+12 -7
Napísal nímand s nedokončenou učňovkou, ktorý tu musí denne diskutovať... Škoda, že sa tento SEREŠPLÁT0K či SRÁT0K nikdy nevenoval koľko ľuďom pomohli v NR, ale aj iných nemocniciach ako napríklad včera tu spomínaný pako ŠUSTER...
sinkanzen
23.2.2019 08:01 | |
+1 -21
Reagovať
Teste sa grhlosi....vy co v sebe mutujete v sebe rozne patogeny, pojdete jak bazanty v sezone. A dobra sprava pre vas je, ze lieky na to nie su😁😁😁😁
anickaFurkovie
23.2.2019 08:03 | |
+21 -2
Vy pôjdete, správa pre vás...A čo ty, de bilek sp rostý ? Teba sa to netýka ?
Darlene111
23.2.2019 08:07 | |
+7 -3
Dobra sprava je ze lieky na to su...tamiflu a relenza....kto nieje hlupy da si to predpisat hned v prvy den ked ochorie
cikitka
23.2.2019 07:28 | |
+16 -10
Reagovať
nerobte paniku..určite mali niečo v organizme,nejaký zápal alebo alebo chorobu a chrípka spustila smrť..takže stále neoblbujte a nestrašte ľudí..načo to je dobré????
TARA777
23.2.2019 07:59 | |
+41 -3
Aká panika ? Chlapovi potvrdili pandemický vírus, H1N1. Je to zmutovaný vtáčí, prasačí a ľudský vírus. Zaujímavá je ale informácia, že muž pracoval v poslednej dobe v zahraničí. Tu je otázka, že kde ? Dnes sa ľudia premávajú hore-dole po exotických krajinách a prenášajú choroby. Ako dieťa som žila s rodičmi tri roky v Tunise (otecko tam v polovici 60-tych rokov min. storočia pracoval ako lekár-pôrodník), pol roka pred odchodom nás očkovali proti rôznym chorobám, dnes si ľudia nedajú zaočkovať dieťa proti osýpkam a potom to vyzerá tak, ako to vyzerá.
old-dodo
23.2.2019 07:10 | |
+8 -36
Reagovať
Staroba postihne každého, kto sa jej dožije.Treba to trochu vydržať a potom na cintoríne je to už vraj v pohode.
radlentak
23.2.2019 07:47 | |
+19 -9
Ty si musel mať ťažké detstvo.Alebo ťa obšťastňoval vlastný foter alebo si len retardovaný.
old-dodo
23.2.2019 14:02 | |
+4 -2
???radlentak- Spájať smrť 71 ročnej ženy s nejakým smrteľným vírusom a robiť paniku medzi občanmi,tak to je podľa mňa šírenie poplašnej správy.Len preto, lebo zomrela práve v tej nemocnici? A v inej nemocnici na Slovensku nik práve v týchto dňoch nezomrel akože? 71 roční bežne umierajú.Oslabená imunita, tak by som z toho nerobil aféru.temn mladší pracoval v zahraničí, tak sa nečudujem, že tam mohol niečo nachytať.Starenka u nás v kostole asi tažko.Jedine, že tam prechladla,lebo v kostoloch sa nekúri.A Ty to máš odkiaľ, čo si popísal? Z vlastnej skúsennosti,že Ti moje správanie niečo pripomína.
Aktuality.sk Správy Eurovoľby 2019 Šport TV program Počasie Horoskopy
Petr a Martin
Rodinu Hrdličkovcov pozná málokto, z Československa urobili automobilovú veľmoc Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Chatár Viktor
Foto
Na horách sa starajú o pohodlie turistov, čas na seba prichádza až potom: O akej dovolenke snívajú chatári?
John Klingberg sa
Dallas do semifinále konferencie, Carolina si vynútila siedmy zápas
Donald Trump,
Trump si to nemohol odpustiť ani pri kotúľaní vajíčok: Naozaj riešil pred deťmi takéto témy?
Ako sa vyhnúť
Ako sa vyhnúť zrážke s divou zverou: Vodiči, na toto dávajte pozor!
apríl 2019:
Herec Andy Hryc otvorene o boji so zdravotnými problémami: Čo mi ničí zdravie!
Obranca Edmontonu Andrej Sekera sa dnes pripojí k národnému mužstvu: V klube ma uvoľnili na MS bez problémov
Atentátnik sa
Na Srí Lanke, ktorá sa spamätáva z útokov, boli aj slovenskí prominenti: Polícia vedela o hrozbe vopred!
Tiger
Nerozvážne gesto v zoo mohlo stáť Jaroslavu život: Praskanie kostí a hrôzostrašný krik v tigrej zóne!
Miro Žbirka
Spevák Meky Žbirka vyrukoval s novinkou: Vlastná šou po 30 rokoch
Zelensky sľubuje
Jednoznačné víťazstvo Zelenského označujú ako novú éru: Čo prinesie Ukrajine komik prezident?
Colotka sa
Najbližší smútia za bývalým predsedom vlády: Peter Colotka († 94) zomrel počas Veľkej noci
Petro Porošenko
Porošenko sa nevzdáva: Za prezidenta pôjdem kandidovať znova