Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
streda 18. 9.
Eugénia
11°C  Polooblačno  |  Bratislava
Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
19.02.2019, 11:04 | TOP Čas

Diskusia: Silný príbeh: Učiteľka sa dala nakrátko ostrihať, jej dôvod vás chytí za srdce

10 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
monika_1266
19.2.2019 22:53 | |
+14 -0
Reagovať
kiez by sme aj my mali takychto ucitelov ....
Matador723
19.2.2019 11:22 | |
+13 -27
Reagovať
Čítam nadpis a z napätím čakám čo ma chytí za srdce...čítam a nič na srdci necítim...pozerám fotku malej nevidím žiadny účes ala Ripley z Votrelca ale normálny účes z normálne kratkych vlasov...tak si hovorím redaktor v NČ je asi nejaký precitlivený z ničoho..prito celé je to o zviditeľnení učiteľky škôlky v Texase....
anickaFurkovie
19.2.2019 11:26 | |
+63 -8
Redaktor nie je precitlivený, ale deti vedia byť veľmi kruté. To, čo nám dospelým príde normálne, môže dieťa (aj negatívne) ovplyvniť na celý život. Asi veľa nevieš o detskej duši. Dieťa nie je malý dospelý, ale bytosť s detským myslením a detskými starosťami, ktorým nerozumie každý dospelý človek. To ani tak nevadí, že to nevieš, horšie je, že sa k tomu vyjadruješ.
Matador723
19.2.2019 11:35 | |
+6 -32
Hmmm anicka...ty budeš asi ten redaktor...ja som sa vyjadril a nikoho neurážal ty už tam náznak máš..tak anička...
anickaFurkovie
19.2.2019 11:40 | |
+17 -6
Och, potom kto je tu precitlivený ? Popíš ten náznak.
Matador723
19.2.2019 11:42 | |
+5 -13
anicka skusme to ale nie tu na ploche ....
anickaFurkovie
19.2.2019 11:54 | |
+33 -8
Och, asi som ťa nepochopila...mláďatko...vieš, som žena, matka, babka, učiteľka, celý môj život sa točí okolo detí. Rozumiem ich duši, poznám ich. Ja som ťa neurazila, nepoznám ťa, nedovolila by som si to. Navyše som manželka mama synov, mužskú podstatu môžem, nie som zatrpknutá, opustená...Ale vy muži myslíte viac racionálne, ste menej empatickí...to nie je výtka, ale je to dôsledok využitia mozgových hemisfér, čo je danosť. Muži sú muži a ženy sú ženy, nič viac a nič menej som nemala na mysli, ale fajn, že si sa ozval. Prajem ti krásne slnečné dni a pokoj v duši.
Matador723
19.2.2019 11:57 | |
+20 -4
anička..učiteľka,babka ,matka a žena...super si mi to vysvetlila.aj tebe prajem pokoj v duši a veľa šťastných a pokojných rokov v súkromí a zamestnaní....
anickaFurkovie
19.2.2019 12:00 | |
+20 -3
Ďakujem podobne...
ako_zmija
19.2.2019 14:08 | |
+4 -28
Anicka drz ten svoj sporsty typy pysk
Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk
Aktuality.sk Kočnerova Threema Správy Prémiové čítanie Podcasty Šport TV program Počasie Horoskopy
Bödörovci majú väzby aj na ľudí blízkych Mostu–Híd Aktuality.sk
Najčítanejšie
3h
24h
Pod hradným
Pod Bratislavským hradom rastie novostavba, no ceny bytov sú šialené: Z tej sumy sa vám zatočí hlava!
Americký
Irán aj USA vylučujú spoločné rokovania: Vyhlásenie, aké by ste od Trumpa nečakali
Miroslav (41) si
V dedinke pri Senici spustili novinku, aká u nás nemá obdoby: Autobus si privoláte mobilom!
Tomáš Jurčo
Jurčov vydarený debut v drese Edmontonu: Prvý zápas a hneď hviezdou
Na instagrame má
Herbee je zvieracím hitom instagramu: Ježko úsmevom prilákal už 1,5 milióna fanúšikov
Izraelský premiér
Parlamentné voľby v Izraeli: Premiér Netanjahu má jasnú predstavu o budúcej vláde
Hurikán Humberto
Strach na Bermudách: Hurikán Humberto zosilnel a približuje sa k ostrovu
Snímka z dohrávky
Slovan má najdrahších fanúšikov: Futbaloví chuligáni stáli zatiaľ klub vyše milióna eur, ďalšie pokuty sa už valia
Spevák na boj
Stav Karla Gotta sa zhoršil, neprijíma návštevy: Pomôže mu nádej z Ameriky?!
Kočnerov dom
Zlé správy pre Kočnera do basy: Toto obvineného podnikateľa vôbec nepoteší
Policajt Peter
Sučka Gwen patrí v polícii medzi najväčšie hviezdy: Nezvestných hľadá už aj bez povelu
Fico bol
Slovensko má menšinovú vládu: Na koho hlasoch visí koalícia?!